TEFAL JUICEO ZC150

JUICEO ZC150 Wyciśnij wszystkie korzyści z owoców i warzyw!

Za pomocą wyciskarki wolnoobrotowej Juiceo wydobądź naturalny smak i wartości odżywcze z wszystkich ulubionych owoców i warzyw. Urządzenie umożliwia wyciskanie maksymalnej ilości soku przy minimalnej ilości odpadów. Posiada jedno ustawienie prędkości z funkcją pracy wstecz dla łatwej obsługi. Całości dopełniają wygodne funkcje, cicha technologia oraz łatwa do czyszczenia i przechowywania konstrukcja.

Wyciskarka wolnoobrotowa Juiceo: Uwolnij korzyści!

Wyciskarka wolnoobrotowa Juiceo to prosty sposób na zdrowy i pyszny sok. Technologia wyciskania na zimno zapewnia wyciskanie maksymalnej ilości soku przy minimalnej ilości odpadów, jednocześnie zachowując naturalne aromaty, kolory i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw! Urządzenie jest łatwe w obsłudze dzięki jednemu ustawieniu prędkości i funkcji pracy wstecz do odblokowania kawałków owoców i warzyw. Natomiast funkcja regulowanej ilości pulpy pozwala kontrolować, ile pulpy znajdzie się w soku: dużo, trochę lub zero! Dodatkowe poręczne elementy to dużych rozmiarów dzbanek na sok i kolektor na pulpę, dzięki którym nie trzeba przerywać wyciskania soku. Urządzenie posiada również funkcję ochrony przed kapaniem, dzięki której powierzchnia blatu pozostaje czysta, a cicha technologia pozwala na niezakłócającą spokoju pracę o dowolnej porze dnia. Całości dopełnia możliwość mycia w zmywarce wyjmowanych części dla ułatwienia czyszczenia oraz kompaktowa, elegancka forma, aby urządzenie można było trzymać na dowolnym blacie. Za pomocą wyciskarki wolnoobrotowej Juiceo uwolnij korzyści!
Podstawowe informacje
 • Technologia Cold Press

  Zapewnia wysoki poziom ekstrakcji soku przy minimalnej ilości odpadów i maksymalnej ilości korzyści. Ciesz się naturalnym smakiem, czystą barwą i wszystkim składnikami odżywczymi Twoich ulubionych owoców i warzyw.

 • Łatwość użycia

  Jedno ustawienie prędkości, funkcja pracy wstecz w celu odblokowania kawałków owoców i warzyw ułatwia wyciskanie soku.

 • Regulowana ilość pulpy

  Kontroluj ilość pulpy w soku: może być jej dużo, trochę lub zero!

 • Wygoda

  Duże wymiary dzbanka (800 ml) i kolektora pulpy zapewniają wyciskanie soku bez konieczności robienia przerw.

 • Ochrona przed kapaniem

  Zapewnia dokładne wymieszanie soku i zapobiega pochlapaniu blatu sokiem po jego przygotowaniu.

 • Cicha technologia

  Ciesz się świeżym sokiem o dowolnej porze dnia i wyciskaj go bez przerw, dzięki niskiemu poziomowi hałasu.

 • Łatwe czyszczenie

  Części wyjmowane można myć w zmywarce, dzięki czemu czyszczenie jest proste.

 • Łatwość przechowywania

  Kompaktowa i elegancka forma doskonale mieści się na każdym blacie.

Właściwości
Body material Plastic  
Szczoteczka do mycia    
Materiał Plastic & Stainless steel  
Liczba filtrów 1  
Wylot z mechanizmem zapobiegającym kapaniu    
Zewnętrzny pojemnik na miąższ    
Bezpośrednie serwowanie-prosto do szklanki    
Możliwość mycia w zmywarce    
Gwarancja 1 ROK  

Często zadawane pytania
Nie jest konieczne obieranie owocu i usuwanie z niego pestek. Należy jedynie obierać owoce, które mają twardą, kwaśną skórkę, np. cytryny, pomarańcze, grejpfruty oraz ananasy (usunąć także trzon).
Nie ma konieczności usuwania drobnych pestek winogron ani arbuzów, ale niezbędne jest usunięcie twardych pestek brzoskwiń, czereśni itp.
Nie należy korzystać z urządzenia przez dłużej niż 20 minut bez przerwy.
Czyszczenie urządzenia będzie łatwiejsze, jeżeli nastąpi bezpośrednio po przygotowaniu soku. Filtr należy czyścić miękką szczoteczką w zimnej wodzie. Należy obchodzić się z nim ostrożnie. Wszystkie zdejmowalne części z wyjątkiem zbiornika soku nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Zbiornik soku należy myć w wodzie z mydłem.
Do mycia w zmywarce do naczyń nadają się wszystkie elementy z wyjątkiem części silnikowej urządzenia.
Należy ją umyć bezpośrednio po użyciu. Pokrywę, misę, nasadki oraz kosz filtrujący można myć w ciepłej wodzie z mydłem lub w górnym koszu zmywarki do naczyń. Obudowę silnika przetrzeć wilgotną gąbką.
Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem umyć wyjmowane części.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Tak. Świeże, dojrzałe owoce i warzywa dostarczają większą ilość soku. Przejrzałe owoce powodują szybsze blokowanie filtra.
Nie. Sok wyciśnięty naturalnie i pozbawiony konserwantów należy spożyć w możliwie najkrótszym czasie. Co więcej, w kontakcie z powietrzem ulega oksydacji, co wpływa na jego smak i kolor. Aby zapobiec ciemnieniu soku, można dodać do niego kilka kropli cytryny.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.