TEFAL Wyciskarka wolnoobrotowa TEFAL JUICE&CLEAN ZC420E38

Wyciskarka wolnoobrotowa TEFAL JUICE&CLEAN ZC420E38 Maksimum soku, minimum wysiłku!

Wyciśnij jak najwięcej z ulubionych owoców, warzyw i ziół z pomocą wyciskarki wolnoobrotowej Juice & Clean! Wszystko to przy łatwemu czyszczeniu dzięki technologii Easy Clean. Urządzenie automatycznie wykona pracę za Ciebie, oszczędzając Twój czas i energię. Jego intuicyjny panel dotykowy obejmuje 4 programy doskonale przystosowane do różnych składników (miękkich i twardych) oraz rodzaju przepisu (lody lub sos), a także funkcję reverse jeśli większy kawałek owocu lub warzywa zablokuje urządzenie. Dodatkowo, technologia Cold Pressing zapewni maksymalną ilość soku przy minimalnej ilości odpadów. Jednocześnie zachowuje przy tym naturalne aromaty, kolory i wartości odżywcze Twoich ulubionych owoców, warzyw i ziół! Dzięki dwóm filtrom przygotujesz zarówno soki, sorbety, sosy, jak też przeciery i dżemy. Funkcja regulacji ilości miąższu pozwala kontrolować gęstość soku. Dodatkowe wygodne elementy to dużych rozmiarów dzbanek na sok i zbiornik pozostałego miąższu, których pojemność została tak przemyślana, by nie przerywać wyciskania soku. Urządzenie posiada również funkcję ochrony przed kapaniem, dzięki której powierzchnia blatu pozostaje czysta, a ultra cicha technologia pozwala na niezakłócającą spokoju pracę o dowolnej porze. Pełną wygodę zapewnia możliwość mycia w zmywarce wyjmowanych elementów. Dzięki eleganckiej formie, urządzenie doskonale prezentuje się na każdym blacie. Dzięki wyciskarce wolnoobrotowej Juice & Clean możesz cieszyć się maksymalną ilością soku przy minimalnym wysiłku!

Numer referencyjny produktu: ZC420E38

Nie tylko soki

Wyciskarka Tefal Juice&Clean ZC420E pozwala na przygotowanie przepysznych soków z owoców i warzyw, ale nie tylko. Urządzenie ma szereg funkcji, pozwalających na wszechstronne wykorzystanie. Z jego pomocą w szybki i łatwy sposób można zrobić również m.in. lody, dżemy i sosy.

Wyciśnij jak najwięcej z ulubionych owoców, warzyw i ziół z pomocą wyciskarki wolnoobrotowej Juice & Clean! Wszystko to przy łatwemu czyszczeniu dzięki technologii Easy Clean.

Podstawowe informacje
 • Łatwe czyszczenie

  Technologia Easy Clean

  Specjalny program automatycznego czyszczenia utrzyma urządzenie w czystości, oszczędzając Twój czas i wysiłek.

 • Wszechstronne użycie

  Panel dotykowy

  Wybierz odpowiedni tryb wyciskania spośród 4 programów dopasowanych do różnych składników (miękkich i twardych) oraz rodzaju przepisu (sorbet lub sos). Jeśli twardszy kawałek zablokuje urządzenie, skorzystaj z funkcji reverse.

 • Więcej soku, więcej energii, więcej młodości!

  Wyciśnij więcej z technologią Cold Pressing

  Powoli obracający się ślimak delikatnie wyciska przez filtr sok z owoców, warzyw i ziół. Ta efektywna technologia umożliwia wyciśnięcie do 2x więcej soku, o 1/4 więcej witaminy C oraz 2x więcej przeciwutleniaczy w porównaniu z naszą najbardziej wydajną sokowirówką (Tefal ZN65).

