TEFAL Break Time SW614831 SW614831

Break Time SW614831 SW614831 Ultrakompaktowy rozmiar oraz możliwość przechowywania w pionie.
 • Wyjmowane płyty do kanapek, gofrów i mięsa
 • Łatwość użycia, utrzymania w czystości i przechowywania.
 • W zestawie wyjątkowe płyty w kształcie muszelek

Opiekacz Tefal SW6148 Break Time o mocy 700W, to wielofunkcyjne urządzenie, które zastępuje kilka innych urządzeń kuchennych - dzięki 3 wymiennym płytom.

Break Time zapewnia różnorodność - w zestawie znajdują się 3 komplety płyt - do przygotowania kanapek muszelek, tradycyjnych gofrów oraz kanapek panini. Płyty pokryte są powłoką nieprzywierającą, co ułatwia nie tylko przygotowywanie potraw i innych przekąsek, ale również utrzymanie urządzenia w czystości. Dużą zaletą są 2 lampki kontrolne, informujące o podłączeniu do sieci oraz gotowości do opiekania. Możliwość przechowywania w pionie oraz kompaktowy rozmiar opiekacza, sprawiają, że zajmuje on niewiele miejsca . W podstawie znajduje się miejsce na nawinięcie przewodu.

Podstawowe informacje
 • SW614831-B1.png

  3 sets of plates included: waffle, toasted sandwich, and grill / panini

 • SW614831-B2.png

  Non-stick coated plates

 • SW614831-B3.png

  Indicator lights on/off and end of preheating

 • SW614831-B4.png

  Locking latch and insulated handle for maximum safety

 • SW614831-B5.png

  Dishwasher safe removable parts

 • SW614831-B6.png

  Vertical storage

Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.