TEFAL Masterchef Gourmet + QB602H38

Masterchef Gourmet + QB602H38 Urządzenie, które sprawdzi się w przypadku wszystkich Twoich kuchennych inspiracji! W zestawie z blenderem kielichowym, szatkownicą i maszynką do mięsa.

Dzięki prawdziwemu ruchowi planetarnemu głowicy:

 • Unikalna trzepaczka Flex Whisk dotyka dna misy, mieszając nawet bardzo małe ilości składników, jednocześnie zapewniając lekką i puszystą konsystencję w krótkim czasie!

Numer referencyjny produktu: QB602H38

Daj upust swojej kreatywności!

Masterchef Gourmet + pomaga Ci w Twojej pasji wypiekania ciast. Został specjalnie zaprojektowany dla osób, które chcą się wyróżniać.

 • Silnik o dużej mocy 900 W i planetarny ruch głowicy gwarantują, że z pewnością zrealizujesz wszystkie swoje kuchenne inspiracje.
 • Duża misa o pojemności 4,6 litra pozwala na przygotowanie do 1,8 kg ciasta.
 • Dzięki unikalnej trzepaczce zawsze uzyskujesz idealnie ubitą oraz puszystą pianę z białek, nawet przy niewielkich ilościach, np. z jednego jaja.
 • Doskonały do przygotowywania i zagniatania ciężkich ciast, np. na chleb lub pizzę, dzięki specjalnie zaprojektowanemu odlewanemu hakowi do wyrabiania ciasta.
 • Dzięki eleganckiej, metalowej obudowie i misie z lustrzanym wykończeniem oraz lśniącym przyciskom robot jest bardzo elegancki.
 • Przygotuj pyszne domowe posiłki dzięki akcesoriom dołączonym do zestawu: blenderowi kielichowemu, szatkownicy i maszynce do mięsa.
Podstawowe informacje
 • 8000035563-1.png

  Idealnie ubita oraz puszysta piana z białek, nawet przy niewielkich ilościach!

  Specjalnie zaprojektowana trzepaczka Flex Whisk dosięga dna misy, mieszając wszystkie składniki i jednocześnie zapewniając lekką i puszystą konsystencję w krótkim czasie!

 • 8000035563-2.png

  Podwójny ruch planetarny pozwala szybko uzyskać gładką konsystencję.

  Prawdziwy ruch planetarny, czyli jednoczesna rotacja mieszadła oraz ruch głowicy urządzenia „po orbicie", gwarantuje idealne zbieranie i połączenie składników.

 • 8000035563-3.png

  Metalowa obudowa wykonana z odlewu

  Solidny, odlewany metalowy korpus, wykona dla Ciebie całą pracę, nawet, gdy chodzi o ciężkie ugniatanie ciasta chlebowego! Pozwól się oczarować jego błyszczącemu srebrnemu kolorowi i lustrzanemu efektowi misy!

 • 8000035563-5.png

  Wysokiej jakości metalowe mieszadło

  Unikalna trzepaczka Flex Whisk zapewnia zawsze doskonałe wyniki, pozwalając na ubicie puszystej piany nawet z jednego jaja.

 • 8000035563-6.png

  Misa o pojemności 4,6 l

  Z misą o pojemości 4,6 l możesz ubić do 10 białek jaj lub przygotować ciasto na 40 babeczek czy ciasto na 3 duże pizze.

 • 8000035563-7.png

  Przygotuj domowe koktajle i zupy

  Idealny do kruszenia lodu, przygotowywania koktajli, zup, i innych przysmaków. Elegancki blender ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 L jest odporny na wysokie i niskie temperatury. Ostrza są zdejmowane, co ułatwia czyszczenie.

 • 8000035563_QB602H_B8.jpg

  Dołączona książka z przepisami

  25 przepisów - od codzienny przekąsek po wyszukane desery

Akcesoria
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Przed użyciem urządzenia po raz pierwszy należy umyć wszystkie akcesoria wodą z mydłem (zob. część poświęcona czyszczeniu w instrukcji użytkowania). Wypłukać i wysuszyć. Umieścić część silnikową na płaskiej, czystej i suchej powierzchni. Podłączyć urządzenie do źródła zasilania.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie wielofunkcyjne pracuje inaczej niż robot kuchenny, ponieważ narzędzia używane do mieszania są zaczepiane w głowicy z ramieniem i wkładane do żywności od góry, natomiast w robocie kuchennym narzędzia do mieszania działają od dołu. Urządzenie wielofunkcyjne jest przeznaczone przede wszystkim do ugniatania i ucierania ciasta. Robot kuchenny może wykonać te czynności, lecz nie jest tak wydajny jak urządzenie wielofunkcyjne. Jeżeli zamierzasz piec ciasta, zastanów się, jak często będziesz to robić. Jeżeli będzie to częste zadanie, wówczas urządzenie wielofunkcyjne sprawdzi się lepiej. Warto zauważyć, że robot kuchenny jest zdecydowanie mniejszy niż urządzenie wielofunkcyjne.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.