TEFAL WIZZO QB317

WIZZO QB317 Pomocnik w Twojej kuchni

Robot planetarny Wizzo powstał z myślą o ułatwieniu kulinarnych przygotowań. Zestaw do ciasta zawierający opatentowaną trzepaczkę Flex Whisk, zagwarantuje Ci kulinarne sukcesy w postaci ciast, tart, pizzy i wielu innych dań. W zasięgu Twojej ręki będą wszystkie potrawy, nawet te najbardziej ambitne! Dzięki przemyślanej konstrukcji z łatwo dostępnymi: otworem z przodu urządzenia i pokrętłami sterującymi po jego bokach, korzystanie z Wizzo jest wygodne i nie wymaga manewrowania. Wizzo wie, jak dopasować się do każdej kuchni – tylna część urządzenia jest płaska, co sprawia, że robot bez trudu zmieści się wszędzie tam, gdzie chcesz. Z robotem planetarnym Wizzo zaskoczysz wszystkich swoimi kulinarnymi osiągnięciami!

Numer referencyjny produktu: QB317538

Nowe kulinarne możliwości z Wizzo!

Wizzo to robot planetarny, który ułatwi Ci pieczenie i gotowanie. Dzięki ruchowi planetarnemu urządzenie w profesjonalny sposób miksuje, wyrabia ciasto i ubija nawet małe ilości składników (dzięki opatentowanej technologii Flex Whisk). Wizzo jest gotowy na każde kulinarne wyzwanie, bez względu na to, czy chcesz przygotowywać dania słodkie czy wytrawne. Korzystając z jego pomocy oraz dostępnych przepisów i wskazówek możesz spełnić wszystkie swoje kulinarne marzenia, a następnie podzielić się swoją wiedzą i postępami z innymi!
Podstawowe informacje
 • Nowe kulinarne możliwości

  Wizzo: połączenie magii i praktyczności

  Robot planetarny Wizzo pomoże Ci zaskoczyć wszystkich swoimi nowymi umiejętnościami kulinarnymi.

 • Białko ubite w 60 sekund

  Opatentowana technologia Flex Whisk

  Trzepaczka Flex Whisk w mgnieniu oka ubije wszystkie płynne składniki. Dzięki temu, że z łatwością dosięga dna miski, może ubić sztywną pianę nawet z białka jednego jajka.

 • Łatwe korzystanie i przechowywanie

  Przemyślany design

  Dzięki dostępnym z przodu pokrętłom i przyciskom możesz z łatwością sterować robotem nie zmieniając jego pozycji. Dodatkowo konstrukcja z rozbudowanym frontem i płaską tylną częścią sprawia, że robot bez trudu zmieści się wszędzie tam, gdzie chcesz.

 • Najlepsze rezultaty mieszania

  Prawdziwy ruch planetarny

  Mieszadła obracają się nie tylko dookoła misy, ale także wokół własnej osi, dzięki czemu z łatwością dosięgają dna misy i dokładnie łączą wszystkie składniki.

 • Zawsze perfekcyjne wypieki

  Zestaw do ciast

  Robot Wizzo wyposażony został w 3 końcówki: opatentowaną trzepaczkę Flex Whisk do lekkich mas, plastikowe mieszadło i hak ze stali nierdzewnej do ciężkich ciast. Dzięki temu zestawowi z łatwością przygotujesz wszystkie rodzaje wypieków!

 • Wypieki dla całej rodziny!

  Misa ze stali nierdzewnej 4 l

  Dzięki dużej misce wyposażonej w osłonę przeciw chlapaniu z łatwością stworzysz ulubione dania dla całej rodziny! Możesz przygotować ciasto na aż 40 babeczek lub 3 spody na pizzę o średnicy 28 cm.

 • Mnóstwo możliwości!

  Szybkość i moc mieszania

  Urządzenie o mocy 1000 W z 7-stopniową regulacją prędkości oraz funkcją pulsacyjną zapewnia płynne, równomierne mieszanie składników.

 • Mnóstwo możliwości!

  Dodatkowe akcesoria

  Dzięki 4 kompatybilnym akcesoriom (blender, maszynka do mięsa, przystawki do szatkowania i krojenia) możesz z łatwością zaspokoić potrzeby Twojej rodziny na nawet najbardziej wykwintne dania.

 • Dodatkowe inspiracje

  Przepisy on-line

  Książka kucharska dostępna do pobrania na stronie internetowej Tefal zawiera 25 przepisów zarówno na codzienne przekąski, jak i pyszne desery.

 • W zestawie 1 l blender

  Blenduj smoothie ze świeżych owoców, ubijaj ciasto na naleśniki, ciesz się zupami na gorąco lub zimno i innymi potrawami.

 • Maszynka do mielenia mięsa w zestawie

  Maszynka do mielenia mięsa ma w zestawie dwa sitka ze stali nierdzewnej do mielenia na średnio i grubo.

 • Szatkownica w zestawie

  Szatkownica posiada trzy wyjmowane nasadki ze stali nierdzewnej szatkujące bezpośrednio do misy.

Akcesoria
Właściwości
Moc 1000  
Całkowita pojemność misy 4  L
Regulacja prędkości 7  
Trzepaczka Tak  
Dodatkowe akcesoria w zestawie Blender, maszynka do mięsa, przystawki do szatkowania i krojenia  
Tryb pulsacyjny    
Ruch planetarny    
Ciasto na chleb 0.8  kg
Ciasto na wypieki 2.7  kg
Trzepaczka Tak  
Mieszadło hakowe Tak  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Przed użyciem urządzenia po raz pierwszy należy umyć wszystkie akcesoria wodą z mydłem (zob. część poświęcona czyszczeniu w instrukcji użytkowania). Wypłukać i wysuszyć. Umieścić część silnikową na płaskiej, czystej i suchej powierzchni. Podłączyć urządzenie do źródła zasilania.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie wielofunkcyjne pracuje inaczej niż robot kuchenny, ponieważ narzędzia używane do mieszania są zaczepiane w głowicy z ramieniem i wkładane do żywności od góry, natomiast w robocie kuchennym narzędzia do mieszania działają od dołu. Urządzenie wielofunkcyjne jest przeznaczone przede wszystkim do ugniatania i ucierania ciasta. Robot kuchenny może wykonać te czynności, lecz nie jest tak wydajny jak urządzenie wielofunkcyjne. Jeżeli zamierzasz piec ciasta, zastanów się, jak często będziesz to robić. Jeżeli będzie to częste zadanie, wówczas urządzenie wielofunkcyjne sprawdzi się lepiej. Warto zauważyć, że robot kuchenny jest zdecydowanie mniejszy niż urządzenie wielofunkcyjne.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.