TEFAL MASTERCHEF PRO QB625

MASTERCHEF PRO QB625 Upiecz swoje spełnienie swoich marzeń!

Upiecz swoje spełnienie swoich marzeń!

Niezależnie od tego, czy chcesz przygotować szybkie ciasto na dzisiejszy deser, czy użyć przepisu na finezyjne danie na specjalną okazję, robot Masterchef Pro pomoże wyczarować coś specjalnego w domowej cukierni. Dzięki mocnemu silnikowi o mocy 1200 W, trzem wysokiej jakości odlewanym akcesoriom do ciasta oraz misie o pojemności 5,5 l każde ciasto wyjdzie jak marzenie, którym można się dzielić z rodziną i przyjaciółmi! Przygotuj wyśmienite domowe posiłki z wykorzystaniem dołączonych akcesoriów: blendera ze szklanym dzbankiem, szatkownicy i maszynki do mielenia mięsa. Elegancka obudowa i wysokiej jakości wykończenie stanowią o ponadczasowym wzornictwie robota Masterchef Pro, który będzie prezentował się doskonale na kuchennym blacie. Wpuść nieco magii do kuchni!

Numer referencyjny produktu: QB625D38

Upiecz swoje spełnienie swoich marzeń!

Niezależnie od tego, czy chcesz przygotować szybkie ciasto na dzisiejszy deser, czy użyć przepisu na finezyjne danie na specjalną okazję, robot Masterchef Pro pomoże wyczarować coś specjalnego w domowej cukierni. Dzięki mocnemu silnikowi o mocy 1200 W, trzem akcesoriom do ciast i misie o pojemności 5,5 l możesz za jednym zamachem przygotować do 2 kg masy na ciasto lub 45 efektownych babeczek oraz 1,6 kg ciasta na chleb lub na 4 pyszne pizze! Spraw, by każde ciasto było niezapomnianym przeżyciem, którymi będziesz się dzielić z rodziną i przyjaciółmi! Elegancka obudowa i wysokiej jakości wykończenie stanowią o ponadczasowym wzornictwie robota Masterchef Pro, który będzie prezentował się doskonale na kuchennym blacie. Wpuść nieco magii do kuchni!
Podstawowe informacje
 • Twój nowy kuchenny ulubieniec!  

  Dzięki mocnemu silnikowi, misie o pojemności 5,5 l oraz czystemu i klasowemu wzornictwu robot kuchenny Masterchef Pro zostanie twoim najlepszym przyjacielem od przygotowania potraw!

 • Podwójne mieszanie w ruchu planetarnym daje optymalne rezultaty mieszania!

  Podwójne mieszanie w ruchu planetarnym polega na obrotach w przeciwnych kierunkach głowicy robota i końcówki do ciasta, dzięki czemu szybko uzyskuje się gładką i jednolitą konsystencję.

 • Pojemność misy 5,5 l

  Ubijaj nawet do 12 białek, przyrządź do 45 babeczek w foremkach lub bez wysiłku wyrób ciasto na cztery pizze, a wszystko to dzięki dużej misie o pojemności 5,5 l.

 • Mistrzowskie, ekskluzywne wykończenie z odlewanego metalu

  Jego ponadczasowe wykończenie ze szczotkowanego metalu potrafi zauroczyć! Solidność dzięki korpusowi z odlewanego metalu pozwala wykonać zadanie nawet jeżeli polega na zagnieceniu ciężkiego ciasta na chleb! 

 • Wysokiej jakości zestaw metalowych akcesoriów do ciasta

  Zagniatanie, miksowanie, ubijanie za pomocą zestawu końcówek do ciasta: mieszadło hakowe z odlewanego metalu do ciężkich ciast, mieszadło i trzepaczka doskonale nadają się do codziennego użytkowania.

 • 3 wyjścia

  3 wyjścia do podłączenia szerokiej gamy opcjonalnych, kompatybilnych akcesoriów.

 • Przygotuj domowe koktajle i smoothie

  Ten blender ze szklanym dzbankiem o pojemności 1,4 l idealnie sprawdzi się do koktajli, kruszenia lodu, przyrządzania smoothie i wielu innych pomysłów. Wyjmowane ostrza ułatwiają czyszczenie. 

 • Przygotuj świeże klopsy, befsztyki tatarskie lub burgery w domu!

  Maszynka do mielenia mięsa posiada trzy wymienne sitka do mielenia różnego typu (mielenie na grubo, średnio i bardzo drobno), a także nakładkę do napełniania kiełbas i kulek nadziewanych mięsem. Jego tacka i ostrza wykonane są ze stali nierdzewnej. 

 • Ciesz się świeżo pokrojonymi i poszatkowanymi warzywami i owocami

  Szatkownica posiada trzy wyjmowane nasadki ze stali nierdzewnej do bezpośredniego podawania do misy. To akcesorium idealnie nadaje się do różnego typu surowych produktów, takich jak owoce, warzywa, ser, czekolada, migdały i inne orzechy. Dzięki niej można szybko i łatwo przygotować własną surówkę ze świeżych warzyw np. coleslaw.

Akcesoria
Właściwości
Moc 1200  
Regulacja prędkości 8  
Tryb pulsacyjny    
Liczba funkcji 6  
Rodzaj funkcji Ubijanie, zagniatanie, miksowanie, szatkowanie/krojenie w plastry, mielenie  
Ruch planetarny    
Metal odlewany    
Ciasto na chleb 1,6  kg
Ciasto na wypieki 2  kg
Całkowita pojemność misy 5,5  L
Materiał misy Polerowana stal nierdzewna  
Blender Tak  
Całkowita pojemność blendera 1,4  L
Materiał, z którego wykonano blender Szkło  
Szatkownica    
Funkcje szatkowania i krojenia w plastry Krojenie w plastry, szatkowanie na drobno, szatkowanie na grubo  
Trzepaczka Tak  
Mieszadło hakowe Tak  
Trzepaczka Tak  
Maszynka do mielenia mięsa    
Dodatkowa misa Nie  
Akcesoria do kupienia    
Kolory Szczotkowany metal  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Przed użyciem urządzenia po raz pierwszy należy umyć wszystkie akcesoria wodą z mydłem (zob. część poświęcona czyszczeniu w instrukcji użytkowania). Wypłukać i wysuszyć. Umieścić część silnikową na płaskiej, czystej i suchej powierzchni. Podłączyć urządzenie do źródła zasilania.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie wielofunkcyjne pracuje inaczej niż robot kuchenny, ponieważ narzędzia używane do mieszania są zaczepiane w głowicy z ramieniem i wkładane do żywności od góry, natomiast w robocie kuchennym narzędzia do mieszania działają od dołu. Urządzenie wielofunkcyjne jest przeznaczone przede wszystkim do ugniatania i ucierania ciasta. Robot kuchenny może wykonać te czynności, lecz nie jest tak wydajny jak urządzenie wielofunkcyjne. Jeżeli zamierzasz piec ciasta, zastanów się, jak często będziesz to robić. Jeżeli będzie to częste zadanie, wówczas urządzenie wielofunkcyjne sprawdzi się lepiej. Warto zauważyć, że robot kuchenny jest zdecydowanie mniejszy niż urządzenie wielofunkcyjne.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.