TEFAL Grill elektryczny TEFAL SUPERGRILL GC450B32

Grill elektryczny TEFAL SUPERGRILL GC450B32 Idealne obsmażanie i pełna kontrola

SuperGrill Standard to urządzenie wyposażone w 4-pozycyjny termostat. Teraz grillowanie z rodziną i przyjaciółmi staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze! Możesz przyrządzać różne rodzaje składników na każdą okazję. Używaj urządzenia zarówno w kuchni jako grilla, jak i na stole w pozycji plancha. Dzięki trybowi Max z łatwością zarumienisz mięso, jednocześnie zachowując jego soczystość.

Numer referencyjny produktu: GC450B32

Idealne obsmażanie i pełna kontrola

Z urządzeniem SuperGrill Standard zrobisz wrażenie na rodzinie i znajomych idealnie zgrillowanym mięsem. Z łatwością przygotujesz także inne dania, niezależnie od okazji. Możesz używać go w kuchni jako grilla lub postawić na stole w pozycji plancha, zachęcając do wspólnego korzystania. Żeliwne płyty zapewniają odpowiednią moc i wydajność, co gwarantuje perfekcyjne rezultaty kulinarne. Urządzenie posiada tryb Max służący do mocnego obsmażania mięsa. Dzięki niemu w krótkim czasie idealnie zgrillujesz nawet grube kawałki.
Podstawowe informacje
 • Idealne wysmażenie

  Tryb Max

  Urządzenie posiada tryb Max służący do mocnego obsmażania mięsa. Dzięki niemu w krótkim czasie idealnie zgrillujesz nawet grube kawałki.

 • Wszechstronne wykorzystanie

  Grill mięsny lub plancha

  SuperGrill Standard możesz używać na 2 sposoby. Zamykając go uzyskasz klasyczny grill do mięsa, a rozchylając o 180° stworzysz planchę, którą możesz położyć na stole i korzystać z niej wspólnie z rodziną i przyjaciółmi.

 • Dostosowany do twoich potrzeb

  Regulowany termostat

  SuperGrill Standard posiada regulowany 4-pozycyjny termostat, dzięki któremu praca urządzenia zostaje dostosowana do rodzaju składników. Osiągnij perfekcyjne kulinarne rezultaty!

 • Łatwe czyszczenie

  Możliwość mycia w zmywarce

  Teraz możesz umyć w zmywarce zarówno zdejmowane żeliwne płyty z powłoką nieprzywierającą, jak również tackę na tłuszcz.

Akcesoria
 • Tacka na soki TS-01035610
  Tacka na soki TS-01035610

  Gromadzi maksymalnie dużo soków wydzielanych podczas gotowania dzięki bardzo dużemu zbiornikowi.

  zł 49,60
   
  Produkt dostępny
 • Płyta TS-01035580
  Płyta TS-01035580

  Praktyczna: dwustronna!

  zł 94,10
   
  Produkt dostępny
 • Naprawy Grill Tefal
  Naprawy Grill Tefal

  Bez wyceny, bez niespodzianek
  przedłużenie gwarancji o 6 miesięcy!

  zł 239,00
   
Właściwości
Główne cechy
Moc 2000  W
Części do mycia w zmywarce Płyty i tacka ociekowa  
Pozycja 'Grill'    
Regulowany termostat    
Dodatkowe cechy
Kolory Srebrny  
Programy gotowania 3  
Wymiary płyt 32 x 24  cm
Wyjmowane płyty    
Wymiary powierzchni roboczej 600  cm
Powierzchnia gotowania 600 centimètres carrés  
Wyjmowana tacka ociekowa    
Obudowa Metal  
Uchwyt Materiał termoplastyczny  
Włącznik/Wyłącznik    
Lampka kontrolna    
Lampka sygnalizująca gotowość do gotowania    
Długość przewodu zasilającego 1.1  m
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Przed czyszczeniem grilla należy odczekać około 45 minut aż do ostygnięcia. Aby usunąć z płyty grilla pozostałości jedzenia, zalecamy skorzystanie z drewnianej lub plastikowej łopatki. W celu wyczyszczenia grilla i jego elementów należy używać szmatki zmoczonej ciepłą wodą. Grilla nie należy zanurzać w wodzie. Nie należy używać żrących środków czyszczących lub środków na bazie alkoholu lub benzyny, ponieważ mogą one uszkodzić urządzenie.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.