TEFAL WIZZO QB307

WIZZO QB307 Przyda Ci się taki pomocnik

 

Wizzo uprości Ci pracę w kuchni. Z zestawem do ciasta zawierającym trzepaczkę z opatentowaną technologią Flex Whisk, sukces jest pewny za każdym razem: ciasto, kisz, pizza i inne dania nie będą kryły przed Tobą żadnych tajemnic. Przepisy które zawsze chciałeś zrealizować, ale myślałeś, że będą zbyt trudne do zrobienia. Dzięki zastosowaniu otworu z przodu i przycisków sterujących po bokach, nie musisz się martwić przesuwaniem urządzenia na blacie. Wizzo wie jak się dopasować do każdej kuchni, a konstrukcja z płaskim tyłem oznacza, że Wizzo będzie pasował wszędzie tam, gdzie go umieścisz. Mając Wizzo u swojego boku sam będziesz zaskoczony!

 

 

Numer referencyjny produktu: QB307538

Nie ma takich zadań których nie można wykonać za pomocą Wizzo

Prawdziwy talent to wiedzieć jaka pomoc jest potrzebna, i kiedy po nią sięgnąć by wykazać się swoimi umiejętnościami : Wizzo ma za zadanie ułatwiać pieczenie i gotowanie. Dzięki funkcji ruchu planetarnego, Wizzo jest urządzeniem profesjonalnym w dziedzinie miksowania, ubijania, wyrabiania, a nawet ubijania małych ilości (dzięki opatentowanej technologii Flex Whisk). Jest on gotowy na każde wyzwanie, bez względu na to czy chcesz przygotowywać dania słodkie czy też inne. Wizzo zawsze będzie obok i pomoże Ci przełożyć pomysły na rzeczywistość, a także pomoże rozwinąć umiejętności kucharskie poprzez realizację przepisów instruktażowych i filmów w których znajduje się szereg wskazówek. Jego prosty kształt i zaokrąglony styl, odzwierciedlają jego przyjazny i lojalny charakter. Niedługo odnajdziesz swoją pasję do gotowania, i sam/a się zaskoczysz ile potrafisz! W krótkim czasie będziesz dumnie dzielić się swoimi postępami i wiedzą z innymi...
Podstawowe informacje
 • Daj się zaskoczyć przez Wizzo!

  Prawdziwy talent to wiedzieć jaka pomoc jest potrzebna i kiedy po nią sięgnąć by wykazać się swoimi umiejętnościami kucharskimi. Wizzo oznacza "magiczny i praktyczny" i jest stworzony, aby ułatwić Ci pracę w kuchni. Jak już zaczniesz, nie będziesz mógł przestać odkrywać kolejne funkcje!

   

 • Super szybkie ubijanie

  Wyjątkowa i opatentowana technologia Flex Whisk umożliwia ubijanie białek jajek na sztywno w błyskawicznym czasie, nawet tylko z jednego białka.

 • Łatwy w użyciu i przechowywaniu

  Stworzony z myślą o komforcie użycia, wszystkie funkcje są skierowane w stronę użytkownika w celu ułatwienia dostępu. Zaprojektowany tak, aby nie sprawiał problemu w użyciu, w każdym miejscu w kuchni, w którym wygospodarujesz dla niego miejsce, co oznacza, że Wizzo nie zajmie dużo miejsca na blacie i będzie pasował nawet do najmniejszej kuchni.

 • Optymalizacja efektów mieszania

  Prawdziwy ruch planetarny gwarantuje dostęp akcesoriów do każdego miejsca w misie, co zapewnia jednorodne rezultaty mieszania.

 • Zestaw mieszadeł do ciasta

  Opatentowana trzepaczka Flex Whisk do ciasta lekkiego, plastikowe mieszadło do ciasta na wypieki i mieszadło hakowe ze stali nierdzewnej do ciasta ciężkiego. Wizzo daje Ci możliwość przygotowania wszystkich rodzajów wypieków!

