TEFAL OptiGrill Elite GC750 Perfekcyjne rezultaty grillowania

OptiGrill Elite GC750 Perfekcyjne rezultaty grillowania Perfekcyjne rezultaty grillowania, od delikatnie po mocno wysmażone

Grilluj mięso na mistrzowskim poziomie, z pomocą OptiGrill Elite. Osiągnij perfekcyjne rezultaty za każdym razem i zachwyć swoich najbliższych bez względu na ich kulinarne preferencje. Inteligentny pomiar grubości i liczby kawałków mięsa pozwala automatycznie dostosować czas grillowania dla najlepszych efektów. Nowa funkcja intensywnego przysmażania sprawi, że Twoje steki będą idealnie przyrumienione, tak jak w najlepszej restauracji.  Intuicyjny asystent prowadzi Cię krok po kroku, dzięki czemu wiesz kiedy Twoja potrawa jest gotowa i przyrządzona tak jak lubisz. 12 automatycznych programów zapewni doskonały smak drobiu, ryb, warzyw i nie tylko, bez potrzeby monitorowania. Co więcej, niektóre elementy urządzenia można myć w zmywarce, co jeszcze bardziej ułatwia codzienne grillowanie!

OptiGrill Elite, Inteligentny grill elektryczny: Perfekcyjne rezultaty grillowania

Grilluj jak szef kuchni i zachwyć swoich najbliższych bez względu na ich kulinarne preferencje. Inteligentna technologia chroniona patentem automatycznie dostosowuje parametry grillowania do grubości mięsa, zapewniając idealne rezultaty za każdym razem. Odkryj nową jakość domowego grillowania bez trudu: intuicyjny asystent prowadzi Cię krok po kroku, dzięki czemu wiesz kiedy Twoja potrawa jest gotowa i przyrządzona tak jak lubisz. Nowa funkcja intensywnego przysmażania sprawi, że Twoje steki będą idealnie przyrumienione, tak jak w najlepszej restauracji. 12 automatycznych programów daje nieskończone możliwości przyrządzania mięsa, drobiu, ryb, warzyw i nie tylko. Możliwość mycia niektórych elementów w zmywarce oznacza jeszcze większą wygodę, a załączona książka z przepisami to moc inspiracji!
Podstawowe informacje
 • Perfekcyjne rezultaty grillowania

  Automatic Sensor Cooking

  Przygotuj idealnie każdy rodzaj mięsa, od delikatnie po mocno wysmażone. Inteligentny system mierzy grubość i liczbę przygotowywanych kawałków mięsa, automatycznie dostosowując czas grillowania.

 • Grilluj z łatwością

  Inteligentny asystent

  Urządzenie prowadzi Cię krok po kroku. Dzięki temu wiesz kiedy twoja potrawa jest już gotowa.

 • Jakość na restauracyjnym poziomie

  Tryb intensywnego podsmażania

  Twoje mięso będzie idealnie przyrumienione na zewnątrz i soczyste w środku.

 • Nieskończone możliwości

  12 automatycznych programów

  Przygotuj wiele rozmaitych potraw z mięsa, drobiu, ryb, warzyw i nie tylko - bez potrzeby kontroli i z gwarancją doskonałych rezultatów. Dodatkowo, tryb manualny pozwala urządzeniu dostosować się do Twojego gustu. Ciesz się grillowaniem przez cały rok!

 • Moc inspiracji każdego dnia

  Książka z przepisami

  26 przepisów dostępnych w dołączanej książce pozwoli na stworzenie wyśmienitych potraw przez cały rok.

 • Łatwe czyszczenie

  Możliwość mycia w zmywarce

  Tacka ociekowa oraz wyjmowane płyty z powłoką nieprzywierającą możesz bezpiecznie myć w zmywarce.

Akcesoria
Właściwości
Włącznik/Wyłącznik    
Moc 2200  W
Możliwość mycia w zmywarce    
Regulowany termostat    
Długość przewodu zasilającego 0,6  m
Wyjmowane płyty    
Powierzchnia robocza 600cm2  
Programy grillowania 12 automatycznych programów  
Wyjmowana tacka na soi i tłuszcz    
Lampka sygnalizująca gotowość do gotowania    
Lampka pilota    
Automatic cooking system    
Ciało Materiał termoplastyczny  

Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Przed czyszczeniem grilla należy odczekać około 45 minut aż do ostygnięcia. Aby usunąć z płyty grilla pozostałości jedzenia, zalecamy skorzystanie z drewnianej lub plastikowej łopatki. W celu wyczyszczenia grilla i jego elementów należy używać szmatki zmoczonej ciepłą wodą. Grilla nie należy zanurzać w wodzie. Nie należy używać żrących środków czyszczących lub środków na bazie alkoholu lub benzyny, ponieważ mogą one uszkodzić urządzenie.
Może to być wynikiem niedoczyszczonych płyt do grillowania.
Zalecamy wstępne wymycie płyt do grillowania w poniższy sposób przed włożeniem ich do zmywarki, w celu usunięcia resztek potraw:
- zanurz płyty w mieszance gorącej wody z odtłuszczającym płynem do naczyń na około 30 minut,
- wyszoruj obie strony płyty za pomocą gąbki lub szczotki do naczyń, gorącej wody i odtłuszczającego płynu do naczyń,
- wypłukaj,
- włóż do zmywarki.