TEFAL Opiekacz TEFAL SNACK TIME SW342D38 3 płyty

Opiekacz TEFAL SNACK TIME SW342D38 3 płyty Słodkie i słone przekąski zawsze, gdy masz na nie ochotę

Wielofunkcyjny opiekacz do trójkątnych kanapek, panini i gofrów z metalową wkładką

Opiekacz Snack Time to wyjątkowe połączenie opiekacza do trójkątnych kanapek, gofrownicy oraz opiekacza do panini, dzięki któremu zawsze możesz sięgnąć po słodką lub słoną przekąskę. Dodatkowo jego metalowa wkładka nadaje produktowi bardziej ekskluzywny wygląd!

Numer referencyjny produktu: SW342D38

Snack time: wyjątkowy opiekacz do gofrów, trójkątnych kanapek i panini

Dzięki opiekaczowi Snack time możesz rozkoszować się słodkimi i słonymi przekąskami kiedy tylko masz na nie ochotę! Dzięki połączeniu funkcji przygotowywania gofrów i kanapek przyrządzanie przekąsek przy pomocy tego opiekacza staje się przyjemnością.Za sprawą izolowanego uchwytu i blokady z zapadką, a także płyt pokrytych powłoką nieprzywierającą opiekacz ten jest bezpieczny i łatwy do czyszczenia. 
Podstawowe informacje
  • Wielofunkcyjność

    Trzy wyjmowane zestawy płyt do gofrów, panini i trójkątnych kanapek.

  •  Łatwość użycia

    Lampki i przełącznik włączania/wyłączania oraz wskaźnik końca nagrzewania wstępnego.

  • Bezpieczne użytkowanie

    Izolowany uchwyt i blokada z zapadką zapewniająca maksymalne bezpieczeństwo.

Akcesoria
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.