 • Elegancja misa do mieszania ze stali nierdzewnej

  Wizzo posiada 4L misę ze stali nierdzewnej z osłoną przeciwrozpryskową, idealną dla całej rodziny. Możesz przygotować nawet 40 babeczek lub 3 pizze (o średnicy 28cm, z grubą posypką) by sprawić radość rodzinie i przyjaciołom!

 • Szybki i mocny

  Moc 700 W z 4 prędkościami i funkcją pulsacyjną zapewniają płynne, równomierne miksowanie.

 • Zyskaj więcej możliwości w dziedzinie pieczenia

  Kompatybilny z 4 dodatkowymi akcesoriami (blender, rozdrabniacz, maszynka do mięsa, szatkownica), dzięki czemu jest w stanie sprostać wszystkim wymogom całej rodziny i zadowolić kubki smakowe każdego domownika.

 • Potrzebujesz inspiracji? Skorzystaj z 25 pomysłów na przepis!

  Na stronie Tefal dostępne są przepisy do odkrycia, od codziennych przekąsek do pysznych deserów. 

 • 1L blender w zestawie

  Blenduj smoothie ze świeżych owoców, ubijaj ciasto na naleśniki, ciesz się zupami na gorąco lub zimno i innymi potrawami.

 • Maszynka do mielenia mięsa w zestawie

  Maszynka do mielenia mięsa ma w zestawie dwa sitka ze stali nierdzewnej do mielenia na średnio i grubo.

 • Szatkownica w zestawie

  Szatkownica posiada trzy wyjmowane nasadki ze stali nierdzewnej serwujące bezpośrednio do misy.

Akcesoria
Właściwości
Moc 700  
Regulacja prędkości 4  
Tryb pulsacyjny    
Liczba funkcji 6  
Rodzaj funkcji Ubijanie, wyrabianie, miksowanie, szatkowanie/krojenie w plastry, mielenie  
Ruch planetarny    
Kompaktowe wymiary    
Ciasto na chleb 0,8  kg
Ciasto na wypieki 2,7  kg
Całkowita pojemność misy 4  L
Materiał misy Szczotkowana stal nierdzewna  
Blender Tak  
Całkowita pojemność blendera 1  L
Materiał, z którego wykonano blender Plastik  
Szatkownica    
Funkcje szatkowania i krojenia w plastry Szatkowanie na drobno, szatkowanie na grubo, krojenie w plastry  
Trzepaczka Tak  
Mieszadło hakowe Tak  
Trzepaczka Tak  
Maszynka do mielenia mięsa    
Dodatkowa misa Nie  
Akcesoria do kupienia    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Przed użyciem urządzenia po raz pierwszy należy umyć wszystkie akcesoria wodą z mydłem (zob. część poświęcona czyszczeniu w instrukcji użytkowania). Wypłukać i wysuszyć. Umieścić część silnikową na płaskiej, czystej i suchej powierzchni. Podłączyć urządzenie do źródła zasilania.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie wielofunkcyjne pracuje inaczej niż robot kuchenny, ponieważ narzędzia używane do mieszania są zaczepiane w głowicy z ramieniem i wkładane do żywności od góry, natomiast w robocie kuchennym narzędzia do mieszania działają od dołu. Urządzenie wielofunkcyjne jest przeznaczone przede wszystkim do ugniatania i ucierania ciasta. Robot kuchenny może wykonać te czynności, lecz nie jest tak wydajny jak urządzenie wielofunkcyjne. Jeżeli zamierzasz piec ciasta, zastanów się, jak często będziesz to robić. Jeżeli będzie to częste zadanie, wówczas urządzenie wielofunkcyjne sprawdzi się lepiej. Warto zauważyć, że robot kuchenny jest zdecydowanie mniejszy niż urządzenie wielofunkcyjne.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.