TEFAL Toster TEFAL SUBITO TT340830

Toster TEFAL SUBITO TT340830 Odkryj na nowo przyjemność przyrządzania śniadań!

Dzięki wykonanemu ze stali nierdzewnej tosterowi Subito firmy Tefal możesz bez kłopotu przyrządzić idealnie zarumienione tosty każdego dnia. Regulacja szerokości szczelin sprawia, że idealnie je dopasujesz zarówno do grubych jak i cienkich kromek. Urządzenie wyposażono w praktyczne funkcje pozwalające na łatwe przygotowanie tostów: 7 poziomów opieczenia, automatyczne centrowanie kromek oraz funkcję unoszenia pieczywa pozwalającą wyjąć nawet najmniejsze tosty. Do dodatkowych funkcji należą: przycisk Stop pozwalający przerwać opiekanie w dowolnym momencie, podświetlone przyciski funkcji Rozmrażanie i Podgrzewanie oraz wyjmowana tacka na okruchy ułatwiająca czyszczenie. Całość dopełnia eleganckie wykończenie ze stali nierdzewnej, pasujące do każdej kuchni.

Numer referencyjny produktu: TT340830

Regulacja szerokości szczelin

Cienkie kromki nie będą spalone, a grube - niedopieczone. Regulowana szerokość sprawi, że twoje tosty będą zawsze idealne - bez względu na ich grubość!

Toster Tefal Subito pozwoli Ci przyrządzić dwa tosty jednocześnie. Trzy dodatkowe funkcje z podświetlanymi przyciskami (Stop, Rozmrażanie i Podgrzewanie) dają Ci jeszcze więcej możliwości.

Podstawowe informacje
 • Zawsze idealne tosty

  Regulacja szerokości szczelin

  Cienkie kromki nie będą spalone, a grube - niedopieczone. Regulowana szerokość sprawi, że twoje tosty będą zawsze idealne - bez względu na ich grubość!

 • Łatwe czyszczenie

  Wyjmowana tacka na okruchy

  Wszystkie okruchy pieczywa zbierają się na specjalnej tacce, którą łatwo możesz wyjąć i oczyścić.

 • default

  Wypieczone tak jak lubisz

  7 poziomów opieczenia

  Dzięki możliwości wybrania różnych poziomów z łatwością dostosujesz stopień opieczenia tostów do swojego gustu.

 • Pełna kontrola

  Funkcja Stop

  Przycisk stop pozwala na szybkie zatrzymanie opiekania w dowolnym momencie.

 • Dodatkowe ułatwienia

  Funkcje: Rozmrażanie i Podgrzewanie

  2 podświetlane przyciski pozwolą na przyrządzenie pysznych tostów z mrożonego chleba lub podgrzanie ulubionych przekąsek.

 • Elegancki design

  Obudowa ze stali nierdzewnej

  Dzięki szlachetnemu wykończeniu ze stali nierdzewnej, toster Subito pasuje do wystroju w każdej kuchni.

 • Łatwe wyjmowanie kromek

  Funkcja unoszenia pieczywa

  Z łatwością wyjmiesz nawet najmniejsze kromki, dzięki przydatnej funkcji unoszenia pieczywa.

Akcesoria
 • Tacka SS-208145
  Tacka SS-208145

  Mniej okruchów na spodzie urządzenia.

  zł 5,70
   
  Produkt dostępny
 • Naprawy Toster Tefal
  Naprawy Toster Tefal

  Bez wyceny, bez niespodzianek
  przedłużenie gwarancji o 6 miesięcy!

