TEFAL JUICEO ZC150

JUICEO ZC150 Wyciśnij wszystkie korzyści z warzyw i owoców!

Za pomocą wolnoobrotowej wyciskarki Juiceo wydobędziesz naturalny smak i wartości odżywcze ze wszystkich ulubionych warzyw i owoców. Urządzenie pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy minimalnej ilości pozostałego miąższu. Jedna, stała prędkość wyciskania oraz funkcja reverse znacznie ułatwiają obsługę wyciskarki. Juiceo to także: dodatkowe funkcje zwiększające wygodę korzystania, komfortowo cicha praca oraz konstrukcja ułatwiająca czyszczenie i przechowywanie.

Numer referencyjny produktu: ZC150838

Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo: Uwolnij zdrowe korzyści!

Wolnoobrotowa wyciskarka Juiceo to prosty sposób na zdrowy i pyszny sok. Technologia Cold Pressing pozwala uzyskać maksymalnie dużo soku przy minimalnej ilości pozostałego miąższu. Jednocześnie podczas wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, kolory i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw! Stała prędkość oraz funkcja reverse znacznie ułatwiają obsługę urządzenia. Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować, ile pulpy znajdzie się w Twoim soku: dużo, trochę lub zero. Dzięki dużej pojemności dzbanka na sok i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, aby opróżnić naczynia. System zabezpieczający przed kapaniem zadba o to, aby powierzchnia blatu pozostała zawsze czysta, a cicha praca urządzenia pozwoli cieszyć się świeżo wyciśniętym sokiem o dowolnej porze. Juiceo to także: wygodne mycie wyjmowanych części w zmywarce oraz elegancka forma, zachęcająca do przechowywania urządzenia na kuchennym blacie. Z Juiceo uwolnisz mnóstwo zdrowych korzyści!
Podstawowe informacje
 • Więcej soku, więcej wartości odżywczych

  Technologia Cold Pressing


  Technologia Cold Pressing pozwala wycisnąć maksymalną ilość soku, przy minimalnej ilości pozostałego miąższu. Jednocześnie podczas wyciskania zachowane zostają naturalne aromaty, kolory i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw.

 • Łatwa obsługa

  Prosta regulacja

  Jedna, stała prędkość pracy oraz funkcja reverse odblokowująca kawałki warzyw i owoców, sprawiają, że obsługa wyciskarki jest wyjątkowo prosta.

 • Sok taki, jak lubisz!

  Regulacja ilości miąższu

  Regulacja ilości miąższu pozwala kontrolować Ci jego ilość w soku: dużo, trochę lub zero.

 • Wygoda

  Duże pojemniki

  Dzięki dużej pojemności dzbanka na sok (800 ml) i pojemnika na miąższ nie musisz przerywać pracy, aby opróżnić naczynia.

 • Nieskazitelna czystość

  System zabezpieczający przed kapaniem

  Z Juiceo nie musisz martwić się kapaniem resztek soku. Po skończonej pracy blat pozostaje czysty!

 • Pyszny sok o każdej porze

  Cicha praca

  Wyciskarka pracuje wyjątkowo cicho, dzięki czemu możesz cieszyć się świeżym sokiem o dowolnej porze.

 • Wygodne czyszczenie

  Możliwość mycia w zmywarce

  Bez problemu utrzymasz wyciskarkę w czystości dzięki odłączanym elementom, które można bezpiecznie myć w zmywarce.

 • Wygoda przechowywania

  Kompaktowy rozmiar

  Dzięki wyjątkowo eleganckiemu kompaktowemu designowi, urządzenie bez problemu mieści się na każdym blacie kuchennym.

Akcesoria
Właściwości
Body material Plastic  
Szczoteczka do mycia    
Materiał Plastic & Stainless steel  
Liczba filtrów 1  
Średnica podajnika 45  mm
Wylot z mechanizmem zapobiegającym kapaniu    
Pojemność dzbanka 0.8  L
Zewnętrzny pojemnik na miąższ    
Prędkość obrotów (rpm) 80  
Bezpośrednie serwowanie-prosto do szklanki    
Regulacja prędkości 1 + FUNKCJA REVERSE  
Przepisy BRAK  
Można myć w zmywarce - informacje szczegółowe TYLKO ODŁĄCZANE CZĘŚCI  
Możliwość mycia w zmywarce    
Moc 150  
Kolory CZARNO-CZERWONY  
Pojemność pojemnika na miąższ 0.8  L
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Nie jest konieczne obieranie owocu i usuwanie z niego pestek. Należy jedynie obierać owoce, które mają twardą, kwaśną skórkę, np. cytryny, pomarańcze, grejpfruty oraz ananasy (usunąć także trzon).
Nie ma konieczności usuwania drobnych pestek winogron ani arbuzów, ale niezbędne jest usunięcie twardych pestek brzoskwiń, czereśni itp.
Nie należy korzystać z urządzenia przez dłużej niż 20 minut bez przerwy.
Czyszczenie urządzenia będzie łatwiejsze, jeżeli nastąpi bezpośrednio po przygotowaniu soku. Filtr należy czyścić miękką szczoteczką w zimnej wodzie. Należy obchodzić się z nim ostrożnie. Wszystkie zdejmowalne części z wyjątkiem zbiornika soku nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Zbiornik soku należy myć w wodzie z mydłem.
Do mycia w zmywarce do naczyń nadają się wszystkie elementy z wyjątkiem części silnikowej urządzenia.
Należy ją umyć bezpośrednio po użyciu. Pokrywę, misę, nasadki oraz kosz filtrujący można myć w ciepłej wodzie z mydłem lub w górnym koszu zmywarki do naczyń. Obudowę silnika przetrzeć wilgotną gąbką.
Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem umyć wyjmowane części.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Tak. Świeże, dojrzałe owoce i warzywa dostarczają większą ilość soku. Przejrzałe owoce powodują szybsze blokowanie filtra.
Nie. Sok wyciśnięty naturalnie i pozbawiony konserwantów należy spożyć w możliwie najkrótszym czasie. Co więcej, w kontakcie z powietrzem ulega oksydacji, co wpływa na jego smak i kolor. Aby zapobiec ciemnieniu soku, można dodać do niego kilka kropli cytryny.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.