TEFAL HV7PLUS 6IN1 NE542

HV7PLUS 6IN1 NE542 Najwyższa wydajność i trwałość

Ta wytrzymała maszynka do mielenia mięsa ułatwia przygotowywanie codziennych posiłków: potrafi zmielić nawet do 2,6 kg na minutę dzięki wydajnemu silnikowi o potężnej mocy.

Wysoka wydajność i wytrzymałość

HV7 Plus to bardzo mocna i wydajna maszynka do mielenia, za pomocą której przygotujesz różnorodne mięsne dania. Maszynkę charakteryzuje duża moc, która pozwoli zmieliść do 2,6 kg mięsa na minutę. Poradzi sobie nawet z trudnymi do zmielenia, twardymi kawałkami, dzięki funkcji reverse. Każde mięso idealnie zmielone! W zestawie znajdziesz 3 sitka ze stali nierdzewnej przeznaczone do mielenia na różne grubości, a także 3 skcesoria do formowania domowych kebabów i kiełbas. Metalowy panel przedni i duża taca z grubego metalu zapewniają wieloletnie użytkowanie. Łatwy transport i przechowywanie: proste i wygodne przenoszenie za pomocą dużego uchwytu.

* maximum motor blocked power

Podstawowe informacje
 • Wysoka wydajność

  Duża moc 2000 W

  Szybkie mielenie nawet dużej ilości mięsa (do 2,6 kg na minutę), dzięki solidnemu silnikowi o mocy 2000 W*.

  *Maksymalna moc silnika. 

 • Wszechstronność

  3 sitka do różnych przepisów

  Maszynka posiada 3 sitka ze stali nierdzewnej, aby móc mielić na drobno, średnio i grubo, w zależności od przepisu. W zestawie znajdują się również 2 przystawki do kiełbasy i kebabów ułatwiające przygotowanie domowych specjałów.

 • Mielenie bez przerwy

  Funkcja reverse

  HV7 Plus z łatwością poradzi sobie nawet z trudnym do zmielenia mięsem, dzięki specjalnemu biegowi wstecznemu. Koniec z zapychaniem się maszynki!

 • Łatwość użycia

  Wygodny uchwyt

  Łatwo przeniesiesz i schowasz urządzenie, dzięki dużemu i wygodnemu uchwytowi.

Akcesoria
Właściwości
Średnica kratki 54  mm
Taca z materiału Plastik  
Akcesorium do kebbe    
Akcesorium do kiełbasek    
Pozycja odwrócona    
Schowek na akcesoria    
Możliwość mycia w zmywarce    

Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.