Tefal Ingenio: Garnki i patelnie z odpinaną rączką

Z garnkami i patelniami Tefal Ingenio sprawisz, że Twoje codzienne gotowanie będzie znacznie prostsze. Naczynia można przechowywać w wygodny sposób, by zaoszczędzić miejsce w szafkach. Każdego garnka i patelni możesz użyć do smażenia, gotowania, pieczenia, serwowania i przechowywania w lodówce.

undefined

Tefal Ingenio

Minimum miejsca, maksimum możliwości

Tefal Ingenio to garnki i patelnie, które rewolucjonizują codzienne gotowanie. Zastosowana w nich technologia odpinanej rączki, mogącej wytrzymać obciążenie nawet 10 kilogramów, pozwala na wygodne i mądre przygotowywanie potraw. Dzięki wspomnianemu rozwiązaniu uniwersalnego, pasującego do wszystkich naczyń Ingenio, uchwytu można zaoszczędzić nawet 50% miejsca w kuchennych szafkach. To nie wszystko. Garnki i patelnie Tefal Ingenio wykonano z dbałością o najmniejsze szczegóły i jak najtrwalsze użytkowanie. Tefal Ingenio - minimum miejsca, maksimum możliwości na długie lata.

Garnki i patelnie Tefal Ingenio powstają z dbałością o najwyższe standardy. W Tefal doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że naczynia kuchenne wybiera się na lata. Dlatego też nasze produkty poddajemy rygorystycznym testom. Gwarantujemy nieprzywieralność powłoki przez długi czas i wytrzymałość całego systemu. Chcemy dostarczać Ingenio jako naczynia wyjątkowo bezpieczne. Dlatego też uniwersalna rączka poddawana jest rygorystycznym testom i może unieść nawet 10 kilogramów!

Odkryj produkty idealne dla siebie

Garnki Ingenio

Garnki o różnych pojemnościach z systemem odpinanej rączki. Gotuj smacznie, zdrowo i przede wszystkim - komfortowo

Small-Ingenio-Unlimited-Recipe Photo.jpg

Serie garnków i patelni Tefal Ingenio

Tefal Ingenio Emotion

Tefal Ingenio Emotion to seria garnków i patelni ze stali nierdzewnej. Wyposażone w 2x trwalszą powłokę Titanium naczynia wytrzymują nawet 32000 cykli. Szybsze nagrzewanie gwarantuje dno Thermo-Fusion Integral. Garnki i patelnie Ingenio Emotion wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 mogą być używane na wszystkich kuchenkach - również płytach indukcyjnych.

Medium-2019_10_Ingenio_lifestyle_26.jpg

Wybierz swoje naczynia Ingenio Emotion

Tefal Ingenio Unlimited

Wybierz garnki i patelnie Ingenio z najtrwalszą powłoką od Tefal - Titanium 6X, która wytrzymuje nawet 100000 cykli! Najszybsze nagrzewanie naczyń tej serii zapewnia dno indukcyjne Thermo-Fusion+. Odporne na zarysowania nawet metalowych akcesoriów patelnie i garnki Ingenio Unlimited doskonale działają na wszystkich kuchenkach, włącznie z płytami indukcyjnymi.

Medium-ingenio G6-Unlimited ON-24BS-Easy_To_Serve_24BF.jpg

Wybierz wymarzone naczynia Ingenio Unlimited

Tefal Ingenio Eco Respect

Naczynia kuchenne serii Tefal Ingenio Eco Respect powstały z myślą o tych, którym nie jest obojętna troska o środowisko. Garnki i patelnie wykonano w 100% z aluminium z recyklingu. Jednocześnie pamiętamy o celu, jakim jest tworzenie trwałych produktów na lata. Patelnie i garnki Eco Respect służą długo, a gdy zechcesz je zmienić - zostaną poddane pełnemu recyklingowi.

Medium-L6759522-ingenio5_Resource-Picto_Table2-24AS-18_0526.jpg

Tefal Ingenio Eco Respect - naczynia eco specjalnie dla Ciebie

2 lata

garanties.png

gwarancji międzynarodowej

15 lat

reparation.jpg

naprawialności

30 dni

ifu.png

na zwrot

Dostawa

faq.png

w 2-3 dni