TEFAL EASY FRUIT

EASY FRUIT Pyszny sok w kilka sekund za każdym razem

 Easy Fruit metal with a large feeding tube

 The direct fruit system of Easy fruit will able you to put directly your fruit in the feeding tube without cutting them into small pieces. It's ergonomic large handle locking allow a confort of use. The 800W power engine and the 2 speeds permit optimal results no matter the type of fruit or vegetable used. You can enjoy preparing large quantities of juice thanks to the 1.2 L jug and the 2 L pulp container.

Numer referencyjny produktu: ZE610D38

An easily good juice

Podaruj sobie i swoim bliskim pyszny, domowy sok w ciągu zaledwie kilku sekund. Dzięki Easy Fruit, odkryjesz sokowirówkę zaprojektowaną do wykonania każdego zadania. Od soku z marchwi po sok jabłkowy czy pomidorowy - z jej pomocą możesz przygotować wszystko! Kompaktowa konstrukcja sprawdzi się w każdym domu. Duży pojemnik na pulpę mieści do 2 litrów resztek. Dodany do zestawu dzban na sok ma pojemność 1.2 litra. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja zapobiega rozlaniu soku, a wygodny uchwyt ułatwi przelewanie napoju do szklanek.

Podstawowe informacje
 • Zaprojektowana z myślą o rodzinach

  Wyposażona w wyjmowany zbiornik na pulpę o pojemności 2 L i dzbanek na sok o pojemności 1,2 L.

 • Niezwykle wydajna

  Wyposażona w silnik o mocy 800 W i 2 ustawienia prędkości, aby zapewnić doskonałe rezultaty niezależnie od składników. Odpowiednią prędkość działania możesz wybrać w zależności od rodzaju soku, na jaki masz ochotę.

 •   Łatwa w czyszczeniu

  Wyjmowane elementy można zmywać w zmywarce (zbiornik na pulpę, dzbanek na sok, popychacz oraz filtr).

 • Trwałe sito ze stali nierdzewnej

  Sito zostało wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej. Odporne jest na zniszczenia, zapewniając długi czas eksploatacji. Dwa centralnie umieszczone ostrza sprostają zarówno owocom, jak i warzywom.

 • Bezpieczna w użyciu

  Gumowa podstawa to sposób na zapewnienie bezpiecznej i stabilnej pozycji Easy Fruit. Nawet podczas pracy na pełnej mocy, urządzenie pozostaje w ustalonym miejscu. Metalowa rączka zabezpiecza przed przypadkowym włączeniem.

 • Pyszny, domowy napój za każdym razem

  Zintegrowany separator piany pozwala otrzymać za każdym razem klarowny sok.

Akcesoria
Właściwości
Materiał wykonania korpusu Plastik i stal nierdzewna  
Szczoteczka do mycia    
Materiał Stal nierdzewna  
Liczba filtrów 1  
Średnica podajnika 75  mm
System blokujący Duży uchwyt  
Separator piany    
Pojemność dzbanka 1.2  L
Zewnętrzny pojemnik na miąższ    
Rozmiar otworu 10.2 x 7.5  cm
Serwowanie prosto do szklanki    
Ustawienia prędkości 2  
Schowek na przewód    
Możliwość mycia w zmywarce - informacje szczegółowe only: Juice carafe, Fruit pulp container, Lid, Pusher, Filter, Cleaning brush.  
Moc 800  
Kolory Inox/Czarny  
Pojemność pojemnika na miąższ 2  L
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Nie jest konieczne obieranie owocu i usuwanie z niego pestek. Należy jedynie obierać owoce, które mają twardą, kwaśną skórkę, np. cytryny, pomarańcze, grejpfruty oraz ananasy (usunąć także trzon).
Nie ma konieczności usuwania drobnych pestek winogron ani arbuzów, ale niezbędne jest usunięcie twardych pestek brzoskwiń, czereśni itp.
Nie należy korzystać z urządzenia przez dłużej niż 2 minut bez przerwy.
Czyszczenie urządzenia będzie łatwiejsze, jeżeli nastąpi bezpośrednio po przygotowaniu soku. Filtr należy czyścić miękką szczoteczką w zimnej wodzie. Należy obchodzić się z nim ostrożnie. Wszystkie zdejmowalne części z wyjątkiem zbiornika soku nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Zbiornik soku należy myć w wodzie z mydłem.
Do mycia w zmywarce do naczyń nadają się wszystkie elementy z wyjątkiem części silnikowej urządzenia.
Należy ją umyć bezpośrednio po użyciu. Pokrywę, misę, nasadki oraz kosz filtrujący można myć w ciepłej wodzie z mydłem lub w górnym koszu zmywarki do naczyń. Obudowę silnika przetrzeć wilgotną gąbką.
Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem umyć wyjmowane części.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Tak. Świeże, dojrzałe owoce i warzywa dostarczają większą ilość soku. Przejrzałe owoce powodują szybsze blokowanie filtra.
Nie. Sok wyciśnięty naturalnie i pozbawiony konserwantów należy spożyć w możliwie najkrótszym czasie. Co więcej, w kontakcie z powietrzem ulega oksydacji, co wpływa na jego smak i kolor. Aby zapobiec ciemnieniu soku, można dodać do niego kilka kropli cytryny.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.