TEFAL Wyciskarka wolnoobrotowa TEFAL ULTRA JUICE DIGIT ZC605D38

Wyciskarka wolnoobrotowa TEFAL ULTRA JUICE DIGIT ZC605D38 Pyszne i naturalne soki w jednej chwili!

Dzięki wyciskarce wolnoobrotowej Ultra Juice przygotowanie zdrowych soków dla Ciebie i najbliższych jest prostsze niż kiedykolwiek! Wyjątkową wygodę zapewnia duży otwór o średnicy 85 mm. Sprawia on, że nie musisz już kroić owoców i warzyw przed wyciskaniem. Czyszczenie urządzenia jest niezwykle łatwe dzięki automatycznej funkcji EasyClean. Ultra Juice zapewnia perfekcyjne rezultaty dzięki technologii tłoczenia na zimno i wytrzymałej metalowej śrubie. 4 uniwersalne programy wraz z funkcją reverse są dostępne za pomocą intuicyjnego panelu dotykowego. Dodatkowo urządzenie zawiera specjalny filtr do przyrządzania lodów lub coulis – idealny do użycia z dedykowanymi programami. Do urządzenia dołączono wygodny przenośny pojemnik umożliwiający zabranie świeżo przygotowanego soku do pracy lub szkoły.

Numer referencyjny produktu: ZC605D38

Szeroki otwór

Wyciskarka posiada otwórz o średnicy 85 mm, co pozwala na wygodne wyciskanie owoców i warzyw bez potrzeby ich krojenia.

Z pomocą wolnoobrotowej wyciskarki Ultra Juice bez trudu przygotujesz pyszne i zdrowe soki każdego dnia! Dzięki otworowi o średnicy 85 mm nie musisz już kroić warzyw i owoców przed wyciskaniem. Dodatkowo automatyczna funkcja EasyClean ułatwia czyszczenie co sprawia, że urządzenie idealnie nadaje się do codziennego użytku.

Podstawowe informacje
 • Niezrównana wygoda

  Szeroki otwór

  Wyciskarka posiada otwórz o średnicy 85 mm, co pozwala na wygodne wyciskanie owoców i warzyw bez potrzeby ich krojenia.

 • Czyszczenie bez wysiłku

  Funkcja EasyClean

  Dzięki automatycznej funkcji EasyClean, mycie urządzenia jest wyjątkowe łatwe i szybkie.

 • Wysoka wydajność

  Technologia tłoczenia na zimno

  Wytrzymała metalowa śruba i technologia tłoczenia na zimno zapewniają doskonałe rezultaty za każdym razem!

 • Łatwość użytkowania

  4 dedykowane programy

  Skorzystaj z 4 specjalnych programów (miękkie owoce, twarde owoce, lody, coulis) i funkcji reverse za pomocą intuicyjnego panelu dotykowego.

 • Wszechstronność

  Dodatkowy filtr

  Specjalny filtr dołączony do zestawu pozwoli Ci przygotować lody i coulis.

 • Dla aktywnych

  Przenośny pojemnik

  Wygodny pojemnik dołączony do urządzenia pozwali Ci cieszyć się zdrowym i pysznym sokiem gdziekolwiek jesteś!

Akcesoria
Właściwości
Materiał wykonania korpusu Stal nierdzewna  
Materiał Plastik i stal nierdzewna  
Liczba filtrów 2  
Średnica podajnika 85  mm
System blokujący 2 uchwyty boczne  
Wylot z mechanizmem zapobiegającym kapaniu    
Pojemność dzbanka 0.8  L
Zewnętrzny pojemnik na miąższ    
Serwowanie prosto do szklanki    
Ustawienia prędkości 4  
Moc 200  W
Kolory Srebrny  
Pojemność pojemnika na miąższ 0.8  L
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Nie jest konieczne obieranie owocu i usuwanie z niego pestek. Należy jedynie obierać owoce, które mają twardą, kwaśną skórkę, np. cytryny, pomarańcze, grejpfruty oraz ananasy (usunąć także trzon).
Nie ma konieczności usuwania drobnych pestek winogron ani arbuzów, ale niezbędne jest usunięcie twardych pestek brzoskwiń, czereśni itp.
Nie należy korzystać z urządzenia przez dłużej niż 2 minut bez przerwy.
Czyszczenie urządzenia będzie łatwiejsze, jeżeli nastąpi bezpośrednio po przygotowaniu soku. Filtr należy czyścić miękką szczoteczką w zimnej wodzie. Należy obchodzić się z nim ostrożnie. Wszystkie zdejmowalne części z wyjątkiem zbiornika soku nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Zbiornik soku należy myć w wodzie z mydłem.
Do mycia w zmywarce do naczyń nadają się wszystkie elementy z wyjątkiem części silnikowej urządzenia.
Należy ją umyć bezpośrednio po użyciu. Pokrywę, misę, nasadki oraz kosz filtrujący można myć w ciepłej wodzie z mydłem lub w górnym koszu zmywarki do naczyń. Obudowę silnika przetrzeć wilgotną gąbką.
Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem umyć wyjmowane części.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Tak. Świeże, dojrzałe owoce i warzywa dostarczają większą ilość soku. Przejrzałe owoce powodują szybsze blokowanie filtra.
Nie. Sok wyciśnięty naturalnie i pozbawiony konserwantów należy spożyć w możliwie najkrótszym czasie. Co więcej, w kontakcie z powietrzem ulega oksydacji, co wpływa na jego smak i kolor. Aby zapobiec ciemnieniu soku, można dodać do niego kilka kropli cytryny.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.