TEFAL Mikser TEFAL Prep'Mix HT450B38

Mikser TEFAL Prep'Mix HT450B38 Twój niezbędny partner w pieczeniu!

Odkryj mikser ręczny Tefal Prep'Mix, twojego nowego niezbędnego partnera do pieczenia! Dzięki mocy 450 W urządzenie poradzi sobie z większymi i mniejszymi kuchennymi zadaniami. Dołączone trzepaczki ze stali nierdzewnej idealnie ubiją białka jaj i śmietanę, a mieszadła ze stali nierdzewnej wyrobią ciasto i ubiją masło. 5 prędkości i tryb Turbo sprawiają, że przygotowywanie domowych wypieków jest naprawdę proste. Ergonomiczna rączka jest pokryta antypoślizgową powłoką poprawiającą chwyt, a stabilna konstrukcja sprawia, że korzystając z miksera możesz odstawić go na bok, nie brudząc przy tym blatu. Mieszadła i trzepaczki nadają się do mycia w zmywarce. 

Numer referencyjny produktu: HT450B38

Praktyczne zastosowanie

Twój nowy partner do pieczenia idealnie sprawdzi się w przygotowaniu zarówno prostych, jak i bardziej złożonych ciast i deserów a także potraw na słono!

Mikser ręczny Tefal Prep'Mix to twój nowy niezbędny partner w pieczeniu! To kompaktowe urządzenie idealnie nadaje się do wszystkich kuchennych zadań dzięki mocy 450 W oraz 5 prędkościom i trybowi Turbo. Urządzenie jest wyposażone w mieszadła i trzepaczki ze stali nierdzewnej, które można myć w zmywarce.

Podstawowe informacje
 • Idealny do większych i mniejszych zadań

  Praktyczne zastosowanie

  Twój nowy partner do pieczenia idealnie sprawdzi się w przygotowaniu zarówno prostych, jak i bardziej złożonych ciast i deserów a także potraw na słono!

 • Niezawodna praca

  Moc 450 W

  Mocny silnik gwarantuje niezawodną pracę urządzenia oraz sprawia, że mikser poradzi sobie nawet z największym kulinarnym wyzwaniem.

 • Wszechstronność 

  5 prędkości oraz funkcja Turbo

  Ustawienia pozwalają dostosować prędkość w zależności od rodzaju przygotowywanej potrawy.

 • Perfekcyjna piana

  Stalowe trzepaczki

  Dwie dołączone trzepaczki doskonale zmiksują i ubiją białka, śmietanę, majonez oraz wiele więcej.

 • Więcej możliwości

  Dodatkowe akcesoria

  Doskonałe rezultaty w przygotowaniu ciasta i ubijaniu masła zapewnią 2 mieszadła do ciasta. Dzięki ich różnorodnemu zastosowaniu bez trudu przygotujesz ciasto na pizzę, chleb, brioche i wiele innych.

 • Produkt naprawialny - 10 lat  

  Łatwa naprawa produktu 

  Szybka i niedroga dostawa części zamiennych przez co najmniej 10 lat 6500 punktów serwisowych na całym świecie

 • Wygodny w użyciu

  Stabilna konstrukcja

  Wygodny mikser doskonały do codziennego użytku. Stabilna konstrukcja pozwala odstawić urządzenie na blat, nie brudząc przy tym blatu. Dodaotkowo, ułatwia to dodawanie składników podczas miksowania.

 • Z myślą o codziennym użytkowaniu

  Możliwość mycia w zmywarce

  Trzepaczki i mieszadła nadają się do mycia w zmywarce, dzięki temu codzienne korzystanie z miksera jest jeszcze wygodniejsze.

Akcesoria
Właściwości
Główne cechy
Moc 450  W
Regulacja prędkości 5  
Trzepaczki Metalowe  
Metalowe mieszadła hakowe    
Ergonomiczny uchwyt    
Pozostałe cechy
Funkcja turbo    
Przycisk zwalniania akcesoriów    
Zdejmowana końcówka blendera NIE  
Pojemność stojącej misy NIE  L
Blender Nie  
Możliwość mycia w zmywarce - informacje szczegółowe WHISKS DOUGH HOOKS  
Kolory Biało-popielaty  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.