TEFAL Grill elektryczny TEFAL OPTIGRILL ELITE XL GC760D

Grill elektryczny TEFAL OPTIGRILL ELITE XL GC760D Perfekcyjne rezultaty grillowania. Od delikatnie po mocno wysmażone

OptiGrill Elite XL to domowy grill elektryczny, dzięki któremu możesz grillować przez cały rok. Powierzchnia XL sprawia, że z łatwością przygotujesz dania nawet dla 8 osób jednocześnie! Urządzenie o mocy 2200 W wyposażono w rozwiązania zapewniające łatwe grillowanie. Intuicyjny asystent grillowania to system, który automatycznie dostosowuje czas grillowania do grubości i liczby kawałków mięsa oraz gwarantuje idealne wysmażenie. Z OptiGrill Elite XL możesz grillować, dostosowując rezultaty do gustu każdego z gości.

Numer referencyjny produktu: GC760D30

Grill elektryczny Tefal Optigrill Elite XL: Perfekcyjne rezultaty grillowania

Zostań prawdziwym mistrzem grillowania z grillem elektrycznym Tefal Optigrill Elite XL. Jego powiększona powierzchnia pozwala na przygotowywanie potraw nawet dla 8 osób jednocześnie. Optigrill Elite XL wyposażono w najnowocześniejsze rozwiązania, ułatwiające grillowanie. Intuicyjny asystent poprowadzi Cię krok po kroku, pomagając uzyskać stopień wysmażenia zgodny z Twoimi preferencjami. Z kolei system Automatic Sensor Cooking samodzielnie mierzy liczbę składników i ich grubość, dostosowując czas i temperaturę grillowania. Tefal Optigrill Elite XL posiada aż 16 programów automatycznych. Wśród nich znajdziesz m.in.: drób, wołowinę, warzywa czy jagnięcinę.
Podstawowe informacje
 • Perfekcyjne rezultaty grillowania

  Automatic Sensor Cooking

  Przygotuj każdy rodzaj mięsa, od delikatnie po mocno wysmażone, nawet dla 8 osób! Inteligentny system mierzy grubość i liczbę przygotowywanych kawałków mięsa, automatycznie dostosowując czas grillowania.

 • Grilluj z łatwością

  Inteligentny asystent

  Urządzenie poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces grillowania. Perfekcyjnie przygotowane mięso, takie jak lubisz - delikatnie, średnio lub  mocno wysmażone - gwarantowane!

 • Idealne wysmażenie

  Tryb Searing Boost

  Urządzenie posiada tryb Searing Boost służący do idealnego obsmażania mięsa. Dzięki niemu mięso będzie delikatne w środku i chrupiące na zewnątrz, z perfekcyjnymi śladami grillowania.

 • Nieskończone możliwości

  16 automatycznych programów

  Przygotuj wiele klasycznych potraw z mięsa, drobiu, ryb, warzyw - a teraz także jagnięcinę i wegeburgery - bez potrzeby ciągłego monitorowania i z gwarancją doskonałych rezultatów.

 • Moc inspiracji każdego dnia

  Książka z przepisami

  28 przepisów dostępnych w dołączonej książce ułatwi Ci stworzenie wyśmienitych potraw przez cały rok. W książce znajdziesz m.in. przepisy na dania nawet dla 8 osób - idealne dla większej rodziny lub na przyjęcia. 

 • Łatwe czyszczenie

  Możliwość mycia w zmywarce

  Teraz możesz umyć w zmywarce zarówno zdejmowane żeliwne płyty z powłoką nieprzywierającą, jak również tackę na tłuszcz.

Akcesoria
Właściwości
Up to 6 people  
Screen with intuitive grilling assistant and a countdown  
   
Plates + juice tray  
   
Programy grillowania 16  
Automatic cooking system    
Intuitive grilling guide  
Tryb ręczny    
   
   
Capacitive  
Płyty pokryte powłoką nieprzywierającą    
Wymiary płyt 40x20  cm
Wyjmowane płyty    
Wymiary powierzchni roboczej 40x20  cm
Wyjmowana tacka na soi i tłuszcz    
Ciało Stal nierdzewna  
Uchwyt Materiał termoplastyczny  
Włącznik/Wyłącznik    
Lampka pilota    
Regulowany termostat    
Lampka sygnalizująca gotowość do gotowania    
Długość przewodu zasilającego 0.8  m
Przepisy w zestawie    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Przed czyszczeniem grilla należy odczekać około 45 minut aż do ostygnięcia. Aby usunąć z płyty grilla pozostałości jedzenia, zalecamy skorzystanie z drewnianej lub plastikowej łopatki. W celu wyczyszczenia grilla i jego elementów należy używać szmatki zmoczonej ciepłą wodą. Grilla nie należy zanurzać w wodzie. Nie należy używać żrących środków czyszczących lub środków na bazie alkoholu lub benzyny, ponieważ mogą one uszkodzić urządzenie.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Może to być wynikiem niedoczyszczonych płyt do grillowania.
Zalecamy wstępne wymycie płyt do grillowania w poniższy sposób przed włożeniem ich do zmywarki, w celu usunięcia resztek potraw:
- zanurz płyty w mieszance gorącej wody z odtłuszczającym płynem do naczyń na około 30 minut,
- wyszoruj obie strony płyty za pomocą gąbki lub szczotki do naczyń, gorącej wody i odtłuszczającego płynu do naczyń,
- wypłukaj,
- włóż do zmywarki.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.