TEFAL BLENDER RĘCZNY HBL EASYCHEF 3IN1 HB453

BLENDER RĘCZNY HBL EASYCHEF 3IN1 HB453 Codzienne blendowanie na wyciągnięcie ręki!

Z blenderem ręcznym Tefal Easychef osiągniesz perfekcyjne rezultaty podczas przyrządzania rozmaitych dań. Silnik o mocy 450 W zapewnia wyjątkowo wydajną pracę, a ostrza o wysokiej jakości gwarantują zawsze idealnie gładką konsystencję. Zmieniając prędkość blendowania z łatwością dopasujesz tryb pracy urządzenia do swoich aktualnych potrzeb.

Numer referencyjny produktu: HB453138

Blender ręczny Easychef: Doskonałe rezultaty bez trudu!

Specjalnie dobrane funkcje blendera Tefal Easychef ułatwiają przygotowanie potraw każdego dnia. Oznacza to niezliczone możliwości kulinarne na wyciągnięcie ręki: od dipów, przez sosy, po desery i wiele więcej. O wysoką wydajność pracy i idealnie gładką konsystencję potraw dbają ultra wytrzymałe ostrza ZELKROM oraz silnik o mocy 450 W. Za pomocą jednego przycisku możesz ustawić dwa tryby prędkości, w tym tryb TURBO do rozdrabniania nawet najtwardszych składników. Urządzenie wyposażono w osłonę zapobiegającą pryskaniu, a jego rozkładana konstrukcja umożliwia wygodne mycie w zmywarce - dzięki czemu możesz nie martwić się o czystość i w pełni oddać się gotowaniu. Ergonomiczny uchwyt zwiększa wygodę korzystania z blendera. Dołączone akcesoria sprawiają, że urządzenie spełnia wiele funkcji, a wytrzymała konstrukcja pozwala cieszyć się doskonałymi efektami pracy przez długie lata.
Podstawowe informacje
 • Perfekcyjne rezultaty

  Silnik o mocy 450 W

  Niezwykła wydajność i błyskawiczne rezultaty to efekt pracy mocnego silnika.

 • Łatwe blendowanie każdego dnia

  Ergonomiczny uchwyt

  Specjalnie zaprojektowany uchwyt zapobiega wyślizgiwaniu się urządzenia z ręki.

 • Wytrzymałość na lata

  Solidna konstrukcja

  Blender Easychef zadziwi Cię swoją wytrwałością. Dwa wysokiej jakości ostrza ZELKROM zapewniają wyjątkowe rezultaty blendowania przez długi czas.

 • Dokładne blendowanie

  Dwa ustawienia prędkości

  Dzięki dwóm ustawieniom prędkości oraz trybowi TURBO o maksymalnej mocy możesz perfekcyjnie zblendować wiele różnych składników.

 • Łatwe czyszczenie

  Możliwość mycia w zmywarce

  Odłączane części można myć w zmywarce, co ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości.

 • default

  Czysty blat

  Osłona przeciw pryskaniu

  Dzięki specjalnie zaprojektowanej osłonie ostrzy, która ogranicza pryskanie, blat kuchenny pozostaje zawsze czysty.

 • Szatkowanie bez limitu

  Rozdrabniacz 500 ml

  Dzięki rozdrabniaczowi o dużej pojemności możesz wygodnie posiekać dużą ilość składników na raz. To idealny sposób na rozdrobnienie cebuli, ziół i innych warzyw.

 • Duża pojemność

  Pojemnik 800 ml

  Dzięki dużemu pojemnikowi możesz za jednym razem przygotować więcej porcji swojej ulubionej potrawy.

 • Idealne bezy i inne desery

  Trzepaczka

  Teraz możesz ubić pianę w wyjątkowo krótkim czasie dzięki poręcznej trzepaczce dołączanej do zestawu.

Akcesoria
Właściwości
Dodatkowe cechy
Moc 450  
Funkcja turbo    
Ustawienia prędkości 2  
Materiał wykonania końcówki Stal nierdzewna  
Zdejmowana końcówka    
Pojemnik    
Pojemność pojemnika (ml) 800  ml
Rozdrabniacz    
Pojemność rozdrabniacza 500  ml
Trzepaczka    
Kolory WHITE / PEPPER  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Aby zapobiec rozpryskiwaniu, mieszadło miksera należy umieścić w połowie głębokości zawartości, a następnie nacisnąć przycisk włączający. Przed wyjęciem mieszadła miksera należy zawsze zatrzymać urządzenie.
Miksera nie wolno używać w garnku umieszczonym na płycie grzejnej ani do rozdrabniania orzechów (w tym migdałów, orzechów laskowych itp.), surowego mięsa* oraz kostek lodu*. Mieszadła miksera nie należy także uruchamiać w pustych naczyniach. * W przypadku modeli z akcesoriami typu Click and Mix tego typu zastosowania są możliwe (należy zapoznać się z instrukcją użytkowania miksera).
Pierwsza prędkość nadaje się do rozpoczęcia miksowania, ponieważ pozwala uniknąć rozprysku. W zależności od konsystencji masy można stopniowo zwiększać prędkość.
Nie. Przed usunięciem akcesoriów należy zawsze odłączyć urządzenie od zasilania.
Do mycia w zmywarce do naczyń nadają się wszystkie części i akcesoria miksera za wyjątkiem bloku silnika z przekładnią. Obudowę bloku silnika można przetrzeć wilgotną gąbką.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.