TEFAL Mastermix BL850 Doskonałe efekty miksowania

Mastermix BL850 Doskonałe efekty miksowania Poczuj moc i odkrywaj nowe smaki!

Odkryj imponującą moc 1400 W zamkniętą w blenderze Tefal Mastermix, który z łatwością zmiksuje niemal wszystkie rodzaje składników w bardzo krótkim czasie. Dzięki 3 inteligentnym programom (smoothie, kruszenie lodu, automatyczne czyszczenie) i podświetlanemu regulatorowi prędkości, uzyskasz zawsze doskonałą konsystencję przy minimalnym wysiłku!

Numer referencyjny produktu: BL850D38

Moc i różnorodność smaków

W blenderze Mastermix 1400 W zmiksujesz wszystkie, nawet najtwardsze składniki! Dzięki 3 inteligentnym programom (smoothie, kruszenie lodu, automatyczne czyszczenie) i podświetlanemu regulatorowi prędkości uzyskasz pożądaną konsystencję przy minimalnym wysiłku. Urządzenie jest wyposażone w dzbanek ze szkła odpornego na nagłe zmiany temperatury (do 80 °C). Pozwala to blendować zarówno na gorąco, jak i na zimno. Mastermix jest łatwy w czyszczeniu, a dzięki korpusowi ze stali nierdzewnej stanowi doskonałą ozdobę Twojego blatu kuchennego!
Podstawowe informacje
 • Doskonałe efekty blendowania

  Moc 1400 W

  Osiągnij doskonałe efekty blendowania w momencie, dzięki wysokiej mocy silnika.

 • Idealnie gładka konsystencja

  Technologia Tripl'Ax

  Twoje smoothie będą miały perfekcyjną konsystencję bez dużych kawałków, dzięki unikatowej technologii ostrzy.

 • Perfekcyjne rezultaty przy minimalnym wysiłku

  3 inteligentne programy

  Przygotuj perfekcyjne smoothie i doskonale pokruszony lód. Dodatkowo, program automatycznego czyszczenia umożliwi Ci szybkie umycie kielicha. Wszystko za jednym naciśnięciem przycisku.

 • Pełna wszechstronność

  Dzbanek z termoodpornego szkła

  Przygotuj potrawy na ciepło i na zimno bez ryzyka uszkodzenia blendera. Dzbanek wykonany jest ze szkła odpornego na nagłe zmiany temperatury (do 80 °C).

 • Wygodne użytkowanie i pełna kontrola

  Podświetlany regulator prędkości

  Miksuj składniki na dokładnie taką konsystencję, jaką chcesz, z pomocą wygodnego regulatora.

 • Elegancja w Twojej kuchni

  Korpus ze stali nierdzewnej

  Mastermix posiada korpus z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu pięknie prezentuje się na kuchennym blacie.

Akcesoria
Właściwości
Blades Technology Trip'Ax Blades  
Liczba ostrzy 6  
Zdejmowane ostrza    
Materiał, z którego wykonany jest dzbanek Szkło  
Funkcja kruszenia lodu    
Suction feet for stability    
Dosing cup    
Możliwość mycia w zmywarce    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
W czasie pracy urządzenia pokrywa powinna przez cały czas pozostawać założona. Aby dodać składniki w czasie mieszania, należy zdjąć zaślepkę podajnika, przez który składniki mogą być wprowadzane do misy urządzenia.
Dostępny w wybranych urządzeniach tryb kruszenia lodu pozwala na przygotowywanie kruszonego lodu, koktajli owocowo-warzywnych lub mrożonych napojów z wykorzystaniem możliwości pulsacyjnego trybu pracy silnika.
Najpierw należy zawsze nalewać do dzbanka płyny, zanim wprowadzone zostaną składniki stałe. Nie należy przekraczać poziomu maksymalnego.
W celu uzyskania najlepszych rezultatów składniki należy pokroić w kostkę o wielkości od 2 do 3 cm.
Nie, misy do blendowania nie należy umieszczać w kuchence mikrofalowej.
Przed pierwszym użyciem zalecamy umycie wszystkich akcesoriów blendera w gorącej wodzie z mydłem, zwracając uwagę, by nie skaleczyć się ostrzami. Przed rozpoczęciem użytkowania nie jest konieczne umycie korpusu blendera.
Rozdrabniacz może być używany do natki, czosnku, cebuli, chleba, orzechów itp.
Używaj funkcji „pulsowanie” przez 2 sekundy, powtarzając czynność maksymalnie przez 3 minuty.
Zatrzymaj blender i odstaw na 15 minut przed ponownym włączeniem.
Aby oczyścić korpus urządzenia, należy najpierw odłączyć je od źródła zasilania, a następnie przetrzeć wilgotną ściereczką.
Do czyszczenia misy należy użyć wody z mydłem lub płynem do naczyń.
Niektóre misy nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Szczegółów należy szukać w instrukcji użytkowania.
Przyczyną takiego stanu rzeczy może być zbyt duża ilość składników lub zbyt duże bądź zbyt twarde kawałki. Aby temu zaradzić, należy zmniejszyć wielkość lub ilość składników bądź dodać więcej płynu.
Urządzenie mogło nie zostać ustawione na płaskiej, stabilnej powierzchni albo stoi niestabilnie (brak nóżki itp.). Użyto zbyt dużej ilości składników – należy ograniczyć objętość produktów. Jeżeli wibracje nie ustępują, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.
Przeciek przez przykrywkę (przepełnienie):
• W misie umieszczono zbyt dużą ilość składników. Nie wolno przekraczać podanego w instrukcji użytkowania maksymalnego poziomu napełnienia misy.
• Przykrywka została założona nieprawidłowo. Należy odpowiednio zamocować przykrywkę na misie blendera.
Jeżeli przykrywka posiada uszczelkę, należy sprawdzić jej stan, a w razie konieczności wymienić.


Przeciek w dolnej części misy:
• Jeżeli urządzenie nie jest wyposażone w zdejmowalny zespół ostrza, mogło dojść do uszkodzenia uszczelnienia zespołu ostrza. Należy zlecić przegląd autoryzowanemu serwisowi.
• Jeżeli urządzenie jest wyposażone w zdejmowalny zespół ostrza, należy sprawdzić jego położenie w misie. Zespół ostrza powinien być prawidłowo umieszczony w misie (nie powinno być prześwitu między zespołem ostrza i dnem misy).

• Należy sprawdzić, czy uszczelnienie znajduje się w prawidłowym położeniu na zespole ostrza. Trzy fałdy uszczelki powinny być widoczne po zamontowaniu uszczelnienia. Jeśli uszczelka została zamontowana odwrotnie, zamocowanie zespołu ostrza do misy będzie niemożliwe.

• Należy sprawdzić stan uszczelnienia i w razie konieczności wymienić je.
• Sprawdzić, czy misa nie jest pęknięta lub nie została uszkodzona w wyniku uderzenia.

Jeżeli wyciek się utrzymuje, należy oddać urządzenie do autoryzowanego serwisu.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.