TEFAL Infiny Force HB944 Doskonałe rezultaty blendowania

Infiny Force HB944 Doskonałe rezultaty blendowania Moc nieskończonych możliwości!

Blender ręczny Tefal Infiny Force to niezwykła wydajność i precyzja w jednym urządzeniu. Technologia Powelix Life wykorzystuje ostrza o tytanowej powłoce, zapewniając doskonałe rezultaty i maksymalną trwałość. Przycisk regulacji pozwala na wybór wielu prędkości, co daje pełną kontrolę i wygodę przy tworzeniu potraw o różnej konsystencji. Moc 1000 W gwarantuje szybkie blendowanie nawet najtwardszych składników. 

Numer referencyjny produktu: HB944138

Blender ręczny Tefal Infiny Force: Najwyższa precyzja

Tefal Infiny Force oferuje wszystko to, co ważne w przypadku blendera! Teraz możesz bez trudu doskonalić swoje kulinarne umiejętności i przygotowywać przepyszne domowe zupy, puree, salsę, pesto i wiele więcej. Technologia ostrzy Powelix Life zapewnia 2 razy dłuższą wydajność. Dzięki mocy 1000 W perfekcyjnie rozdrobnisz nawet bardzo twarde składniki. Wszystko to sprawia, że możesz osiągnąć pożądane rezultaty szybciej - w czasie krótszym nawet o 30%! Przycisk regulacji pozwala na wybór wielu prędkości, co daje pełną kontrolę i wygodę przy tworzeniu potraw o różnej konsystencji. Komfort korzystania z blendera zwiększa osłona zapobiegająca pryskaniu i możliwość mycia niektórych elementów w zmywarce. Blender wyposażono również w akcesoria: rozdrabniacz, trzepaczkę i ostrze do kruszenia lodu.  

*w porównaniu do naszej klasycznej technogii z 2 ostrzami 

Podstawowe informacje
 • Doskonałe rezultaty blendowania

  Technologia Powelix Life

  Ostrza w technologii Powelix Life oferują niezrównaną wytrzymałość i pozwalają osiągnąć doskonałe rezultaty o 30% szybciej.

 • Blendowanie twardych składników

  Moc 1000 W

  Dzięki dużej mocy możesz z łatwością zblendować wszystkie składniki, również te najtwardsze.

 • default

  Domowa lemoniada 

  Ostrze do lodu

  Ostrze do kruszenia lodu idealnie sprawdzi się podczas przygotowywania domowych lemoniad i koktajli.
   

 • Domowa lemoniada 

  Ostrze do lodu

  Ostrze do kruszenia lodu idealnie sprawdzi się podczas przygotowywania domowych lemoniad i koktajli. 

 • Puszysta piana

  Trzepaczka

  Z łatwością ubijesz składniki na pyszny omlet, czy puszystą pianę z białek.

 • Siekanie bez trudu

  Rozdrabniacz

  Odkryj doskonałą wydajność siekania warzyw, przypraw, ziół i nie tylko.

 • Pyszne domowe zupy

  Kielich 800 ml

  Dołączony kielich pozwala na przygotowanie domowych zup, puree, pesto i wiele więcej.

 • Łatwe czyszczenie

  Możliwość mycia w zmywarce

  Niektóre elementy możesz umyć w zmywarce, co ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości.

 • Kuchnia bez bałaganu

  Osłona przeciw pryskaniu

  Dedykowana osłona zapewnia niezbędną wygodę przy przygotowywaniu posiłków, ograniczając rozpryskiwanie.

 • Wyjątkowa precyzja

  Ergonomiczny przycisk

  Łatwo dostępny przycisk kontroli prędkości pozwala osiągnąć precyzyjne rezultaty - od perfekcyjnie gładkich konsystencji do lekko zblendowanych potraw.

Akcesoria
Właściwości
Moc 1200  W
Kolory white  
Dodatkowe akcesoria w zestawie ice crush  
Typ wtyczki EUR  
Kolor wtyczki Black  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Aby zapobiec rozpryskiwaniu, mieszadło miksera należy umieścić w połowie głębokości zawartości, a następnie nacisnąć przycisk włączający. Przed wyjęciem mieszadła miksera należy zawsze zatrzymać urządzenie.
Miksera nie wolno używać w garnku umieszczonym na płycie grzejnej ani do rozdrabniania orzechów (w tym migdałów, orzechów laskowych itp.), surowego mięsa* oraz kostek lodu*. Mieszadła miksera nie należy także uruchamiać w pustych naczyniach. * W przypadku modeli z akcesoriami typu Click and Mix tego typu zastosowania są możliwe (należy zapoznać się z instrukcją użytkowania miksera).
Pierwsza prędkość nadaje się do rozpoczęcia miksowania, ponieważ pozwala uniknąć rozprysku. W zależności od konsystencji masy można stopniowo zwiększać prędkość.
Nie. Przed usunięciem akcesoriów należy zawsze odłączyć urządzenie od zasilania.
Do mycia w zmywarce do naczyń nadają się wszystkie części i akcesoria miksera za wyjątkiem bloku silnika z przekładnią. Obudowę bloku silnika można przetrzeć wilgotną gąbką.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.