TEFAL TEFAL GRILL SUPERGRILL XL Z TIMEREM GC461

TEFAL GRILL SUPERGRILL XL Z TIMEREM GC461 Idealne grillowanie i pełna kontrola

SuperGrill XL z timerem to urządzenie wyposażone w 4-pozycyjny termostat. Cyfrowy timer pozwala na dobranie czasu grillowania odpowiednio do Twoich upodobań i przyzwyczajeń. Teraz grillowanie z rodziną i przyjaciółmi staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze! Możesz grillować różne rodzaje składników na każdą okazję. Używaj urządzenia zarówno w kuchni, jak i na stole w pozycji otwartej. Dzięki trybowi obsmażania z łatwością zarumienisz mięso, jednocześnie zachowując jego soczystość.

Jakość grillowania jak w restauracji!

Z urządzeniem SuperGrill XL zrobisz wrażenie na rodzinie i znajomych idealnie zgrillowanym mięsem, ale także przygotujesz inne dania, niezależnie od okazji. Możesz używać go w kuchni jako grilla lub postawić na stole w pozycji otwartej zachęcając do wspólnego korzystania. Cyfrowy timer i 4-pozycyjny regulowany termostat pomogą Ci w opanowaniu sztuki idealnego grillowania. Żeliwne płyty zapewniają odpowiednią moc i wydajność, co gwarantuje perfekcyjne rezultaty kulinarne.
Podstawowe informacje
 • Dostosowany do twoich potrzeb

  Regulowany termostat

  SuperGrill XL posiada regulowany 4-pozycyjny termostat, dzięki któremu praca urządzenia zostaje dostosowana do rodzaju składników, dając perfekcyjne rezultaty kulinarne.

 • Precyzyjny pomiar czasu

  Cyfrowy timer

  Cyfrowy timer z alarmem umożliwia precyzyjne dobranie czasu grillowania, aby uzyskać pożądane rezultaty.

 • Perfekcyjne rezultaty grillowania

  Płyty z odlewu żeliwnego

  Dzięki wysokiej jakości, wydajnym żeliwnym płytom zawsze uzyskasz dobrze obsmażone, soczyste i delikatne w środku mięso, jak to serwowane w restauracjach.

 • Wszechstronne wykorzystanie

  Grill mięsny lub plancha

  Urządzenia SuperGrill XL możesz używać na 2 sposoby: zamykając go uzyskasz klasyczny grill do mięsa, a rozchylając o 180° stworzysz planchę, którą możesz położyć na stole i korzystać z niej wspólnie z rodziną i przyjaciółmi.

 • Idealne wysmażenie

  Tryb Max

  Urządzenie posiada tryb Max służący do mocnego obsmażania mięsa. Dzięki niemu w krótkim czasie idealnie zgrillujesz nawet grube kawałki.

 • Łatwe czyszczenie

  Możliwość mycia w zmywarce

  Teraz możesz umyć w zmywarce zarówno zdejmowane żeliwne płyty z powłoką nieprzywierającą, jak również tackę na tłuszcz.

 • Zawsze czysty blat

  Duża tacka ociekowa

  Tacka ociekowa pozwala wychwycić maksymalną ilość soków i tłuszczu z Twoich potraw, a następnie wygodnie je usunąć, nie brudząc kuchennego blatu.

Akcesoria
Właściwości
Włącznik/Wyłącznik    
Moc 2400  W
Możliwość mycia w zmywarce    
Można myć w zmywarce - informacje szczegółowe TALERZE ORAZ TACKA OCIEKOWA  
Regulowany termostat    
Długość przewodu zasilającego 1,1  m
Schowek na przewód    
Wyjmowane płyty    
Powierzchnia robocza 800cm2  
Pozycja 'Grill'    
Wyjmowana tacka na soi i tłuszcz    
Lampka sygnalizująca gotowość do gotowania    
Lampka pilota    
Płyty pokryte powłoką nieprzywierającą    
Ciało Metal  
Uchwyt Materiał termoplastyczny  

Często zadawane pytania
Przed czyszczeniem grilla należy odczekać około 45 minut aż do ostygnięcia. Aby usunąć z płyty grilla pozostałości jedzenia, zalecamy skorzystanie z drewnianej lub plastikowej łopatki. W celu wyczyszczenia grilla i jego elementów należy używać szmatki zmoczonej ciepłą wodą. Grilla nie należy zanurzać w wodzie. Nie należy używać żrących środków czyszczących lub środków na bazie alkoholu lub benzyny, ponieważ mogą one uszkodzić urządzenie.