TEFAL Robot planetarny TEFAL MASTERCHEF GRANDE KITCHEN QB813D38

Robot planetarny TEFAL MASTERCHEF GRANDE KITCHEN QB813D38 Maksimum możliwości dla miłośników pieczenia!

Dzięki Masterchef Grande z łatwością zachwycisz bliskich prawdziwymi pysznościami: makaronikami, tartami, bezami, ptysiami czy tortami. Silnik o mocy 1500 W w połączeniu z hakiem do wyrabiania ciasta, mieszadłem i trzepaczką z odlewanego metalu pomogą Ci przygotować ulubione przepisy, jak i opanować do perfekcji nawet te najbardziej skomplikowane. Misa o dużej pojemności 6,7 l umożliwia przygotowanie aż do 2,6 kg ciasta lub 60 babeczek i 2,2 kg ciasta na chleb lub też 10 pizz za jednym razem! Przygotowuj także doskonałe smoothies i pyszne domowe posiłki dla całej rodziny dzięki dołączonym akcesoriom: szklanemu blenderowi, maszynce do mielenia mięsa i rozdrabniaczowi.

Numer referencyjny produktu: QB813D38

Super szybkie ubijanie oraz Optymalizacja efektów mieszania

Wyjątkowa i opatentowana technologia Flex Whisk umożliwia ubijanie białek jajek na sztywno w błyskawicznym czasie, nawet tylko z jednego białka. Prawdziwy ruch planetarny gwarantuje dostęp akcesoriów do każdego miejsca w misie, co zapewnia jednorodne rezultaty mieszania.

Wejdź na wyższy poziom sztuki domowych wypieków! Dzięki robotowi Masterchef Grande z łatwością zachwycisz bliskich prawdziwymi pysznościami: makaronikami, tartami, bezami, ptysiami czy tortami. Silnik o mocy 1500 W w połączeniu z hakiem do wyrabiania ciasta, mieszadłem i trzepaczką z odlewanego metalu pomogą Ci przygotować ulubione przepisy, jak i opanować do perfekcji nawet te najbardziej skomplikowane. Misa o dużej pojemności 6,7 l umożliwia przygotowanie aż do 2,6 kg ciasta lub 60 babeczek i 2,2 kg ciasta na chleb lub też 10 pizz za jednym razem! Przygotowuj także doskonałe smoothies i pyszne domowe posiłki dla całej rodziny dzięki dołączonym akcesoriom: szklanemu blenderowi, maszynce do mielenia mięsa i rozdrabniaczowi.

Podstawowe informacje
 • Piecz bez ograniczeń

  Ubijaj do 16 białek, przygotuj ciasto na nawet 60 babeczek lub 10 pizz w zaledwie 8 minut, a wszystko to dzięki dużej misie o pojemności XXL - aż 6,7 l! Możesz przygotować w niej także do 2,6 kg ciasta i 2,2 kg ciasta na chleb za jednym razem dla oszczędności czasu!

 • Doskonale wymieszane składniki

  Planetarny ruch głowicy i narzędzia do wyrabiania ciasta pozwalają dotrzeć do wszystkich zakamarków misy, co gwarantuje zawsze gładką i jednolitą masę w szybki sposób.

 • 6,7L bowl capacity

 • Wykończenie jakości premium

  Dzięki solidnemu korpusowi z odlewanego metalu robot bez problemu wykona każde zadanie, włącznie z wyrobieniem ciężkiego ciasta na chleb! Polerowana srebrna misa ze stali nierdzewnej doskonale współgra z ponadczasowym designem urządzenia.

 • Zawsze perfekcyjne wypieki

  Ugniatanie, mieszanie, ubijanie to dla Masterchef Grande żaden problem! Do urządzenia dołączono zestaw do wypieków z wysokiej jakości metalu: odlewany hak do wyrabiania ciężkich ciast, mieszadło do ciasta oraz trzepaczkę, które doskonale sprawdzą się na co dzień!

 • Jedno urządzenie - wiele możliwości

  Robot posiada 4 gniazda, które umożliwiają podłączenie szerokiej gamy kompatybilnych akcesoriów stosownie do potrzeby.

 • Pyszne koktajle i smoothies

  Dołączony szklany blender o pojemności 1,4 l jest idealny do przygotowania doskonałych koktajli, smoothies, kruszenia lodu i nie tylko! 

 • Domowej roboty pulpety, tatar i hamburgery

  Przyrządź w domu pyszne dania mięsne! Maszynka do mielenia mięsa posiada 3 wymienne sitka przeznaczone do trzech rodzajów mielenia: drobnego, średniego i grubego, a także akcesorium do przygotowania kiełbasy czy klopsików kebbe. Gwarantuje doskonałe rezultaty przez długi czas dzięki tacce i nożykom ze stali nierdzewnej.

 • Doskonałe sałatki ze świeżych składników

  Rozdrabniacz posiada trzy wymienne tarcze ze stali nierdzewnej: do krojenia (drobnego i grubego) oraz tarczę do frytek! W zestawie znajduje się także ostrze do siekania. Dzięki nim poszatkujesz i rozdrobnisz rozmaite świeże składniki, m.in. owoce, warzywa, sery, czekoladę, migdały, a nawet orzechy!

Akcesoria
Właściwości
Główne cechy
Moc 1500  W
Całkowita pojemność misy 6,7  L
Ustawienia prędkości 8  
Trzepaczka Tak  
Metal odlewany    
Pozostałe cechy
Tryb pulsacyjny    
Ruch planetarny    
Ciasto na chleb 2,5  kg
Materiał wykonania misy Stal nierdzewna  
Blender Tak  
Materiał wykonania blendera Szkło  
Trzepaczka Tak  
Mieszadło hakowe Tak  
Maszynka do mielenia mięsa    
Kolory Srebrny  
Misa do robota planetarnego    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Przed użyciem urządzenia po raz pierwszy należy umyć wszystkie akcesoria wodą z mydłem (zob. część poświęcona czyszczeniu w instrukcji użytkowania). Wypłukać i wysuszyć. Umieścić część silnikową na płaskiej, czystej i suchej powierzchni. Podłączyć urządzenie do źródła zasilania.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie wielofunkcyjne pracuje inaczej niż robot kuchenny, ponieważ narzędzia używane do mieszania są zaczepiane w głowicy z ramieniem i wkładane do żywności od góry, natomiast w robocie kuchennym narzędzia do mieszania działają od dołu. Urządzenie wielofunkcyjne jest przeznaczone przede wszystkim do ugniatania i ucierania ciasta. Robot kuchenny może wykonać te czynności, lecz nie jest tak wydajny jak urządzenie wielofunkcyjne. Jeżeli zamierzasz piec ciasta, zastanów się, jak często będziesz to robić. Jeżeli będzie to częste zadanie, wówczas urządzenie wielofunkcyjne sprawdzi się lepiej. Warto zauważyć, że robot kuchenny jest zdecydowanie mniejszy niż urządzenie wielofunkcyjne.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.