TEFAL Mikser TEFAL PREP'MIX+ HT464138+misa

Mikser TEFAL PREP'MIX+ HT464138+misa Twój niezbędny partner w pieczeniu!  

Zapach domowych wypieków i zadowolenie rodziny i przyjaciół to największa przyjemność. Dlatego Tefal przygotował dla Ciebie niezbędnego partnera do pieczenia! Odkryj mikser ręczny Tefal Prep'Mix+, który dzięki mocy silnika o wysokości 500 W poradzi sobie z większymi i mniejszymi kuchennymi zadaniami. Obrotowa misa o pojemności 2,5 lista sprawi, że w ogóle się przy tym nie zmęczysz. Dołączone trzepaczki ze stali nierdzewnej idealnie ubiją białka jaj i śmietanę a stalowe mieszadła wyrobią ciasto i ubiją masło. Ergonomiczna rączka jest pokryta antypoślizgową powłoką poprawiającą chwyt, a stabilna konstrukcja sprawia, że korzystając z miksera możesz odstawić go na bok, nie brudząc przy tym blatu. Mieszadła i trzepaczki nadają się do mycia w zmywarce.

Numer referencyjny produktu: HT464138

Moc 500 W

 

Mocny silnik gwarantuje niezawodną pracę urządzenia oraz sprawia, że mikser poradzi sobie nawet z największym kulinarnym wyzwaniem.

Odkryj mikser ręczny Tefal Prep'Mix+, twojego nowego niezbędnego partnera do pieczenia! Dzięki mocy 500 W urządzenie poradzi sobie z większymi i mniejszymi kuchennymi zadaniami. Dołączone trzepaczki ze stali nierdzewnej idealnie ubiją śmietanę, a stalowe mieszadła wyrobią ciasto na pizzę. Poznaj urządzenie o wielu możliwościach!

Podstawowe informacje
 • Idealny do większych i mniejszych zadań  

  Praktyczne zastosowanie

  Twój nowy partner do pieczenia idealnie sprawdzi się w przygotowaniu zarówno prostych, jak i bardziej złożonych ciast i deserów a także potraw na słono!

 • Niezawodna praca  

  Moc 500 W

  Mocny silnik gwarantuje niezawodną pracę urządzenia oraz sprawia, że mikser poradzi sobie nawet z największym kulinarnym wyzwaniem.

 • Wszechstronność    

  5 prędkości oraz funkcja Turbo

  Ustawienia pozwalają dostosować prędkość miksowania w zależności od rodzaju przygotowywanej potrawy.

 • Perfekcyjna piana     

  Stalowe trzepaczki 

  Dwie dołączone trzepaczki doskonale zmiksują i ubiją białka, śmietanę, majonez oraz wiele więcej..

 • Domowa pizza i więcej!    

  Mieszadła do ciasta 

  Dzięki mieszadłom do ciasta ze stali nierdzewnej bez trudu przygotujesz ciasto na pizzę, chleb, brioche i wiele innych.

 • Produkt naprawialny - 10 lat    

  Łatwa naprawa produktu 

  Szybka i niedroga dostawa części zamiennych przez co najmniej 10 lat  6500 punktów serwisowych na całym świecie.

 • Wypieki bez wysiłku  

  Automatyczna praca

  Wystarczy przymocować obrotową misę (2,5 l) do stojaka, aby urządzenie działało samodzielnie. Mikser można również odłączyć od podstawy i trzymać w ręce.

 • Wygodny w użyciu  

  Stabilna konstrukcja

  Wygodny mikser doskonały do codziennego użytku. Stabilna konstrukcja pozwala odstawić urządzenie, nie brudząc przy tym blatu.

 • Z myślą o codziennym użytkowaniu    

  Możliwość mycia w zmywarce

  Trzepaczki i mieszadła nadają się do mycia w zmywarce, dzięki temu codzienne korzystanie z miksera jest jeszcze wygodniejsze.

Akcesoria
Właściwości
Główne cechy
Moc 500  W
Regulacja prędkości 5  
Trzepaczki Metalowe  
Metalowe mieszadła hakowe    
Dodatkowe akcesoria w zestawie Misa stojąca  
Pozostałe cechy
Funkcja turbo    
Przycisk zwalniania akcesoriów    
Zdejmowana końcówka blendera NIE  
Misa stojąca    
Właściwości stojącej misy Samoobrotowa  
Pojemność stojącej misy 2.5  L
Blender Nie  
Możliwość mycia w zmywarce - informacje szczegółowe WHISKS, DOUGH HOOKS, BOWL  
Kolory Biało-Szary  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.