TEFAL MASTERCHEF GOURMET QB515

MASTERCHEF GOURMET QB515 Idealny partner do wszystkich kulinarnych wyzwań!

Odkryj radość codziennego pieczenia! Robot Masterchef Gourmet ułatwia przyrządzenie domowych ciast. Każdy wypiek skończy się sukcesem dzięki zestawowi do przygotowania ciast, złożonego z niepowtarzalnej, opatentowanej trzepaczki Flex Whisk oraz odlanych z metalu mieszadła i i haka do wyrabiania ciężkich ciast! Dzięki silnikowi 1100 W i 4,6-litrowej misie zmieścisz nawet 1,8 kg ciasta, 10 białek lub 800 g ciężkiego ciasta. Rozszerz swoje zdolności kulinarne jeszcze bardziej dzięki 7 opcjonalnym akcesoriom w ofercie.

Numer referencyjny produktu: QB515G38

Nowy wymiar codziennego pieczenia!

Robot planetarny to dziś obowiązkowy element każdej kuchni. Masterchef Gourmet ułatwia codzienne pieczenie słodkich lub wytrawnych ciast: ciasteczek, placków, babeczek, ciast chlebowych, pizzy, itd. Opatentowana trzepaczka Flex Whisk oraz odlane z metalu mieszadło i hak do wyrabiania ciężkich ciast czynią z Masterchef Gourmet profesjonalistę w zakresie mieszania, ubijania, ugniatania oraz mieszania. Zaserwuj rodzinie i przyjaciołom smakowite wypieki w jedną chwilę dzięki łatwemu w obsłudze robotowi planetarnemu oraz jego opcjonalnym przystawkom. Pieczenie w domu nigdy nie było tak łatwe! 
Podstawowe informacje
 • Doskonałe rezultaty ubijania piany nawet z jednego białka

  Wyjątkowa technologia Flex Whisk

  Zaprojektowana z myślą o funkcjonalności, trzepaczka Flex Whisk z łatwością dosięga dna miski. W mgnieniu oka ubije wszystkie płynne składniki i nada im niezwykle lekką konsystencję!

 • Optymalne mieszanie

  Prawdziwy ruch planetarny

  Mieszadła obracaja się nie tylko dookoła misy, ale także wokół własnej osi, aby wszystkie składniki zostały szybko i bardzo dokładnie połączone.

 • Pyszne dania w mgnieniu oka

  Duża moc, 8 prędkości

  Płynne, równomierne mieszanie dzięki mocy 1100 W oraz 8 prędkościom i funkcji Pulse.

 • Zawsze perfekcyjne wypieki

  Wysokiej jakości metalowy zestaw do ciast

  Urządzenie zawiera opatentowane ntrzepaczka Flex Whisk do lekkich konsystencji, oraz odlane z metalu mieszadło i hak do ciężkich ciast. Zestaw Masterchef Gourmet jest idealny do codziennego użytku!

 • Wypieki dla całej rodziny!

  Miska ze stali nierdzewnej 4,6 l

  Ubij nawet 10 białek, upiecz do 40 babeczek bądź 3 duże spody na pizzę dzięki misie o bardzo dużej pojemności.

 • Szukasz inspiracji? Korzystaj z 25 przepisów!

  Obszerna książka kucharska

  Książka kucharska dostępna do pobrania na stronie internetowej Tefal posiada 25 przepisów zarówno na codzienne przekąski, jak i pyszne desery. 

 • Mnóstwo możliwości!

  Zaawansowane akcesoria

  Kompatybilny z 4 akcesoriami (blender, maszynka do mięsa, szatkownica, sokowirówka), aby zaspokoić apetyt całej rodziny.

 • Jeszcze więcej smakowitych potraw

  Blender 1,5 l w zestawie

  Miksuj świeże koktajle owocowe, ubijaj ciasto naleśnikowe i przygotuj gorące lub zimne zupy. Kielich blendera posiada podziałkę do łatwego pomiaru i zatyczkę/miarkę, umożliwiającą dodawanie składników podczas blendowania.

 • Pyszne sałatki

  Szatkownica w zestawie

  Ciesz się świeżo pokrojonymi i rozdrobnionymi warzywami i owocami! Szatkownica ma w zestawie 4 wyjmowane nasadki ze stali nierdzewnej z bezpośrednim serwowaniem do misy, oraz unikalną tarkę do tarcia ziemniaków.

 • Wspaniałe dania mięsne

  Maszynka do mielenia mięsa

  Przyrządź w domu własne pulpety, tatara i hamburgery! Maszynka do mielenia mięsa zawiera dwa sitka ze stali nierdzewnej przeznaczone do dwóch rodzajów mielenia: średniego i grubego. Uzyskasz doskonałe rezultaty dzięki samoostrzącemu się ostrzu.

 • Zdrowe i świeże soki

  Sokowirówka

  Ciesz się świeżymi sokami wyciśniętymi z sezonowych owoców i warzyw: marchewki, pomidora, czy jabłek. Idealnie zaspokaja codzienne zapotrzebowanie na witaminy! Filtr ze stali nierdzewnej umożliwia optymalną ekstrakcję soku owocowego i warzywnego. Nadaje się również do mycia w zmywarkach.

Akcesoria
Właściwości
Główne cechy
Moc 1100  
Całkowita pojemność misy 4,6  L
Ustawienia prędkości 8  
Trzepaczka Trzepaczka Flex Whisk  
Pozostałe cechy
Tryb pulsacyjny    
Ruch planetarny    
Ciasto na chleb 0,8  kg
Ciasto na wypieki 1.8  kg
Materiał wykonania misy Stal nierdzewna  
Blender Tak  
Całkowita pojemność blendera 1,5  L
Materiał wykonania blendera Plastik  
Szatkownica    
Trzepaczka Tak  
Mieszadło hakowe Tak  
Maszynka do mielenia mięsa    
Sokowirówka    
Dodatkowa misa Nie  
Schowek na przewód    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Przed użyciem urządzenia po raz pierwszy należy umyć wszystkie akcesoria wodą z mydłem (zob. część poświęcona czyszczeniu w instrukcji użytkowania). Wypłukać i wysuszyć. Umieścić część silnikową na płaskiej, czystej i suchej powierzchni. Podłączyć urządzenie do źródła zasilania.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie wielofunkcyjne pracuje inaczej niż robot kuchenny, ponieważ narzędzia używane do mieszania są zaczepiane w głowicy z ramieniem i wkładane do żywności od góry, natomiast w robocie kuchennym narzędzia do mieszania działają od dołu. Urządzenie wielofunkcyjne jest przeznaczone przede wszystkim do ugniatania i ucierania ciasta. Robot kuchenny może wykonać te czynności, lecz nie jest tak wydajny jak urządzenie wielofunkcyjne. Jeżeli zamierzasz piec ciasta, zastanów się, jak często będziesz to robić. Jeżeli będzie to częste zadanie, wówczas urządzenie wielofunkcyjne sprawdzi się lepiej. Warto zauważyć, że robot kuchenny jest zdecydowanie mniejszy niż urządzenie wielofunkcyjne.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.