TEFAL Eco Respect MQ80E8 W trosce o planetę

Eco Respect MQ80E8 W trosce o planetę Lepszy dla planety, tak samo dobry w kuchni!  

Eco Respect to pierwsza linia produktów do przygotowywania posiłków zaprojektowana z myślą o ograniczeniu wpływu na środowisko naturalne. Rozdrabniacz Eco Respect został wykonany w 23% z plastiku pochodzącego z recyklingu (tworzywo sztuczne to 49% całkowitej masy produktu), nie zawiera BPA i jest dostępny w eko-opakowaniu. Produkt powstał we Francji, a jego części zamienne są dostępne przez 10 lat, aby umożliwić bezproblemową naprawę. Co ważne, po okresie użytkowania, aż 93% produktu można poddać recyklingowi, chroniąc planetę. Dzięki mocnemu silnikowi (500 W) i ostrzom ze stali nierdzewnej możesz mieszać, kroić i mielić wszystkie składniki na swoje ulubione dania i przekąski!
 

Numer referencyjny produktu: MQ80E838

 Z myślą o ograniczeniu wpływu na środowisko naturalne 
 

Urządzenie Eco Respect pozwala rozdrobnić wszystkie składników przy mniejszym zużyciu energii: to oszczędność aż 66% energii w porównaniu z modelem DPA1/DPA2 (test zużycia energii w Wh, realizacja pojedynczego przepisu). Dzięki mocnemu silnikowi (500 W) i ostrzom ze stali nierdzewnej możesz mieszać, kroić i mielić wszystkie składniki na swoje ulubione dania. Pojemnik ułatwia odmierzanie składników stałych (do 300 g). Dzięki szczelnej pokrywce nie musisz obawiać się wylania zawartości w przypadku rozdrabniania półpłynnych składników (do 500 ml). Rozdrabniacz Eco Respect jest łatwy w obsłudze, składaniu i czyszczeniu.  
Podstawowe informacje
 • W trosce o planetę  

  Ekologiczne rozwiązania 

  Produkt wykonano w 23% z plastiku pochodzącego z recyklingu. Plastik: 49% całkowitej wagi produktu. Eko-opakowanie: nadaje się do recyklingu, 90% włókien z recyklingu, tusz na bazie wody, brak plastiku. Produkt aż w 93% nadaje się do recyklingu i należy go zutylizować we właściwy sposób.

 • Wszechstronność   

  Działanie 3w1 

  Rozdrabniacz miesza, mieli i drobno kroi różnorodne składniki. Odkryj aż 3 funkcje w 1 niewielkim urządzeniu!

 •  Niższe rachunki za prąd  

  Oszczędność energii

  Dzięki Eco Respect zaoszczędzisz do 66% energii w porównaniu z modelem DPA1/DPA2 (test zużycia energii w Wh w przypadku realizacji pojedynczego przepisu).

 • Efektywność  

  Silnik o mocy 500 W

  Mocny silnik gwarantuje rozdrobnienie nawet najtwardszych składników. 

 • Idealne i szybkie rezultaty  

  2 ostrza ze stali nierdzewnej

  Dzięki 2 zaostrzonym stalowym nożykom z łatwością rozdrobnisz wszystkie składniki.

 • Wysoka jakość    

  Wyprodukowano we Francji

  Ciesz się jakością wyrobów marki Tefal zaprojektowanych i wyprodukowanych we Francji.

 • Bezpieczeństwo   

  Szczelna pokrywka 

  Dzięki szczelnej pokrywce nie musisz obawiać się wylania zawartości pojemnika.

 • Łatwe przechowywanie  

  Schowek na przewód

  W prosty sposób przechowasz przewód, zwijając go i umieszczając wewnątrz urządzenia.

 • Produkt naprawialny - 10 lat

  Łatwa naprawa produktu Szybka i niedroga dostawa części zamiennych przez co najmniej 10 lat 6500 punktów serwisowych na całym świecie

Akcesoria
Właściwości
Moc 500  W
Regulacja prędkości 1  
Liczba ostrzy 2  
Rodzaj ostrzy STAINLESS STEEL SHARPENED  
Pojemność misy 0.5  L
Materiał misy Plastik  
Schowek na przewód    
Kolory BLACK  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
To normalne, że w kominie podajnika/u góry nasadki/kasety pozostają niewielkie ilości nieposiekanych/nieposzatkowanych/niestartych produktów, których popychacz nie docisnął do nasadki/kasety.
Niektóre produkty nie nadają się do siekania/szatkowania/ścierania. Należy dobrać nasadkę/kasetę do składnika, który ma zostać poszatkowany/starty/posiekany, oraz umieścić składnik we właściwy sposób w kanale wlotowym. Użyte składniki muszą także być twarde i świeże, co stanowi gwarancję satysfakcjonujących wyników oraz uniknięcia ich akumulacji w otworze wlotowym (szczegóły zależą od modelu produktu).
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Jeżeli do boków misy przywierają produkty (szynka, cebula itp.), należy wyłączyć urządzenie, odłączyć je od zasilania, oddzielić produkty za pomocą łopatki, a następnie ułożyć je z powrotem w misie. Ponownie podłączyć urządzenie do zasilania i uruchomić w trybie pulsacyjnym dwu- lub trzykrotnie. NIGDY nie umieszczać palców ani dłoni w misie lub w pobliżu ostrza.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.