TEFAL MASTERCHEF GOURMET + QB612

MASTERCHEF GOURMET + QB612 Moc zapewniająca doskonałe rezultaty kulinarne!

Robot planetarny Masterchef Gourmet+: obudź w sobie kreatywność!

Twoja kreatywność, moc i wykonanie robota! Robot planetarny Masterchef Gourmet+ to doskonały pomocnik przy wypiekach, który dzięki silnikowi o mocy 1100 W i misie o pojemności 4,6 l pozwala na przygotowanie 1,8 kg ciasta na wypieki i realizację wszystkich Twoich kuchennych inspiracji. Dzięki unikalnej trzepaczce Flex Whisk można uzyskać doskonałą, puszystą pianę nawet z jednego białka. Robot umożliwia także przygotowanie masy na ciasto i ugniatanie ciasta na chleb lub pizzę za pomocą mieszadła z odlewanego metalu i mieszadła hakowego. Wszystko to w jednym doskonale dopracowanym urządzeniu z pięknym wykończeniem! Przygotuj wyśmienite domowe posiłki z wykorzystaniem dołączonych akcesoriów: blendera ze stali nierdzewnej, szatkownicy i maszynki do mielenia mięsa. 

Numer referencyjny produktu: QB612D38

Robot planetarny Masterchef Gourmet+: wyzwól swoją kreatywność!

Żaden dzień nie może się obyć bez domowego ciasta! Dzięki robotowi planetarnemu Masterchef Gourmet+ i jego różnorodnym funkcjom możesz w końcu obudzić w sobie kreatywność. Ciesz się czekoladowym musem, ciastkami, makaronikami, tartami owocowymi, domowymi pizzami i wieloma innymi wypiekami. Robot planetarny Masterchef Gourmet+ został zaprojektowany specjalnie dla ludzi takich jak Ty, którzy uwielbiają przygotowywać domowe wypieki. Dzięki silnikowi o mocy 1100 W i 3 dodatkowym wysokiej jakości akcesoriom do ciasta Masterchef Gourmet+ pomoże Ci rozwinąć Twoje zdolności kulinarne. Ubijanie, zagniatanie, miksowanie: Ty dysponujesz kreatywnością, a robot – mocą! Robot Masterchef Gourmet+ z doskonale dopracowaną metalową obudową i misą o pojemności 4,6 l ze lśniącym wykończeniem spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Nie czekaj, eksperymentuj i stwórz nowe, wymyślne przepisy już dzisiaj!
Podstawowe informacje
 • Perfekcyjnie puszysta piana z białek idealnie ubita za każdym razem, nawet przy małych ilościach!

  Dzięki specjalnie zaprojektowanemu trzeciemu poziomowi trzepaczka Flex Whisk z łatwością dociera do dna misy i ubija błyskawicznie wszystkie składniki dla lekkiego i puszystego rezultatu!

 • Podwójne mieszanie w ruchu planetarnym dla optymalnych rezultatów miksowania!

  Podwójne mieszanie w ruchu planetarnym polega na rotacji w przeciwnych kierunkach głowicy  robota i akcesoriów do ciasta , dzięki czemu uzyskuje się szybki, gładki i jednolity rezultat.

 • Lekka i puszysta piana z białek za każdym razem!

  Wyjątkowy kształt trzepaczki Flex Whisk pozwala na doskonałe ubicie piany nawet z jednego białka.

 • Wysokiej jakości zestaw metalowych akcesoriów do ciasta

  Zagniatanie, miksowanie, ubijanie za pomocą zestawu akcesoriów do ciasta: wytrzymałe mieszadło hakowe z odlewanego metalu, mieszadła i trzepaczka Flex Whisk doskonale nadają się do codziennego użytkowania.

 • Wysokiej jakości wykończenie z odlewanego, szczotkowanego metalu

  Doskonale dopracowany odlewany metalowy korpus poradzi sobie nawet z wyrabianiem ciężkiego ciasta na chleb!  Misa w srebrnym kolorze z błyszczącym wykończeniem.

