TEFAL MASTERCHEF GOURMET+ QB632

MASTERCHEF GOURMET+ QB632 Mocny, a jednocześnie delikatny. Idealny do doskonałych musów, tiramisu i puszystych deserów!

Uwolnij swoją kreatywność! Masterchef Gourmet + to mocne, a jednocześnie delikatne urządzenie, które pomoże przyrządzić wszystkie rodzaje deserów! Możesz przygotować jednocześnie do 40 babeczek, dzięki sile jego silnika o mocy 1100 W i pojemności misy 4,6 l. Masterchef Gourmet + jest wyposażony w 3 unikalne akcesoria: wyjątkową trzepaczkę Flex (do perfekcyjnego napowietrzania piany z białek), misę Flex (dodatkową miskę silikonową 3 w 1) i narzędzie Delica (do błyskawicznego przygotowania puszystych deserów). Możesz również przygotowywać ciasta i wyrabiać chleb lub ciasto na pizzę, korzystając z odlewanego mieszadła i specjalnego haka. Całość w starannie wykonanej obudowie z pięknie wykończoną misą i przyciskami!

Numer referencyjny produktu: QB632D38

Ciesz się lekkimi i puszystymi deserami!

Żaden dzień nie powinien kończyć się bez domowego ciasta! Mając Masterchef Gourmet+, możesz wreszcie uwolnić swoją kreatywność, dzięki jego wielu funkcjom. Ciesz się musem czekoladowym, tiramisu, sufletami, makaronikami i puszystymi deserami, dzięki połączeniu 3 unikalnych akcesoriów (chronionej patentem trzepaczce Flex, misie Flex i narzędziu Delica). Urządzenie Masterchef Gourmet+ zaprojektowano specjalnie dla osób takich jak Ty, które kochają robić ciasta i chcą być w tym najlepsze. Podczas ubijania, wyrabiania, mieszania i zawijania możesz wykazać się kreatywnością, a robot mocą i delikatnością. Masterchef Gourmet+ z jego starannie wykonaną w 100% z metalu obudową i misą z lustrzanym wykończeniem o pojemności 4,6 l, odpowiada wszystkim Twoim oczekiwaniom. Eksperymentuj i twórz nowe wyszukane przepisy każdego dnia!
Podstawowe informacje
 • Najwspanialsze desery bez wysiłku

  3 wyjątkowe akcesoria

  Masterchef Gourmet + jest wyposażony w 3 unikalne dodatki, które pomogą w błyskawicznym przygotowaniu puszystych deserów. Chroniona patentem trzepaczka Flex, silikonowa misa Flex oraz mieszadło Delica – wszystko po to, aby zaoszczędzić twój czas i uczynić przygotowywanie puszystych deserów czystą przyjemnością.

 • Perfekcyjne mieszanie składników

  Unikalne mieszadło Delica

  Aby odpowiednio wykonać delikatne czynności, użyj swojego robota kuchennego z mieszadłem Delica i nie trać czasu na ręczne przygotowywanie deserów. Dodawaj lekkie składniki, takie jak piana z białek czy bita śmietana, do bardziej gęstych i błyskawicznie uzyskaj puszystą masę bez wysiłku!

 • Przygotuj ciasta i masy bez trudu!

  Silikonowa misa Flex 3 w 1


  Spraw, aby przygotowywanie deserów i wypieków było jak najprostsze dzięki użyciu wyjątkowej silikonowej misy Flex 3 w 1!

  • Dzięki możliwości używania jej w kuchence mikrofalowej, możesz rozpuszczać składniki bezpośrednio w misie.
  • Dodatkowa misa: podczas przygotowywania deserów niezbędne jest często drugie naczynie. Misa Flex została tak zaprojektowana, aby współpracować z twoim robotem.
  • Mieści się w podstawowej misie robota, co znacznie ułatwia przechowywanie urządzenia wraz z dodatkami.

 • Perfekcyjne ubijanie, nawet jednego jajka

  Unikalna technologia trzepaczki Flex

  Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji wydłużonych drutów, trzepaczka Flex z łatwością dosięga dna misy. Błyskawicznie ubije wszystkie składniki na lekką i puszystą masę!

 • Doskonale wymieszane składniki

  Ruch planetarny

  Planetarny ruch głowicy miksera i narzędzia do wyrabiania ciasta pozwalają dotrzeć do wszystkich zakamarków misy, co zapewnia zawsze gładką i jednolitą masę.

 • Poczuj się jak mistrz cukiernictwa

  Zestaw do wypieków z wysokiej jakości metalu

  Urządzenie zawiera chronioną patentem trzepaczkę Flex do lekkich mas, odlewane mieszadło do ciasta oraz odlewany hak do wyrabiania ciężkich ciast. Zestaw do wypieków Masterchef Gourmet + doskonale sprawdza się na co dzień!

