TEFAL UltraBlend+ BL936 Doskonałe blendowanie

UltraBlend+ BL936 Doskonałe blendowanie Uwolnij prawdziwą moc owoców i warzyw

Uwolnij to, co najlepsze dzięki blenderowi UltraBlend+ o prędkości wynoszącej nawet 45 000 obrotów na minutę. Zmiksuj swoje owoce i warzywa na najdrobniejsze cząsteczki! Blender UltraBlend, wyposażony w 6 ostrzy w technologii Tripl'Ax Pro® i silnik o dużej mocy, zapewnia wyjątkową gładkość za każdym razem. Ponadto, 6 automatycznych programów i ustawienia manualne gwarantują nieskończone możliwości.

Numer referencyjny produktu: BL936E38

Uwolnij to, co najlepsze dzięki blenderowi wysokoobrotowemu.

Uwolnij to, co najlepsze dzięki blenderowi wysokoobrotowemu UltraBlend+. Urządzenie wyposażone jest w technologię Tripl'Ax Pro® i osiąga 30 000 obrotów na minutę sprawia. Owoce i warzywa nie są miksowane, a rozcierane, co uwalnia pełnię ich smaku i aromatu. 6 ostrzy ze stali nierdzewnej jest napędzane silnikiem o mocy 1500 W by zapewnić doskonałą gładkość. UltraBlend+ ma wystarczającą moc do przygotowania wielu różnorodnych potraw. 5 automatycznych programów [smoothie, kruszenie lodu, gorące zupy, sorbet, orzechy] oraz ustawienia manualne gwarantują nieskończoną liczbę możliwości. Dodatkowo, funkcja AutoClean pozwala wygodnie wyczyścić urządzenie po skończonej pracy. Całość dopełnia niezwykle wytrzymały kielich o pojemności 2 l, akcesorium do popychania gęstych potraw oraz intuicyjny wyświetlacz cyfrowy.
Podstawowe informacje
 • Doskonałe blendowanie

  Technologia Tripl'Ax® Pro

  Osiągnij perfekcyjne rezultaty za każdym razem przy pomocy 6 ostrzy ze stali nierdzewnej. Obrót w 3 uzupełniających się ustawieniach gwarantuje doskonałe blendowanie.

 • Dokładne i szybkie miksowanie

  45 000 obrotów na minutę

  Odkryj moc skutecznego blendowania z tym ultra szybkim urządzeniem!

 • Moc możliwości

  5 programów automatycznych + funkcja AutoClean

  Przygotuj wiele rozmaitych potraw za pomocą jednego urządzenia. Do wyboru smoothie, kruszony lód, gorące zupy, sorbet, orzechy. Dodatkowo, delikatny start urządzenia niweluje opryskiwanie, a funkcja AutoClean ułatwia czyszczenie!

 • Wysoka jakość na długo

  Wytrzymały silnik o mocy 1500 W

  Ciesz się przygotowywaniem domowych soków, zup, sosów i innych potraw przez długi czas. Wytrzymały i mocny silnik pozwoli Ci używać blendera przez długi czas.

 • Superwytrzymały

  Dzbanek 2 l z tworzywa Tritan

  Tworzywo Tritan sprawia, że dzbanek nie zatrzymuje zapachów i jest niezniszczalny. Co więcej, nie zawiera bosfenolu A, a duża pojemność (robocza 1,5 l) pozwoli na przygotowanie wielu porcji za jednym razem!

 • Łatwe użytkowanie

  Akcesorium do popychania

  Miksuj i rozdrabniaj nawet najgęstsze składniki.

 • Dodatkowe ułatwienie

  Intuicyjny cyfrowy wyświetlacz

  Wyświetlacz pozwala na bieżąco kontrolować cały proces blendowania.

