TEFAL TEFAL GRILL SUPERGRILL XL Z TIMEREM GC461

TEFAL GRILL SUPERGRILL XL Z TIMEREM GC461 Idealne grillowanie i pełna kontrola

SuperGrill XL z timerem to urządzenie wyposażone w 4-pozycyjny termostat. Cyfrowy timer pozwala na dobranie czasu grillowania odpowiednio do Twoich upodobań i przyzwyczajeń. Teraz grillowanie z rodziną i przyjaciółmi staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze! Możesz grillować różne rodzaje składników na każdą okazję. Używaj urządzenia zarówno w kuchni, jak i na stole w pozycji otwartej. Dzięki trybowi obsmażania z łatwością zarumienisz mięso, jednocześnie zachowując jego soczystość.

Jakość grillowania jak w restauracji!

Z urządzeniem SuperGrill XL zrobisz wrażenie na rodzinie i znajomych idealnie zgrillowanym mięsem, ale także przygotujesz inne dania, niezależnie od okazji. Możesz używać go w kuchni jako grilla lub postawić na stole w pozycji otwartej zachęcając do wspólnego korzystania. Cyfrowy timer i 4-pozycyjny regulowany termostat pomogą Ci w opanowaniu sztuki idealnego grillowania. Żeliwne płyty zapewniają odpowiednią moc i wydajność, co gwarantuje perfekcyjne rezultaty kulinarne.
Podstawowe informacje
 • Dostosowany do twoich potrzeb

  Regulowany termostat

  SuperGrill XL posiada regulowany 4-pozycyjny termostat, dzięki któremu praca urządzenia zostaje dostosowana do rodzaju składników, dając perfekcyjne rezultaty kulinarne.

 • Precyzyjny pomiar czasu

  Cyfrowy timer

  Cyfrowy timer z alarmem umożliwia precyzyjne dobranie czasu grillowania, aby uzyskać pożądane rezultaty.

 • Perfekcyjne rezultaty grillowania

  Płyty z odlewu żeliwnego

  Dzięki wysokiej jakości, wydajnym żeliwnym płytom zawsze uzyskasz dobrze obsmażone, soczyste i delikatne w środku mięso, jak to serwowane w restauracjach.

 • Wszechstronne wykorzystanie

  Grill mięsny lub plancha

  Urządzenia SuperGrill XL możesz używać na 2 sposoby: zamykając go uzyskasz klasyczny grill do mięsa, a rozchylając o 180° stworzysz planchę, którą możesz położyć na stole i korzystać z niej wspólnie z rodziną i przyjaciółmi.

 • Idealne wysmażenie

  Tryb Max

  Urządzenie posiada tryb Max służący do mocnego obsmażania mięsa. Dzięki niemu w krótkim czasie idealnie zgrillujesz nawet grube kawałki.

 • Łatwe czyszczenie

  Możliwość mycia w zmywarce

  Teraz możesz umyć w zmywarce zarówno zdejmowane żeliwne płyty z powłoką nieprzywierającą, jak również tackę na tłuszcz.

 • Zawsze czysty blat

  Duża tacka ociekowa

  Tacka ociekowa pozwala wychwycić maksymalną ilość soków i tłuszczu z Twoich potraw, a następnie wygodnie je usunąć, nie brudząc kuchennego blatu.

Akcesoria
Właściwości
Włącznik/Wyłącznik    
Moc 2400  
Możliwość mycia w zmywarce    
Można myć w zmywarce - informacje szczegółowe TALERZE ORAZ TACKA OCIEKOWA  
Regulowany termostat    
Długość przewodu zasilającego 1,1  m
Schowek na przewód    
Wyjmowane płyty    
Powierzchnia robocza 800cm2  
Pozycja 'Grill'    
Wyjmowana tacka na soi i tłuszcz    
Lampka sygnalizująca gotowość do gotowania    
Lampka pilota    
Płyty pokryte powłoką nieprzywierającą    
Ciało Metal  
Uchwyt Materiał termoplastyczny  

Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Przed czyszczeniem grilla należy odczekać około 45 minut aż do ostygnięcia. Aby usunąć z płyty grilla pozostałości jedzenia, zalecamy skorzystanie z drewnianej lub plastikowej łopatki. W celu wyczyszczenia grilla i jego elementów należy używać szmatki zmoczonej ciepłą wodą. Grilla nie należy zanurzać w wodzie. Nie należy używać żrących środków czyszczących lub środków na bazie alkoholu lub benzyny, ponieważ mogą one uszkodzić urządzenie.