TEFAL BLENDER RĘCZNY HBL EASYCHEF 3IN1 HB453

BLENDER RĘCZNY HBL EASYCHEF 3IN1 HB453 Codzienne blendowanie na wyciągnięcie ręki!

Z blenderem ręcznym Tefal Easychef osiągniesz perfekcyjne rezultaty podczas przyrządzania rozmaitych dań. Silnik o mocy 450 W zapewnia wyjątkowo wydajną pracę, a ostrza o wysokiej jakości gwarantują zawsze idealnie gładką konsystencję. Zmieniając prędkość blendowania z łatwością dopasujesz tryb pracy urządzenia do swoich aktualnych potrzeb.

Blender ręczny Easychef: Doskonałe rezultaty bez trudu!

Specjalnie dobrane funkcje blendera Tefal Easychef ułatwiają przygotowanie potraw każdego dnia. Oznacza to niezliczone możliwości kulinarne na wyciągnięcie ręki: od dipów, przez sosy, po desery i wiele więcej. O wysoką wydajność pracy i idealnie gładką konsystencję potraw dbają ultra wytrzymałe ostrza ZELKROM oraz silnik o mocy 450 W. Za pomocą jednego przycisku możesz ustawić dwa tryby prędkości, w tym tryb TURBO do rozdrabniania nawet najtwardszych składników. Urządzenie wyposażono w osłonę zapobiegającą pryskaniu, a jego rozkładana konstrukcja umożliwia wygodne mycie w zmywarce - dzięki czemu możesz nie martwić się o czystość i w pełni oddać się gotowaniu. Ergonomiczny uchwyt zwiększa wygodę korzystania z blendera. Dołączone akcesoria sprawiają, że urządzenie spełnia wiele funkcji, a wytrzymała konstrukcja pozwala cieszyć się doskonałymi efektami pracy przez długie lata.
Podstawowe informacje
 • Perfekcyjne rezultaty

  Silnik o mocy 450 W

  Niezwykła wydajność i błyskawiczne rezultaty to efekt pracy mocnego silnika.

 • Łatwe blendowanie każdego dnia

  Ergonomiczny uchwyt

  Specjalnie zaprojektowany uchwyt zapobiega wyślizgiwaniu się urządzenia z ręki.

 • Wytrzymałość na lata

  Solidna konstrukcja

  Blender Easychef zadziwi Cię swoją wytrwałością. Dwa wysokiej jakości ostrza ZELKROM zapewniają wyjątkowe rezultaty blendowania przez długi czas.

 • Dokładne blendowanie

  Dwa ustawienia prędkości

  Dzięki dwóm ustawieniom prędkości oraz trybowi TURBO o maksymalnej mocy możesz perfekcyjnie zblendować wiele różnych składników.

 • Łatwe czyszczenie

  Możliwość mycia w zmywarce

  Odłączane części można myć w zmywarce, co ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości.

 • default

  Czysty blat

  Osłona przeciw pryskaniu

  Dzięki specjalnie zaprojektowanej osłonie ostrzy, która ogranicza pryskanie, blat kuchenny pozostaje zawsze czysty.

 • Szatkowanie bez limitu

  Rozdrabniacz 500 ml

  Dzięki rozdrabniaczowi o dużej pojemności możesz wygodnie posiekać dużą ilość składników na raz. To idealny sposób na rozdrobnienie cebuli, ziół i innych warzyw.

 • Duża pojemność

  Pojemnik 800 ml

  Dzięki dużemu pojemnikowi możesz za jednym razem przygotować więcej porcji swojej ulubionej potrawy.

 • Idealne bezy i inne desery

  Trzepaczka

  Teraz możesz ubić pianę w wyjątkowo krótkim czasie dzięki poręcznej trzepaczce dołączanej do zestawu.

Akcesoria
Właściwości
Moc 450  W
Funkcja turbo    
Regulacja prędkości 2  
Materiał z którego wykonano końcówkę Stal nierdzewna  
Zdejmowana końcówka    
Pojemnik    
Pojemność pojemnika (ml) 800  ml
Rozdrabniacz    
Pojemność szatkownicy 500  ml
Trzepaczka    
Możliwość mycia w zmywarce    

Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Aby zapobiec rozpryskiwaniu, mieszadło miksera należy umieścić w połowie głębokości zawartości, a następnie nacisnąć przycisk włączający. Przed wyjęciem mieszadła miksera należy zawsze zatrzymać urządzenie.
Miksera nie wolno używać w garnku umieszczonym na płycie grzejnej ani do rozdrabniania orzechów (w tym migdałów, orzechów laskowych itp.), surowego mięsa* oraz kostek lodu*. Mieszadła miksera nie należy także uruchamiać w pustych naczyniach. * W przypadku modeli z akcesoriami typu Click and Mix tego typu zastosowania są możliwe (należy zapoznać się z instrukcją użytkowania miksera).
Pierwsza prędkość nadaje się do rozpoczęcia miksowania, ponieważ pozwala uniknąć rozprysku. W zależności od konsystencji masy można stopniowo zwiększać prędkość.
Nie. Przed usunięciem akcesoriów należy zawsze odłączyć urządzenie od zasilania.
Do mycia w zmywarce do naczyń nadają się wszystkie części i akcesoria miksera za wyjątkiem bloku silnika z przekładnią. Obudowę bloku silnika można przetrzeć wilgotną gąbką.