TEFAL Quickmix HT3121 Ulubione wypieki bez wysiłku

Quickmix HT3121 Ulubione wypieki bez wysiłku Twój niezbędny partner w pieczeniu!  

Mikser ręczny Quickmix z obrotową misą to niezbędny partner kulinarny każdego, kto lubi piec ciasta i słone przekąski. Możesz skorzystać z 5 różnych prędkości, w zależności od rodzaju przygotowywanej potrawy. W razie potrzeby funkcja Turbo przyśpieszy miksowanie. W zestawie otrzymujesz 2 trzepaczki do ubijania oraz 2 mieszadła do przygotowywania ciasta. Obrotowa misa o poj. 3,5 l zapewnia bezwysiłkowe ubijanie piany czy wyrabianie ciasta.  
 

Numer referencyjny produktu: HT312138

 Quickmix: szybkie, proste miksowanie!  
 

Quickmix to wszechstronny, mocny mikser ręczny ze stojakiem, który sprawia, że przygotowywanie wypieków jest łatwe i przyjemne. Silnik o mocy 300 W, 5 ustawień prędkości i funkcja Turbo gwarantują dostosowanie pracy urządzenia do każdego przepisu. Dzięki automatycznie obracającej się misie odkryjesz przyjemność płynącą z przygotowywania wypieków bez wysiłku i bez użycia rąk! Mikser można również odłączyć od stojaka i trzymać w ręku podczas miksowania. W zestawie otrzymujesz 2 trzepaczki do ubijania białek, śmietany, majonezu oraz 2 mieszadła do przygotowywania ciasta na pizzę i chleb. Mikser Quickmix to niezbędny partner kulinarny każdego, kto lubi piec. Ciesz się doskonałymi rezultatami za każdym razem!
Podstawowe informacje
 • Wypieki bez wysiłku

  Automatyczna praca

  Wystarczy przymocować obrotową misę do stojaku, aby urządzenie działało samodzielnie. Mikser można również odłączyć od stojaka i trzymać w ręku podczas miksowania.

 • Wyjątkowa odporność   

  Misa ze stali nierdzewnej 

  Dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej misa jest wyjątkowo wytrzymała i łatwa w czyszczeniu.

 • Wszechstronność    

  5 prędkości oraz funkcja Turbo

  Ustawienia pozwalają dostosować prędkość miksowania w zależności od rodzaju przygotowywanej potrawy.

 • Perfekcyjna piana    

  Stalowe trzepaczki 

  Dwie dołączone trzepaczki doskonale zmiksują i ubiją białka, śmietanę, majonez oraz wiele więcej.

 • Domowa pizza i więcej!  

  Mieszadła do ciasta 

  Dzięki mieszadłom do ciasta ze stali nierdzewnej bez trudu przygotujesz ciasto na pizzę, chleb, brioche i wiele innych.

 • Niezawodna praca

  Moc 300 W

  Mocny silnik gwarantuje niezawodną pracę urządzenia oraz sprawia, że mikser poradzi sobie nawet z największym kulinarnym wyzwaniem.

 • Z myślą o codziennym użytkowaniu  

  Możliwość mycia w zmywarce

  Trzepaczki i mieszadła nadają się do mycia w zmywarce, dzięki temu codzienne korzystanie z miksera jest jeszcze wygodniejsze.

Akcesoria
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.