 • Kolorowa przyjemność w szklance

  Filtr do soków

  Dzięki wyciskarce z filtrem do soków, zdobycie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin jest łatwiejsze niż kiedykolwiek! Uzyskaj pyszny sok z owoców, warzyw, a nawet z ziół!

 • Sok taki jak lubisz!

  Regulacja ilości miąższu

  Dostosuj ilość miąższu w zależności od tego jaki sok lubisz: więcej, mniej, albo w ogóle!

 • Pełnia komfortu

  Wygodne akcesoria

  Wyciśnij więcej soku bez konieczności opróżniania naczyń dzięki dużej pojemności dzbanka i pojemnika na miąższ.

 • Nieskazitelna czystość

  System zabezpieczający przed kapaniem

  Nie martw się kapaniem resztek soku. Po skończonej pracy blat pozostaje czysty!

 • Pyszny sok o każdej porze!

  Ultra cicha praca

  Wyciskarka Juice & Clean pracuje wyjątkowo cicho, dzięki czemu możesz cieszyć się smacznym sokiem o każdej porze.

 • Wygodne czyszczenie

  Możliwość mycia w zmywarce

  Od teraz urządzenie bez problemu utrzymasz w czystości. Posiada ono odłączane elementy, które można myć w zmywarce.

 • Wygoda używania i przechowywania

  Kompaktowe rozmiary

  Dzięki wyjątkowo eleganckiemu designowi, urządzenie bez problemu mieści się na każdym blacie kuchennym.

Akcesoria
Właściwości
Materiał wykonania korpusu Plastik  
Szczoteczka do mycia    
Materiał Plastik i stal nierdzewna  
Liczba filtrów 2  
Średnica podajnika 45  mm
Wylot z mechanizmem zapobiegającym kapaniu    
Pojemność dzbanka 0.8  L
Zewnętrzny pojemnik na miąższ    
Prędkość obrotów (rpm) 80  
Serwowanie prosto do szklanki    
Ustawienia prędkości 4 + funkcja reverse  
Przepisy No  
Możliwość mycia w zmywarce - informacje szczegółowe Removable parts  
Moc 150  
Kolory Srebrno-Czarny  
Pojemność pojemnika na miąższ 0.8  L
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Nie jest konieczne obieranie owocu i usuwanie z niego pestek. Należy jedynie obierać owoce, które mają twardą, kwaśną skórkę, np. cytryny, pomarańcze, grejpfruty oraz ananasy (usunąć także trzon).
Nie ma konieczności usuwania drobnych pestek winogron ani arbuzów, ale niezbędne jest usunięcie twardych pestek brzoskwiń, czereśni itp.
Nie należy korzystać z urządzenia przez dłużej niż 2 minut bez przerwy.
Czyszczenie urządzenia będzie łatwiejsze, jeżeli nastąpi bezpośrednio po przygotowaniu soku. Filtr należy czyścić miękką szczoteczką w zimnej wodzie. Należy obchodzić się z nim ostrożnie. Wszystkie zdejmowalne części z wyjątkiem zbiornika soku nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Zbiornik soku należy myć w wodzie z mydłem.
Do mycia w zmywarce do naczyń nadają się wszystkie elementy z wyjątkiem części silnikowej urządzenia.
Należy ją umyć bezpośrednio po użyciu. Pokrywę, misę, nasadki oraz kosz filtrujący można myć w ciepłej wodzie z mydłem lub w górnym koszu zmywarki do naczyń. Obudowę silnika przetrzeć wilgotną gąbką.
Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem umyć wyjmowane części.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Tak. Świeże, dojrzałe owoce i warzywa dostarczają większą ilość soku. Przejrzałe owoce powodują szybsze blokowanie filtra.
Nie. Sok wyciśnięty naturalnie i pozbawiony konserwantów należy spożyć w możliwie najkrótszym czasie. Co więcej, w kontakcie z powietrzem ulega oksydacji, co wpływa na jego smak i kolor. Aby zapobiec ciemnieniu soku, można dodać do niego kilka kropli cytryny.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.