 • Misa o pojemności 4,6 l z dużym pionowym uchwytem

  Ubij do 10 białek, zrób do 40 babeczek i 3 duże spody do pizzy  w misie o pojemności  4,6 l. Użytkowanie jest wyjątkowo łatwe dzięki dużemu pionowemu uchwytowi.

 • Potrzebujesz inspiracji? Skorzystaj z 25 pomysłów na przepis!

  Dołączona książka z przepisami zawiera 25 przepisów do odkrycia, od codziennych  przekąsek po wyszukane desery

 • Przygotuj domowe koktajle, smoothie i zupy

  Idealny do przygotowywania koktajli, smoothie i zup oraz kruszenia lodu, ten elegancki kielich blendera ze stali nierdzewnej jest odporny na nagłe zmiany temperatury podczas miksowania składników gorących i zimnych Wyjmowane ostrza ułatwiają czyszczenie.

 • Ciesz się świeżo pokrojonymi i poszatkowanymi warzywami i owocami


  Szatkownica posiada 4 zdejmowane nasadki ze stali nierdzewnej do drobnego i grubego szatkowania, krojenia na plastry i tarcia ziemniaków. Bezpośrednie krojenie/szatokowanie bezpośrednio do miski ułatwia czyszczenie.

 • Przygotuj świeże klopsy, befsztyki tatarskie lub burgery w domu!

  Maszynka do mielenia mięsa ma w zestawie 2 sitka ze stali nierdzewnej dla różnych rodzajów potraw (do mielenia na średnio i grubo). Samoostrzące się ostrze zapewnia doskonałe rezultaty

Akcesoria
Właściwości
Główne cechy
Moc 1100  
Całkowita pojemność misy 4,6  L
Ustawienia prędkości 8  
Trzepaczka Trzepaczka Flex Whisk  
Metal odlewany    
Pozostałe cechy
Tryb pulsacyjny    
Liczba funkcji 6  
Rodzaj funkcji Ubijanie, zagniatanie, miksowanie, szatkowanie/krojenie w plastry, mielenie  
Ruch planetarny    
Kompaktowe wymiary    
Ciasto na chleb 0,8  kg
Ciasto na wypieki 1,8  kg
Materiał wykonania misy Polerowana stal nierdzewna  
Blender Tak  
Całkowita pojemność blendera 1,5  L
Materiał wykonania blendera Szczotkowana stal nierdzewna  
Szatkownica    
Funkcje szatkowania i krojenia w plastry Krojenie w plastry, szatkowanie na drobno, szatkowanie na grubo  
Trzepaczka Metal  
Mieszadło hakowe Metal  
Maszynka do mielenia mięsa    
Dodatkowa misa Nie  
Akcesoria do kupienia    
Schowek na przewód    
Kolory SZCZOTKOWANY METAL  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Przed użyciem urządzenia po raz pierwszy należy umyć wszystkie akcesoria wodą z mydłem (zob. część poświęcona czyszczeniu w instrukcji użytkowania). Wypłukać i wysuszyć. Umieścić część silnikową na płaskiej, czystej i suchej powierzchni. Podłączyć urządzenie do źródła zasilania.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie wielofunkcyjne pracuje inaczej niż robot kuchenny, ponieważ narzędzia używane do mieszania są zaczepiane w głowicy z ramieniem i wkładane do żywności od góry, natomiast w robocie kuchennym narzędzia do mieszania działają od dołu. Urządzenie wielofunkcyjne jest przeznaczone przede wszystkim do ugniatania i ucierania ciasta. Robot kuchenny może wykonać te czynności, lecz nie jest tak wydajny jak urządzenie wielofunkcyjne. Jeżeli zamierzasz piec ciasta, zastanów się, jak często będziesz to robić. Jeżeli będzie to częste zadanie, wówczas urządzenie wielofunkcyjne sprawdzi się lepiej. Warto zauważyć, że robot kuchenny jest zdecydowanie mniejszy niż urządzenie wielofunkcyjne.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.