  zł 105,00
   
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Przycisk rozmrażania pozwala na rozmrożenie pieczywa poprzez wydłużenie czasu opiekania.
Funkcja odgrzewania polega na skróceniu czasu opiekania do około 30 sekund, co pozwala na ponowne podgrzanie zimnego tostu bez ryzyka jego przypalenia.
Nie. Nasze tostery nie są przystosowane do opiekania pieczywa w torebkach.
Umożliwia ona uniesienie dna kieszeni na pieczywo, co ułatwia wyjęcie mniejszych produktów, na przykład racuchów lub bajgli, bez ryzyka poparzenia.
Urządzenie ustawić na blacie roboczym z zapewnieniem wolnej przestrzeni wokół niego, z dala od łatwopalnych materiałów (zasłon, kosza na śmieci, gniazdka elektrycznego itp.). Nie zostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru.
Do opiekania nadaje się niemal każdy rodzaj pieczywa dostępnego w sklepach. Należy mieć świadomość, że czerstwe pieczywo opieka się szybciej niż świeże. Pieczywo mrożone opieka się wolniej. Za pomocą termostatu można dostosować poziom opiekania do własnych preferencji. Jeżeli dojdzie do zaklinowania pieczywa wewnątrz tostera, należy odłączyć urządzenie od zasilania i poczekać, aż ostygnie. Następnie można usunąć zaklinowaną kromkę pieczywa bez ryzyka poparzenia.
Różnice w poziomach wilgotności pomiędzy poszczególnymi rodzajami pieczywa mogą powodować różnice w czasie i temperaturze opiekania. Wysuszone pieczywo należy opiekać w niskiej temperaturze. Świeże lub pełnoziarniste pieczywo należy opiekać w nieznacznie wyższej temperaturze. Pieczywo o nierównej powierzchni, np. bułki, może wymagać jeszcze wyższej temperatury opiekania.
Tak, można opiekać pieczywo zawierające ziarna. Niestety, nie można opiekać pieczywa zawierającego suszone owoce.Opiekanie takiego pieczywa powoduje pogorszenie jego smaku oraz może spowodować rozżarzenie owoców, co może być przyczyną uszkodzeń sprzętu.
Odradzamy podgrzewanie oraz opiekanie produktów posypanych cukrem.
Tak. Dzięki mechanizmowi automatycznego środkowania oraz głębszym i szerszym kieszeniom w nowych modelach możliwe jest opiekanie bułek oraz grubszych i cieńszych kromek pieczywa w taki sposób, że nie przywierają one do elementów grzejnych.
Nie. Nie należy używać tostera do pieczenia, grillowania ani rozmrażania produktów innych niż pieczywo.
Jest to możliwe w przypadku urządzeń przystosowanych do opiekania małych bułeczek. Należy uważać, ponieważ w tosterze mieści tylko od 2 do 3 bułeczek, co ma na celu zapobieganie nadmiernej koncentracji ciepła.
Czerstwe pieczywo opieka się szybciej niż świeże. Pieczywo mrożone opieka się wolniej.
Za pomocą pokrętła można ustawić poziom opiekania w zależności od preferencji.
Przed rozpoczęciem czyszczenia lub czynności pielęgnacyjnych oraz przed schowaniem tostera należy odłączyć go od zasilania i pozostawić do ostygnięcia. Do czyszczenia obudowy i kabla zasilającego używać miękkiej ściereczki lub wilgotnej gąbki z dodatkiem detergentu. Następnie dokładnie osuszyć urządzenie. Aby oczyścić tacę na okruchy, należy wyjąć ją z urządzenia i przetrzeć wilgotną ściereczką. Taca nie nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Do czyszczenia tostera nie używać silnych detergentów, metalowych narzędzi ani gąbek do szorowania. Nigdy nie dotykać elementu grzejnego.
Dźwignia zatrzymuje się w położeniu dolnym, gdy toster jest podłączony do gniazdka sieciowego. Jeżeli problem powtarza się, należy odłączyć toster od zasilania, odwrócić go o 180 stopni i potrząsnąć nim delikatnie, aby usunąć okruchy, które mogą blokować mechanizm. Jeżeli problem nie ustępuje, należy oddać toster do autoryzowanego serwisu.
Umieszczenie pojedynczej kromki pieczywa w tosterze z dwiema kieszeniami skutkuje nierównomiernym opiekaniem.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Do tego celu najlepiej nadaje się pieczywo krojone w kwadratowe kromki. Należy pamiętać, że czerstwe pieczywo opieka się szybciej niż świeże. Pieczywo mrożone musi być opiekane dłużej. Czas opiekania zależy od modelu. Toster jest wyposażony w przycisk do opiekania mrożonego pieczywa.
Ostygniętych tostów wcale nie trzeba wyrzucać – zamiast tego można je odgrzać w tosterze. (W zależności od modelu)
Wyłączyć urządzenie i pozostawić do ostygnięcia. Przed podjęciem próby wydobycia pieczywa należy odłączyć urządzenie od zasilania. Następnie można usunąć unieruchomioną kromkę pieczywa bez ryzyka dotknięcia rozgrzanego elementu grzejnego. Nie zostawiać pracującego tostera bez nadzoru.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.