TEFAL Maszynka do mielenia mięsa TEFAL HV1 NE109838

Maszynka do mielenia mięsa TEFAL HV1 NE109838 Łatwe mielenie każdego rodzaju mięsa!  

Z pomocą tego urządzenia, które może zmielić nawet 1,7 kg składników w minutę, z powodzeniem przygotujesz dania mięsne, sałatki, przystawki a także domową kiełbasę. Dzięki dużemu wyborowi akcesoriów (nasadki szatkujące, nasadka masarska, akcesorium do coulis) zachwycisz różnorodnymi potrawami, nie spędzając w kuchni zbyt wiele czasu. To kompaktowe i łatwe do przechowywania urządzenie stanie się Twoim nieodłącznym partnerem kulinarnym!

Numer referencyjny produktu: NE109838

Bieg wsteczny

Maszynka z łatwością poradzi sobie nawet z trudnym do zmielenia mięsem, dzięki specjalnemu biegowi wstecznemu. Koniec z zapychaniem się maszynki!

Twój nieodłączny partner przy wszystkich przepisach na potrawy z mięsem! Przygotuj kiełbaski, klopsiki i wiele więcej, dzięki maszynce przetwarzające do 1,7 kg mięsa na minutę. Urządzenie działa bez przeszkód dzięki biegowi wstecznemu, który pomaga w rozdrabnianiu nawet najtwardszego mięsa.

Podstawowe informacje
 • Wysoka wydajność  

  Moc 1400 W

  To niewielkie urządzenie, dzięki swojej mocy jest w stanie zmielić w minutę nawet do 1,7 kg składników!

 • Mielenie bez przerwy    

  Bieg wsteczny

  Maszynka z łatwością poradzi sobie nawet z trudnym do zmielenia mięsem, dzięki specjalnemu biegowi wstecznemu. Koniec z zapychaniem się maszynki!

 • Więcej możliwości!  

  Wszechstronne zastosowanie

  W zestawie znajdziesz 3 nasadki, które ułatwią ci siekanie składników na grubo, drobno i krojenie w plastry. Dwa sitka ze stali nierdzewnej służą do mielenia na średnio i grubo w zależności od aktualnych potrzeb. Dzięki przystawce do kiełbasy przygotujesz domowe wędliny, a dzięki akcesorium do coulis - sos pomidorowy i soki.

 • Wygodny transport  

  Ergonomiczny uchwyt

  Urządzenie posiada specjalnie zaprojektowany uchwyt, ułatwiający przechowywanie i przenoszenie.

 • Wygoda    

  Antypoślizgowa podstawa 

  Gumowa podstawa sprawia, że urządzenie stoi stabilnie w trakcie pracy, zapewniając komfort i bezpieczeństwo.

Akcesoria
Właściwości
Dodatkowe cechy
Moc 1400  
Maksymalna prędkość mielenia (kg/min) 1.7  
Średnica kratki 54  mm
Grubość kratki 3  mm
Materiał wykonania tacy Plastik  
Akcesorium do kiełbasek    
Końcówka do szatkowania    
Narzędzia do szatkowania Pojemnik ze stali nierdzewnej  
Funkcje szatkowania drobne i grube tarcie, krojenie  
Dodatkowe akcesoria w zestawie coulis  
Funkcja Reverse    
Możliwość mycia w zmywarce - informacje szczegółowe except metal parts  
Kolory Srebrno-Czarna  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po zakończeniu korzystania z maszynki do mięsa, włóż do niej kilka kawałków chleba, które wypchną resztki mięsa.
Umyj sitka i ostrze w wodzie z płynem, wypłucz i od razu dokładnie osuszyć. Pokryj je olejem jadalnym, by były nawilżone.
Tak, ale aby dowiedzieć się, jak rozkręcić maszynkę prawidłowo i które części można wkładać do zmywarki, należy postępować zgodnie z zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.