Akcesoria
Właściwości
Blades Technology Trip'Ax Blades  
Liczba ostrzy 6  
Moc 1500  
Dosing cup    
Suction feet for stability    
Programs 6 programów  
Materiał, z którego wykonany jest dzbanek Plastik  
Pojemność użytkowa dzbanka 2  L
Całkowita pojemność dzbanka 2.9  L
Funkcja kruszenia lodu    
Regulacja prędkości 10  
Możliwość mycia w zmywarce    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
W czasie pracy urządzenia pokrywa powinna przez cały czas pozostawać założona. Aby dodać składniki w czasie mieszania, należy zdjąć zaślepkę podajnika, przez który składniki mogą być wprowadzane do misy urządzenia.
Dostępny w wybranych urządzeniach tryb kruszenia lodu pozwala na przygotowywanie kruszonego lodu, koktajli owocowo-warzywnych lub mrożonych napojów z wykorzystaniem możliwości pulsacyjnego trybu pracy silnika.
Najpierw należy zawsze nalewać do dzbanka płyny, zanim wprowadzone zostaną składniki stałe. Nie należy przekraczać poziomu maksymalnego.
W celu uzyskania najlepszych rezultatów składniki należy pokroić w kostkę o wielkości od 2 do 3 cm.
Nie, misy do blendowania nie należy umieszczać w kuchence mikrofalowej.
Przed pierwszym użyciem zalecamy umycie wszystkich akcesoriów blendera w gorącej wodzie z mydłem, zwracając uwagę, by nie skaleczyć się ostrzami. Przed rozpoczęciem użytkowania nie jest konieczne umycie korpusu blendera.
Rozdrabniacz może być używany do natki, czosnku, cebuli, chleba, orzechów itp.
Używaj funkcji „pulsowanie” przez 2 sekundy, powtarzając czynność maksymalnie przez 3 minuty.
Zatrzymaj blender i odstaw na 15 minut przed ponownym włączeniem.
System grzewczy steruje oporowym przewodem grzejnym (nie jest to system ogrzewania indukcyjnego).
Nasze urządzenie spełnia normy francuskie/europejskie pod kątem emisji fal radiowych, jak również wymagania dotyczące ograniczenia oddziaływania pól elektromagnetycznych na ludzi.
Twoje urządzenie wyposażone jest w system uziemiający, należy zawsze podłączyć urządzenie do wyjścia z uziemieniem.
Pamiętaj zawsze o środkach bezpieczeństwa dotyczących osób ze sztucznym rozrusznikiem serca.
Aby oczyścić korpus urządzenia, należy najpierw odłączyć je od źródła zasilania, a następnie przetrzeć wilgotną ściereczką.
Do czyszczenia misy należy użyć wody z mydłem lub płynem do naczyń.
Niektóre misy nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Szczegółów należy szukać w instrukcji użytkowania.
Przyczyną takiego stanu rzeczy może być zbyt duża ilość składników lub zbyt duże bądź zbyt twarde kawałki. Aby temu zaradzić, należy zmniejszyć wielkość lub ilość składników bądź dodać więcej płynu.
Urządzenie mogło nie zostać ustawione na płaskiej, stabilnej powierzchni albo stoi niestabilnie (brak nóżki itp.). Użyto zbyt dużej ilości składników – należy ograniczyć objętość produktów. Jeżeli wibracje nie ustępują, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.
Przeciek przez przykrywkę (przepełnienie):
• W misie umieszczono zbyt dużą ilość składników. Nie wolno przekraczać podanego w instrukcji użytkowania maksymalnego poziomu napełnienia misy.
• Przykrywka została założona nieprawidłowo. Należy odpowiednio zamocować przykrywkę na misie blendera.
Jeżeli przykrywka posiada uszczelkę, należy sprawdzić jej stan, a w razie konieczności wymienić.


Przeciek w dolnej części misy:
• Jeżeli urządzenie nie jest wyposażone w zdejmowalny zespół ostrza, mogło dojść do uszkodzenia uszczelnienia zespołu ostrza. Należy zlecić przegląd autoryzowanemu serwisowi.
• Jeżeli urządzenie jest wyposażone w zdejmowalny zespół ostrza, należy sprawdzić jego położenie w misie. Zespół ostrza powinien być prawidłowo umieszczony w misie (nie powinno być prześwitu między zespołem ostrza i dnem misy).

• Należy sprawdzić, czy uszczelnienie znajduje się w prawidłowym położeniu na zespole ostrza. Trzy fałdy uszczelki powinny być widoczne po zamontowaniu uszczelnienia. Jeśli uszczelka została zamontowana odwrotnie, zamocowanie zespołu ostrza do misy będzie niemożliwe.

• Należy sprawdzić stan uszczelnienia i w razie konieczności wymienić je.
• Sprawdzić, czy misa nie jest pęknięta lub nie została uszkodzona w wyniku uderzenia.

Jeżeli wyciek się utrzymuje, należy oddać urządzenie do autoryzowanego serwisu.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.