TEFAL XL Health Grill Classic

XL Health Grill Classic Duża powierzchnia grillowania pozwala przygotowywać posiłki dla całej rodziny

Grill kontaktowy Tefal GC600 to niezawodny i wydajny elektryczny grill, który dysponuje wysoką mocą 2400 W. Można wykorzystać go na dwa sposoby - zarówno jako standardowy grill, jak i dwustronne urządzenie do komfortowego smażenia mięs lub warzyw. Regulowana pokrywa dopasowuje się do grubości produktów, przez co zawsze są one równomiernie przypieczone. Urządzenie posiada dużą powierzchnię grillowania wynoszącą aż 800 cm², dzięki czemu apetyt kilku osób zostanie zaspokojony za jednym razem.

 • Dwie pozycje pracy pozwalają osiągnąć doskonałe wyniki bez względu na to, co grillujesz.
 • Przygotowanie posiłków nawet dla 8 osób.

Numer referencyjny produktu: GC600010

Bezproblemowe grillowanie przez cały rok dzięki UC800 Classic!

Z grillem UC800 Classic możesz przygotowywać posiłki na grillu nawet dla 8 osób. Idealny dla rodziny! Dzięki 2 pozycjom pracy (grill mięsny i grill elektryczny) przygotujesz dowolną potrawę, tak aby każdy był zadowolony! Co więcej, posiłek będzie zdrowy dzięki wyjmowanej tacce na sok. Natomiast dzięki nieprzywierającym aluminiowym płytom nie musisz dodawać tłuszczu ani oleju.
 
Ugrilluj każdą potrawę — nie ma ograniczeń!
 • Łatwy w użyciu: lampka kontrolna poinformuje Cię, kiedy zacząć grillowanie. Użyj termostatu do regulacji temperatury.
 • Łatwe przechowywanie: grill może być przechowywany pionowo. Pasuje do każdej kuchni.
 • Łatwe mycie: wyjmowane nieprzywierające płyty i tacka są przystosowane do mycia w zmywarce.
 • 2 400 W: zapewnia wysoką wydajność.
Podstawowe informacje
 • Duża powierzchnia grillowania

  Powierzchnia grillowania wynoszącą aż 800 cm² gwarantuje zaspokojenie apetytu kilku osób za jednym razem. 

 •  Zdejmowane płyty grzewcze

  Grill bez problemu utrzymasz w czystości, dzięki możliwości mycia płyt w zmywarce. Dodatkowym atutem urządzenia jest praktyczna tacka ociekowa na soki i tłuszcz, która zapewnia przyjemne użytkowanie

 • Grill 2w1: Grill/Panini - Barbecue

  Grill możesz ustawić w kilku konfiguracjach, co umożliwia przygotowanie dań na różne sposoby. Z pokrywą otwartą całkowicie, do połowy lub zamkniętą, dzięki czemu przygotujesz różnego rodzaju potrawy. Zamknięcie pokrywy pozwala zachować niezwykły aromat dań. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku opiekania mięs lub ryb. Po otwarciu pokrywy urządzenie zamienia się w minigrill, doskonały do przyrządzania prostych potraw na przyjęcia. Pozycja pół-otwarta nadaje się do opiekania kanapek z serem lub warzyw takich jak cukinia.

 • Praktyczna tacka ociekowa na soki i tłuszcz

  Zapewni utrzymanie grilla w czystości

 • Lampka sygnalizacyjna

  Poinformuje Cię, gdy grill będzie nagrzany

Akcesoria
Właściwości
Kolory Inox  
Moc 2400  
Wyjmowane płyty    
Powierzchnia robocza 800  
Wyjmowana tacka na soi i tłuszcz    
Możliwość mycia w zmywarce    
Można myć w zmywarce - informacje szczegółowe Płyty oraz tacka ociekowa  
Ciało Metal  
Uchwyt Materiał termoplastyczny  
Pozycja 'Grill'    
Włącznik/Wyłącznik    
Regulowany termostat    
Lampka sygnalizująca gotowość do gotowania    
Przechowywanie w pionie    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Przed czyszczeniem grilla należy odczekać około 45 minut aż do ostygnięcia. Aby usunąć z płyty grilla pozostałości jedzenia, zalecamy skorzystanie z drewnianej lub plastikowej łopatki. W celu wyczyszczenia grilla i jego elementów należy używać szmatki zmoczonej ciepłą wodą. Grilla nie należy zanurzać w wodzie. Nie należy używać żrących środków czyszczących lub środków na bazie alkoholu lub benzyny, ponieważ mogą one uszkodzić urządzenie.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.