TEFAL HV1 NE113 Niezawodny asystent

HV1 NE113 Niezawodny asystent Wielofunkcyjny i kompaktowy asystent  

Nieodłączny partner, z którym przygotujesz mięso, sałatki i przystawki, a teraz także domowe sosy i soki. Ta niewielka maszynka skutecznie mieli mięso, kroi na plasterki warzywa, trze ser czy czekoladę, a także pomaga przygotować pomidorowe przetwory!
 

Numer referencyjny produktu: NE113135

Wielofunkcyjny i kompaktowy asystent kulinarny
 

HV4 to kompaktowa i skuteczna maszynka do mielenia mięsa z mocnym silnikiem (1600 W), dzięki któremu przygotujesz do 1,9 kg mielonego mięsa na minutę. Maszynka poradzi sobie nawet z trudnymi do zmielenia, twardymi kawałkami, dzięki funkcji Reverse (bieg wsteczny). W zestawie znajdziesz 3 sitka ze stali nierdzewnej przeznaczone do mielenia na drobno, średnio lub grubo, a także akcesoria do krojenia w plastry, tarcia i przygotowania coulis. Odkryj skuteczne i wielofunkcyjne urządzenie o kompaktowych wymiarach, które stanie się twoim codziennym asystentem!      
Podstawowe informacje
 • Niezawodny asystent  

  Skuteczność i wielofunkcyjność

  Maszynka mieli wszystkie rodzaje mięsa, sieka i trze składniki na sałatki, a także ułatwia przygotowanie domowych sosów pomidorowych. Ciesz się różnorodnością potraw!

 • Wszechstronność  

  6 akcesoriów 

  Wszechstronna maszynka do mielenia, która sprosta wszystkim wyzwaniom w kuchni: nie tylko zmieli mięso (3 sitka), ale także posieka i zetrze warzywa (2 nakładki), a także pozwoli przygotować pomidorowe sosy i soki (akcesorium do coulis).

 • Mięso takie jak lubisz  

  3 sitka do różnych przepisów

  Maszynka posiada 3 sitka ze stali nierdzewnej, aby móc mielić na drobno, średnio i grubo, w zależności od przepisu.

 • Mielenie bez przerwy  

  Bieg wsteczny

  Maszynka z łatwością poradzi sobie nawet z trudnym do zmielenia mięsem, dzięki specjalnemu biegowi wstecznemu. Koniec z zapychaniem się maszynki! 

 • Wygoda  

  Antypoślizgowa podstawa 

  Gumowa podstawa sprawia, że urządzenie stoi stabilnie w trakcie pracy, zapewniając komfort i bezpieczeństwo.

Akcesoria
Właściwości
Dodatkowe cechy
Liczba sitek 3 sitka ze stali nierdzewnej  
Dodatkowe akcesoria w zestawie coulis attachment  
Funkcja Reverse    
Kolory White  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po zakończeniu korzystania z maszynki do mięsa, włóż do niej kilka kawałków chleba, które wypchną resztki mięsa.
Umyj sitka i ostrze w wodzie z płynem, wypłucz i od razu dokładnie osuszyć. Pokryj je olejem jadalnym, by były nawilżone.
Tak, ale aby dowiedzieć się, jak rozkręcić maszynkę prawidłowo i które części można wkładać do zmywarki, należy postępować zgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.