 • Idealna konsystencja

  Szybkość i moc mieszania

  Urządzenie o mocy 1100 W, wyposażone w 8 prędkości i funkcję pulsacyjną zapewnia płynne, równomierne mieszanie składników.

 • Jakość i wygoda

  Pojemna misa (4,6 l) z poręcznym pionowym uchwytem

  Dzięki dużej (aż 4,6 l) pojemności misy możesz ubić jednocześnie 10 białek jaj, przygotować ciasto na nawet 40 babeczek, czy 3 duże pizze. Poręczny, duży pionowy uchwyt sprawia, że praca z urządzeniem jest jeszcze prostsza!

 • Atrakcyjne inspiracje

  33 pomysły na desery od Tefal

  Ze strony Tefal możesz pobrać książeczkę z 33 przepisami na doskonałe słodkie przekąski czy pyszne desery, w tym 8 przepisów przygotowanych specjalnie dla unikalnego mieszkadła Delica.

 • Nieskończone możliwości!

  7 unikalnych przestawek

  Dzięki 7 dedykowanym przystawkom możesz zaspokoić potrzeby twojej rodziny na nawet najbardziej wykwintne dania szybko i z łatwością! W skład zestawu wchodzą: plastikowy lub wykonany ze stali nierdzewnej blender, mini rozdrabniacz, przystawka do mielenia mięsa, przystawka do szatkowania/krojenia, nakładka do makaronu, wyciskarka soków.

 • Zdrowe koktajle na co dzień

  Blender ze stali nierdzewnej

  Idealny do przygotowania koktajli, gładkich smoothies, zup i wielu innych potraw. Umożliwia także kruszenie lodu. Wykonany ze stali nierdzewnej kielich blendera o pojemności 1,5 l jest odporny na nagłe zmiany temperatury. Możesz w nim używać zarówno gorących, jak i zimnych składników. Wyjmowane ostrza znacznie ułatwiają czyszczenie urządzenia.

 • Doskonałe sałatki warzywne i owocowe w jednej chwili

  Przystawka do szatkowania

  Dzięki temu urządzeniu możesz cieszyć się szybkim przygotowaniem warzyw i owoców! Przystawka do szatkowania/krojenia posiada 4 wymienne nakładki ze stali nierdzewnej do rozdrabniania składników, w tym nakładkę do przygotowania placków ziemniaczanych.

 • Pyszne dania mięsne

  Maszynka do mielenia mięsa w zestawie
  e
  Przygotuj w domu świeże klopsiki, tatara lub burgery! Maszynka do mielenia mięsa posiada 2 nakładki ze stali nierdzewnej do różnych rodzajów dań (średnio lub grubo mielonych). Optymalne rezultaty zapewniają samoostrzące się noże. 

Akcesoria
Właściwości
Moc 1100  
Całkowita pojemność misy 4,6  L
Regulacja prędkości 8 + PULSE  
Trzepaczka Trzepaczka Flex Whisk  
Dodatkowe akcesoria w zestawie trzepaczka Flex, misa Flex 3w1 oraz narzędzie Delica  
Tryb pulsacyjny    
Ruch planetarny    
Blender Tak  
Całkowita pojemność blendera 1,5  L
Materiał, z którego wykonano blender Szczotkowana stal nierdzewna  
Szatkownica    
Trzepaczka Metal  
Mieszadło hakowe Metal  
Maszynka do mielenia mięsa    
Schowek na przewód    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Przed użyciem urządzenia po raz pierwszy należy umyć wszystkie akcesoria wodą z mydłem (zob. część poświęcona czyszczeniu w instrukcji użytkowania). Wypłukać i wysuszyć. Umieścić część silnikową na płaskiej, czystej i suchej powierzchni. Podłączyć urządzenie do źródła zasilania.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie wielofunkcyjne pracuje inaczej niż robot kuchenny, ponieważ narzędzia używane do mieszania są zaczepiane w głowicy z ramieniem i wkładane do żywności od góry, natomiast w robocie kuchennym narzędzia do mieszania działają od dołu. Urządzenie wielofunkcyjne jest przeznaczone przede wszystkim do ugniatania i ucierania ciasta. Robot kuchenny może wykonać te czynności, lecz nie jest tak wydajny jak urządzenie wielofunkcyjne. Jeżeli zamierzasz piec ciasta, zastanów się, jak często będziesz to robić. Jeżeli będzie to częste zadanie, wówczas urządzenie wielofunkcyjne sprawdzi się lepiej. Warto zauważyć, że robot kuchenny jest zdecydowanie mniejszy niż urządzenie wielofunkcyjne.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.