TEFAL Prep'Mix+ HT460 Idealny do większych i mniejszych zadań

Prep'Mix+ HT460 Idealny do większych i mniejszych zadań Twój niezbędny partner do pieczenia!  

Zaprojektowany tak, by sprostać twoim oczekiwaniom mikser ręczny Tefal Prep'Mix+ idealnie nadaje się do wszystkich kuchennych zadań. Moc 500 W zapewnia niezawodną pracę i sprawia, że mikser poradzi sobie nawet z największym kulinarnym wyzwaniem. Urządzenie jest wyposażone w mieszadła i trzepaczki ze stali nierdzewnej, dzięki którym bez trudu wyrobisz ciasto, ubijesz śmietanę i nie tylko. Odkryj wszechstronne urządzenie o wielu możliwościach!
 

Numer referencyjny produktu: HT460138

Mikser ręczny Tefal Prep'Mix+: wszechstronne zastosowanie
 

Zapach domowych wypieków i zadowolenie rodziny i przyjaciół to największa przyjemność. Dlatego Tefal przygotował dla Ciebie niezbędnego partnera do pieczenia! Odkryj mikser ręczny Tefal Prep'Mix+, który dzięki mocy silnika o wysokości 500 W poradzi sobie z większymi i mniejszymi kuchennymi zadaniami. Dołączone trzepaczki ze stali nierdzewnej idealnie ubiją białka jaj i śmietanę, a mieszadła ze stali nierdzewnej wyrobią ciasto i ubiją masło. 5 prędkości i tryb Turbo sprawiają, że przygotowywanie domowych wypieków jest naprawdę proste. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, by jego wygląd odzwierciedlał wysoką wydajność. Ergonomiczna rączka jest pokryta antypoślizgową powłoką poprawiającą chwyt, a stabilna konstrukcja sprawia, że korzystając z miksera możesz odstawić go na bok, nie brudząc przy tym blatu. Mieszadła i trzepaczki nadają się do mycia w zmywarce.   
Podstawowe informacje
 • Idealny do większych i mniejszych zadań  

  Praktyczne zastosowanie

  Twój nowy partner do pieczenia idealnie sprawdzi się w przygotowaniu zarówno prostych, jak i bardziej złożonych ciast i deserów.

 • Niezawodna praca  

  Moc 500 W

  Mocny silnik gwarantuje niezawodną pracę urządzenia oraz sprawia, że mikser poradzi sobie nawet z największym kulinarnym wyzwaniem.

 • Wszechstronność  

  5 prędkości oraz funkcja Turbo

  Ustawienia pozwalają dostosować prędkość w zależności od rodzaju przygotowywanej potrawy.

 • Perfekcyjna piana  

  Stalowe trzepaczki

  Dwie dołączone trzepaczki doskonale zmiksują i ubiją białka, śmietanę, majonez oraz wiele więcej.

 • Więcej możliwości  

  Dodatkowe akcesoria

  Doskonałe rezultaty w przygotowaniu ciasta i ubijaniu masła zapewnią 2 mieszadła do ciasta. Dzięki ich różnorodnemu zastosowaniu bez trudu przygotujesz ciasto na pizzę, chleb, brioche i wiele innych.

 • Produkt naprawialny - 10 lat  

  Łatwa naprawa produktu 

  Szybka i niedroga dostawa części zamiennych przez co najmniej 10 lat 6500 punktów serwisowych na całym świecie

 • Wygodny w użyciu  

  Stabilna konstrukcja

  Wygodny mikser doskonały do codziennego użytku. Stabilna konstrukcja pozwala odstawić urządzenie na blat, nie brudząc przy tym blatu. Dodaotkowo, ułatwia to dodawanie składników podczas miksowania.

 • Z myślą o codziennym użytkowaniu  

  Możliwość mycia w zmywarce

  Trzepaczki i mieszadła nadają się do mycia w zmywarce, dzięki temu codzienne korzystanie z miksera jest jeszcze wygodniejsze.

Akcesoria
Właściwości
Moc 500  W
Regulacja prędkości 5  
Metalowe mieszadła hakowe    
Funkcja turbo    
Przycisk zwalniania akcesoriów    
Zdejmowana końcówka blendera NIE  
Blender Nie  
Można myć w zmywarce - informacje szczegółowe METAL WHISKS AND DOUGH HOOKS  
Kolory SNOW WHITE  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.