TEFAL Masterchef Gourmet Baking With Kids QB51K138

Masterchef Gourmet Baking With Kids QB51K138 Upieczmy razem coś pysznego!  

Spędzaj czas wspólnie z dziećmi w wartościowy i inspirujący sposób oraz twórz wyjątkowe wspomnienia z pomocą Masterchef Gourmet Baking with Kids z zestawem do pieczenia dla najmłodszych! Razem ze swoimi małymi pomocnikami odkryjcie przyjemność płynącą z pieczenia dzięki wydajnemu robotowi i bogatemu zestawowi akcesoriów dedykowanych najmłodszym, w którym znajdziecie: pisak do dekorowania wypieków, miniforemki w kształcie zwierzątek, zabawne stempelki do ciastek, dziecięcy zestaw miarek kuchennych oraz przepisy dla dzieci!
 

Numer referencyjny produktu: QB51K138

Robot planetarny Masterchef Gourmet z zestawem do pieczenia dla dzieci
 

Wspólnie spędzany czas jeszcze nigdy nie był taki pyszny! Przygotowywanie prostych, doskonałych deserów i wypieków z pomocą urządzenia Masterchef Gourmet z zestawem do pieczenia dla dzieci to inspirujący sposób nie tylko na zacieśnianie więzi z najmłodszymi, ale i możliwość rozwoju przez nich nowej pasji. Robota wyposażono w silnik o mocy aż 1100 W oraz zestaw zaawansowanych funkcji: opatentowaną trzepaczkę Flex, misę o pojemności aż 4,6 l dla maksymalnej wygody oraz łatwe w obsłudze pokrętło. Zestaw do pieczenia dla dzieci, który łatwo przechowasz w dołączonym etui, to godziny kreatywnej zabawy dzięki pisakowi do dekorowania wypieków, miniforemkom w kształcie zwierzątek, zabawnym stempelkom do ciastek oraz kolorowemu zestawowi miarek kuchennych. Masterchef Gourmet to przyjazne dla dzieci urządzenie, które pomoże im rozwijać pewność siebie poprzez budowanie nowej pasji i zapewni Wam nie tylko mnóstwo pysznych wpieków, ale i wiele przyjemnych wspomnień ze wspólnej zabawy w kuchni!  
Podstawowe informacje
 • Full kids baking kit

  A high-performance stand mixer and full kids baking set offer hours of fun together in the kitchen, for quality family time with a kid-friendly baking experience like no other.

 • Łatwe przechowywanie  

  Wyjątkowe etui

  Przechowuj zestaw w sposób prosty i wygodny dzięki specjalnemu, estetycznemu etui!

 • Doskonałe rezultaty w krótkim czasie  

  Wydajny silnik i trzepaczka Flex

  Silnik o mocy aż 1100 W gwarantuje doskonałe rezultaty w krótkim czasie, a dzięki unikalnej technologii trzepaczki Flex błyskawicznie ubijesz składniki na jednolitą, puszystą masę - nawet pojedyncze jajko!

 • Doskonale wymieszane składniki

  Ruch planetarny, 5 prędkości i funkcja Pulse

  Planetarny ruch głowicy pozwala dotrzeć do wszystkich zakamarków misy, co zapewnia zawsze gładką i jednolitą masę. Dzięki 5 prędkościom mieszania i funkcji Pulse z łatwością dopasujesz pracę urządzenia do swoich potrzeb.

 • Nauka poprzez zabawę  

  8 przepisów dla najmłodszych

  8 łatwych przepisów idealnych dla najmłodszych oraz kolorowy zestaw miarek kuchennych dedykowanych dzieciom pomagają im rozwijać pewność siebie poprzez budowanie nowej pasji i zachęcają do wspólnego spędzania czasu w wartościowy sposób.

 • Produkt naprawialny - w trosce o środowisko naturalne  

  Łatwa naprawa produktu 

  Szybka i niedroga dostawa części zamiennych przez co najmniej 10 lat (dotyczy robota bez akcesoriów).

 • Zawsze perfekcyjne wypieki  

  Metalowy zestaw do ciast

  Urządzenie zawiera chronioną patentem trzepaczkę Flex do lekkich mas, odlewane mieszadło do ciasta oraz odlewany hak do wyrabiania ciężkich ciast.

 • Jakość i wygoda  

  Pojemna misa (4,6 l) ze stali nierdzewnej

  Dzięki dużej pojemności misy możesz przygotować za jednym razem ciasto na nawet 40 babeczek czy 3 pyszne pizze!

 • Jeszcze więcej możliwości  

  Zaawansowane akcesoria

  Zamień urządzenie w wielofunkcyjnego robota kuchennego dzięki kompatybilnym akcesoriom, które możesz dokupić oddzielnie: plastikowy blender, szatkownica, maszynka do mielenia mięsa, rozdrabniacz i sokowirówka.

Akcesoria
Właściwości
Trzepaczka Trzepaczka Flex Whisk  
Liczba przepisów 8  
Książka z przepisami    
Tryb pulsacyjny    
Ruch planetarny    
Ciasto na chleb 0.8  kg
Ciasto na wypieki 1.8  kg
Materiał misy Stal nierdzewna  
Blender Nie  
Trzepaczka Metal  
Mieszadło hakowe Metal  
Dodatkowa misa Nie  
Akcesoria do kupienia    
Schowek na przewód    
Kolory SNOW WHITE  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Przed użyciem urządzenia po raz pierwszy należy umyć wszystkie akcesoria wodą z mydłem (zob. część poświęcona czyszczeniu w instrukcji użytkowania). Wypłukać i wysuszyć. Umieścić część silnikową na płaskiej, czystej i suchej powierzchni. Podłączyć urządzenie do źródła zasilania.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie wielofunkcyjne pracuje inaczej niż robot kuchenny, ponieważ narzędzia używane do mieszania są zaczepiane w głowicy z ramieniem i wkładane do żywności od góry, natomiast w robocie kuchennym narzędzia do mieszania działają od dołu. Urządzenie wielofunkcyjne jest przeznaczone przede wszystkim do ugniatania i ucierania ciasta. Robot kuchenny może wykonać te czynności, lecz nie jest tak wydajny jak urządzenie wielofunkcyjne. Jeżeli zamierzasz piec ciasta, zastanów się, jak często będziesz to robić. Jeżeli będzie to częste zadanie, wówczas urządzenie wielofunkcyjne sprawdzi się lepiej. Warto zauważyć, że robot kuchenny jest zdecydowanie mniejszy niż urządzenie wielofunkcyjne.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.