TEFAL Masterchef Gourmet

Masterchef Gourmet Wszystko, co potrzebne w kuchni.
 • Ruch planetarny - zapewnia optymalne połączenie składników i lepsze efekty kulinarne.
 • Wielofunkcyjny - bogaty asortyment akcesoriów zapewnia uniwersalne zastosowanie.
 • Trzepaczka o unikalnej konstrukcji - także do małych ilości składników, pozwala na ubicie piany nawet z 1 białka!

Numer referencyjny produktu: QB504G38

Robot planetarny Masterchef Gourmet posiada wyjątkową funkcję ruchu planetarnego oraz wiele przystawek i akcesoriów w komplecie, dzięki czemu żadna potrawa nie jest dla niego wyzwaniem.

Skuteczny, solidny i uniwersalny, a do tego niezwykle elegancki, z dumą zajmie miejsce w kuchni. Urządzenie wyposażono w silnik o mocy 900W oraz 6 prędkości i funkcję pulse.

 • Wytrzymałe, wysokiej jakości akcesoria do wyrabiania ciasta: specjalnie zaprojektowany odlewany hak, pozwalający wyrabiać ciężkie ciasta jak np. na chleb lub pizzę; odlewane mieszadło przeznaczone do wszystkich rodzajów lżejszych ciast i tortów oraz trzepaczka o unikalnej konstrukcji, która ubija nawet bardzo małe ilości jednocześnie zapewniając lekką i puszystą konsystencję.
 • Blender o pojemności 1,5 l oraz misa ze stali nierdzewnej o pojemności 4,6 l z osłoną przeciwko rozchlapywaniu sprawią, że wszystkie potrawy można wykonać nie tylko szybko, ale też zachowując czystość w kuchni.
 • Szatkownica pozwala zetrzeć warzywa i owoce na surówki i sałatki, ale również ziemniaki na ulubione placki ziemniaczane.

Robot planetarny Masterchef Gourmet – wszystko, co potrzebne w kuchni.

Podstawowe informacje
 • Idealnie ubita na sztywno puszysta piana z białek za każdym razem, nawet przy małych ilościach!

  Dzięki specjalnie zaprojektowanemu trzeciemu poziomowi trzepaczka Flex Whisk z łatwością dociera do dna misy i ubija błyskawicznie wszystkie składniki dla lekkiego i puszystego wyniku!

 • Podwójne mieszanie w ruchu planetarnym dla optymalnych rezultatów miksowania!

  Podwójne mieszanie w ruchu planetarnym polega na rotacji w przeciwnych kierunkach głowicy robota i akcesoriów do ciasta, dzięki czemu uzyskuje się szybki, gładki i jednolity efekt

 • Lekka i puszysta piana z białek za każdym razem!

  Wyjątkowy kształt trzepaczki Flex Whisk pozwala na doskonałe ubicie piany nawet z jednego białka

 • Pojemność misy 4,6 l

  Ubij do 10 białek, zrób do 40 babeczek i 3 duże spody do pizzy w misie o pojemności 4,6 l

 • Wysokiej jakości zestaw metalowych akcesoriów do ciasta

  Zagniatanie, miksowanie, ubijanie za pomocą zestawu akcesoriów do ciasta: mieszadło hakowe z odlewanego metalu do ciężkich ciast, ubijaczka i trzepaczka elastyczna Flex Whisk doskonale nadają się do codziennego użytkowania.

Akcesoria
Właściwości
Liczba przepisów 25  
Książka z przepisami    
Moc 900  
Regulacja prędkości 6  
Tryb pulsacyjny    
Liczba funkcji 5  
Rodzaj funkcji Ubijanie, wyrabianie, miksowanie, szatkowanie/krojenie w plastry  
Ruch planetarny    
Ciasto na chleb 0.8  kg
Ciasto na wypieki 1.8  kg
Całkowita pojemność misy 4.6  L
Materiał misy Szczotkowana stal nierdzewna  
Blender Tak  
Całkowita pojemność blendera 1,5  L
Materiał, z którego wykonano blender Plastik  
Szatkownica    
Funkcje szatkowania i krojenia w plastry Szatkowanie na drobno i grubo, krojenie w plastry, ścieranie ziemniaków na placki  
Trzepaczka Tak  
Mieszadło hakowe Tak  
Trzepaczka Trzepaczka Flex Whisk  
Dodatkowa misa Nie  
Akcesoria do kupienia    
Schowek na przewód    
Kolory Rubinowy  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Przed użyciem urządzenia po raz pierwszy należy umyć wszystkie akcesoria wodą z mydłem (zob. część poświęcona czyszczeniu w instrukcji użytkowania). Wypłukać i wysuszyć. Umieścić część silnikową na płaskiej, czystej i suchej powierzchni. Podłączyć urządzenie do źródła zasilania.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie wielofunkcyjne pracuje inaczej niż robot kuchenny, ponieważ narzędzia używane do mieszania są zaczepiane w głowicy z ramieniem i wkładane do żywności od góry, natomiast w robocie kuchennym narzędzia do mieszania działają od dołu. Urządzenie wielofunkcyjne jest przeznaczone przede wszystkim do ugniatania i ucierania ciasta. Robot kuchenny może wykonać te czynności, lecz nie jest tak wydajny jak urządzenie wielofunkcyjne. Jeżeli zamierzasz piec ciasta, zastanów się, jak często będziesz to robić. Jeżeli będzie to częste zadanie, wówczas urządzenie wielofunkcyjne sprawdzi się lepiej. Warto zauważyć, że robot kuchenny jest zdecydowanie mniejszy niż urządzenie wielofunkcyjne.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.