TEFAL Infinity Force Pro 5in1 HB95LD Niezwykła wydajność i precyzja w jednym

Infinity Force Pro 5in1 HB95LD Niezwykła wydajność i precyzja w jednym Gładka konsystencja w jednej chwili!

Blender ręczny Tefal Infinity Force Pro to niezwykła wydajność i precyzja w jednym urządzeniu. Technologia Powelix Life wykorzystuje ostrza o tytanowej powłoce, zapewniając doskonałe rezultaty i maksymalną trwałość. Przycisk regulacji pozwala na wybór wielu prędkości, co daje pełną kontrolę i wygodę przy tworzeniu potraw o różnej konsystencji. Duża moc 1200 W gwarantuje szybkie blendowanie nawet najtwardszych składników. Wraz z dołączanymi akcesoriami, urządzenie tworzy idealny zestaw do rozwinięcia kulinarnej wyobraźni.

Numer referencyjny produktu: HB95LD38

Blender ręczny Tefal Infinity Force Pro: Najwyższa precyzja

Tefal Infinity Force oferuje wszystko to, co ważne w przypadku blendera! Teraz możesz bez trudu doskonalić swoje kulinarne umiejętności i przygotowywać przepyszne domowe zupy, puree, salsę, pesto i wiele więcej. Technologia ostrzy Powelix Life zapewnia 2 razy dłuższą wydajność. Dzięki mocy 1200 W perfekcyjnie rozdrobnisz nawet bardzo twarde składniki. Wszystko to sprawia, że możesz osiągnąć pożądane rezultaty szybciej - w czasie krótszym nawet o 30%! Przycisk regulacji pozwala na wybór wielu prędkości, co daje pełną kontrolę i wygodę przy tworzeniu potraw o różnej konsystencji. Komfort korzystania z blendera zwiększają dodatkowe funkcje takie jak osłona zapobiegająca pryskaniu i możliwość mycia niektórych elementów w zmywarce. Blender wyposażono również w dodatkowe akcesoria, które pozwolą Ci rozwinąć kulinarną wyobraźnię.

*compared to our own classic 2 blades technology

Podstawowe informacje
 • Doskonałe rezultaty blendowania

  Technologia Powelix Life

  Ostrza w technologii Powelix Life oferują niezrównaną wytrzymałość i pozwalają osiągnąć doskonałe rezultaty o 30% szybciej.

 • Blendowanie twardych składników

  Moc 1200 W

  Dzięki dużej mocy możesz z łatwością zblendować wszystkie składniki, również te najtwardsze.

 • Wyjątkowa precyzja

  Ergonomiczny przycisk

  Łatwo dostępny przycisk kontroli prędkości pozwala osiągnąć precyzyjne rezultaty i poradzić sobie z każdym składnikiem.

 • Pyszne domowe zupy

  Kielich 800 ml

  Dołączony kielich pozwala na przygotowanie domowych zup, puree, pesto i wiele więcej.

 • default

  Siekanie bez trudu 

  Rozdrabniacz 500 ml

  Odkryj doskonałą wydajność siekania warzyw, przypraw, ziół i nie tylko.

 • default

  Puszysta piana

  Trzepaczka

  Z łatwością ubijesz składniki na pyszny omlet, czy puszystą pianę z białek. 

 • Aksamitne puree

  Stopka do puree

  Osiągnij aksamitną konsystencję każdego puree dzięki dołączonej stopce.

 • default

  Pełnia możliwości 

  5 funkcji

  Blender i dodatkowe akcesoria tworzą 5-funkcyjny zestaw, który pozwoli Ci rozwinąć swoją kulinarną kreatywność! 

Akcesoria
Właściwości
Materiał z którego wykonano końcówkę Stal nierdzewna  
Zdejmowana końcówka    
Pojemnik    
Rozdrabniacz    
Trzepaczka    
Nasadka do purée    
Delikatne w dotyku    
Blade technology 4 Powelix life blades = 30% faster & 2 times longer  
Food Pro    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Aby zapobiec rozpryskiwaniu, mieszadło miksera należy umieścić w połowie głębokości zawartości, a następnie nacisnąć przycisk włączający. Przed wyjęciem mieszadła miksera należy zawsze zatrzymać urządzenie.
Miksera nie wolno używać w garnku umieszczonym na płycie grzejnej ani do rozdrabniania orzechów (w tym migdałów, orzechów laskowych itp.), surowego mięsa* oraz kostek lodu*. Mieszadła miksera nie należy także uruchamiać w pustych naczyniach. * W przypadku modeli z akcesoriami typu Click and Mix tego typu zastosowania są możliwe (należy zapoznać się z instrukcją użytkowania miksera).
Pierwsza prędkość nadaje się do rozpoczęcia miksowania, ponieważ pozwala uniknąć rozprysku. W zależności od konsystencji masy można stopniowo zwiększać prędkość.
Nie. Przed usunięciem akcesoriów należy zawsze odłączyć urządzenie od zasilania.
Do mycia w zmywarce do naczyń nadają się wszystkie części i akcesoria miksera za wyjątkiem bloku silnika z przekładnią. Obudowę bloku silnika można przetrzeć wilgotną gąbką.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.