TEFAL QUICKCHEF QUARTZITE 8IN1

QUICKCHEF QUARTZITE 8IN1 Moc możliwości!

Blender ręczny Quickchef 8w1 pozwoli Ci korzystać z niezliczonej ilości przepisów bez żadnego wysiłku. Przygotujesz całą gamę posiłków z łatwością i w mgnieniu oka – wszystko to dzięki wytrzymałemu silnikowi o mocy 1000 W. Intuicyjna, płynna, 20-stopniowa regulacja prędkości pozwala na dostosowanie jej idealnie do blendowanego przepisu, bez konieczności zatrzymywania blendera. Osłona zapobiegająca pryskaniu i ergonomiczny uchwyt zapewnią większą wygodę. Całość dopełniają akcesoria: 800 ml pojemnik, 500 ml rozdrabniacz do łatwego siekania całej gamy składników i trzepaczka umożliwiająca wygodne ubijanie. Dodatkowe 3L akcesorium umożliwia przygotowanie szeregu dań dzięki 5 funkcjom: tarcia, wyrabiania, siekania, krojenia w plasterki lub rozdrabniania. Odłączane elementy urządzenia możesz bezpiecznie myć w zmywarce.

Blender ręczny Quickchef 8 w 1: Moc możliwości!

Wiele przepisów bez wysiłku! Dzięki blenderowi ręcznemu Tefal Quickchef 8w1, możesz cieszyć się wysoką wydajnością i pełną kontrolą, dzięki silnikowi o mocy 1000 W i 20 różnym prędkościom, które można dostosowywać bez zatrzymywania blendera za pomocą intuicyjnego, łatwego w użyciu pokrętła. Szybko i łatwo przygotujesz szereg dań, dzięki przydatnym funkcjom blendera ręcznego, łącznie z osłoną przeciwrozpryskową i uchwytem typu Soft Touch dla większego komfortu pracy. Część elementów można myć w zmywarce, co ułatwia sprzątanie. Całość dopełniają: 800 ml pojemnik, 500 ml rozdrabniacz do łatwego siekania całej gamy składników oraz trzepaczka umożliwiająca wygodne ubijanie. Tymczasem dodatkowe akcesorium wielofunkcyjne o pojemności 3L umożliwi Ci przygotowanie szeregu dań, dzięki 5 funkcjom: tarcia, wyrabiania, siekania, krojenia w plasterki lub rozdrabniania. 

Compared to classic 2 blades technology.

Podstawowe informacje
 • Blendowanie bez wysiłku!

  Wysoka moc 1000 W

  Przygotuj bez wysiłku szeroką gamę rozmaitych dań, dzięki silnikowi o mocy 1000 W.

 • Kuchania bez bałaganu

  Specjalna osłona

  Dedykowana osłona zapewnia niezbędną wygodę przy przygotowywaniu posiłków, ograniczając rozpryskiwanie.

 • Perfekcyjnie dobrana prędkość

  Płynna regulacja prędkości

  Dostosuj prędkość blendowania do różnych składników bez zatrzymywania pracy. Skorzystaj z łatwego w użyciu pokrętła z 20-stopniową regulacją z podświetleniem.

 • Łatwe czyszczenie

  Odłączane elementy blendera oraz wszystkie akcesoria możesz umyć w zmywarce.

 • Pełna kontrola blendowania

  Wygodny uchwyt Soft Touch

  Miękki, antypoślizgowy uchwyt ręczny umożliwia lepszą kontrolę, nawet gdy ręce są mokre.

 • Perfekcyjnie dobrana prędkość

  Płynna regulacja prędkości

  Dostosuj prędkość blendowania do różnych składników bez zatrzymywania pracy. Skorzystaj z łatwego w użyciu pokrętła z 20-stopniową regulacją z podświetleniem.

 • Pełna kontrola blendowania

  Wygodny uchwyt Soft Touch

  Miękki, antypoślizgowy uchwyt ręczny umożliwia lepszą kontrolę, nawet gdy ręce są mokre.

 • Łatwe i wygodne blendowanie

  Duży pojemnik - 800 ml

  Dzięki dużej pojemności pojemnika, bez problemu i wygodnie skorzystasz ze wszystkich funkcji blendera.

 • Wszechstronność

  Minirozdrabniacz

  Przygotuj jeszcze więcej, dzięki minirozdrabniaczowi o całkowitej pojemności 500 ml.

 • Wszechstronność

  Trzepaczka

  Przygotuj jeszcze więcej, dzięki wygodnej w użyciu trzepaczce.

 • Jeszcze więcej możliwości

  Robot kuchenny o pojemności 3 l

  NOWY wszechstronny robot kuchenny 5 w 1: do tarcia, krojenia na plasterki, rozdrabniania, wyrabiania i siekania. Całkowita pojemność 3 l (2 l pojemności użytkowej) i szpatułka w zestawie pozwala na łatwe i wygodne gotowanie.

Akcesoria
Właściwości
Moc 1000  W
Tryb pulsacyjny    
Funkcja turbo    
Regulacja prędkości 20  
Materiał z którego wykonano końcówkę Stal nierdzewna  
Zdejmowana końcówka    
Pojemnik    
Pojemność pojemnika (ml) 800  ml
Rozdrabniacz    
Pojemność szatkownicy 500  ml
Trzepaczka    
Delikatne w dotyku    
Możliwość mycia w zmywarce    

Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Aby zapobiec rozpryskiwaniu, mieszadło miksera należy umieścić w połowie głębokości zawartości, a następnie nacisnąć przycisk włączający. Przed wyjęciem mieszadła miksera należy zawsze zatrzymać urządzenie.
Miksera nie wolno używać w garnku umieszczonym na płycie grzejnej ani do rozdrabniania orzechów (w tym migdałów, orzechów laskowych itp.), surowego mięsa* oraz kostek lodu*. Mieszadła miksera nie należy także uruchamiać w pustych naczyniach. * W przypadku modeli z akcesoriami typu Click and Mix tego typu zastosowania są możliwe (należy zapoznać się z instrukcją użytkowania miksera).
Pierwsza prędkość nadaje się do rozpoczęcia miksowania, ponieważ pozwala uniknąć rozprysku. W zależności od konsystencji masy można stopniowo zwiększać prędkość.
Nie. Przed usunięciem akcesoriów należy zawsze odłączyć urządzenie od zasilania.
Do mycia w zmywarce do naczyń nadają się wszystkie części i akcesoria miksera za wyjątkiem bloku silnika z przekładnią. Obudowę bloku silnika można przetrzeć wilgotną gąbką.