TEFAL MasterChef Gourmet white QB505138

MasterChef Gourmet white QB505138 Połączenie wyjątkowej funkcji ruchu planetarnego oraz licznych akcesoriów.
  • Ruch planetarny - zapewnia optymalne połączenie składników i lepsze efekty kulinarne.
  • Wielofunkcyjny - bogaty asortyment akcesoriów zapewnia uniwersalne zastosowanie.
  • Trzepaczka o unikalnej konstrukcji - także do małych ilości składników, pozwala na ubicie piany nawet z 1 białka!

Numer referencyjny produktu: QB505138

Robot planetarny Masterchef Gourmet posiada wyjątkową funkcję ruchu planetarnego oraz wiele przystawek i akcesoriów w komplecie, dzięki czemu żadna potrawa nie jest dla niego wyzwaniem.

Skuteczny, solidny i uniwersalny, a do tego niezwykle elegancki, z dumą zajmie miejsce w kuchni. Urządzenie wyposażono w silnik o mocy 900W oraz 6 prędkości i funkcję pulse.

  • Wytrzymałe, wysokiej jakości akcesoria do wyrabiania ciasta: specjalnie zaprojektowany odlewany hak, pozwalający wyrabiać ciężkie ciasta jak np. na chleb lub pizzę; odlewane mieszadło przeznaczone do wszystkich rodzajów lżejszych ciast i tortów oraz trzepaczka o unikalnej konstrukcji, która ubija nawet bardzo małe ilości jednocześnie zapewniając lekką i puszystą konsystencję.
  • Blender o pojemności 1,5 l oraz misa ze stali nierdzewnej o pojemności 4,6 l z osłoną przeciwko rozchlapywaniu sprawią, że wszystkie potrawy można wykonać nie tylko szybko, ale też zachowując czystość w kuchni.
  • Szatkownica pozwala zetrzeć warzywa i owoce na surówki i sałatki, ale również ziemniaki na ulubione placki ziemniaczane.

W zestawie otrzymujemy również wydajną sokowirówkę i maszynkę do mielenia mięsa, tak niezbędne w każdym domu. Robot planetarny Masterchef Gourmet – wszystko, co potrzebne w kuchni.

Podstawowe informacje
Akcesoria
Właściwości
Liczba przepisów 25  
Książka z przepisami    
Moc 900  
Regulacja prędkości 6  
Tryb pulsacyjny    
Liczba funkcji 7  
Rodzaj funkcji Ubijanie, wyrabianie, szatkowanie/krojenie w plastry, miksowanie, mielenie, wyciskanie soku  
Ruch planetarny    
Ciasto na chleb 0.8  kg
Ciasto na wypieki 1.8  kg
Całkowita pojemność misy 4.6  L
Materiał misy Szczotkowana stal nierdzewna  
Blender Tak  
Całkowita pojemność blendera 1,5  L
Materiał, z którego wykonano blender Plastik  
Szatkownica    
Funkcje szatkowania i krojenia w plastry Szatkowanie na drobno i grubo, krojenie w plastry, ścieranie ziemniaków na placki  
Trzepaczka Tak  
Mieszadło hakowe Tak  
Trzepaczka Trzepaczka Flex Whisk  
Maszynka do mielenia mięsa    
Sokowirówka    
Dodatkowa misa Nie  
Akcesoria do kupienia    
Schowek na przewód    
Kolory Biały/ Grafitowy  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Przed użyciem urządzenia po raz pierwszy należy umyć wszystkie akcesoria wodą z mydłem (zob. część poświęcona czyszczeniu w instrukcji użytkowania). Wypłukać i wysuszyć. Umieścić część silnikową na płaskiej, czystej i suchej powierzchni. Podłączyć urządzenie do źródła zasilania.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie wielofunkcyjne pracuje inaczej niż robot kuchenny, ponieważ narzędzia używane do mieszania są zaczepiane w głowicy z ramieniem i wkładane do żywności od góry, natomiast w robocie kuchennym narzędzia do mieszania działają od dołu. Urządzenie wielofunkcyjne jest przeznaczone przede wszystkim do ugniatania i ucierania ciasta. Robot kuchenny może wykonać te czynności, lecz nie jest tak wydajny jak urządzenie wielofunkcyjne. Jeżeli zamierzasz piec ciasta, zastanów się, jak często będziesz to robić. Jeżeli będzie to częste zadanie, wówczas urządzenie wielofunkcyjne sprawdzi się lepiej. Warto zauważyć, że robot kuchenny jest zdecydowanie mniejszy niż urządzenie wielofunkcyjne.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.