TEFAL PAIN PLAISIR 1 KG

PAIN PLAISIR 1 KG Przyjemność i dobre samopoczucie w jednym!

Z Pain & Plaisir nie musisz wybierać między smakiem a dobrym samopoczuciem!

Idealny dla osób z nietolerancją glutenu i ceniących zdrową żywność, wypiekacz Pain & Plaisir oferuje wygodę dostępu do świeżego pieczywa odpowiadającego Twoim gustom i potrzebom! 17 automatycznych programów do przygotowania wspaniałego chleba i nie tylko, w tym 3 bezglutenowe: Smakowity chleb bezglutenowy / Bezglutenowa chałka / Ciasto bezglutenowe. 7 programów do chleba: Chleb zwykły / Szybki chleb zwykły / Chleb francuski / Chałka / Chleb razowy / Szybki chleb razowy / Chleb żytni. 7 innych programów: Ciasto na zakwasie / Makaron / Ciasto / Tylko gotowanie / Owsianka / Płatki zbożowe / Dżem

Przyjemność i dobre samopoczucie w jednym!

Pain & Plaisir to sposób na pyszny, zdrowy i świeży domowy chleb! Możesz wykazać się kreatywnością dzięki aż 17 programom do przygotowania doskonałego chleba, brioszek i nie tylko. Idealny dla osób z nietolerancją glutenu i ceniących zdrową żywność, wypiekacz Pain & Plaisir oferuje wygodę dostępu do świeżego pieczywa odpowiadającego Twoim gustom i potrzebom! To łatwe: 3 programy bezglutenowe umożliwiają wypiek zdrowego chleba, ciast i chałki, zaś dla urozmaicenia możesz dodawać różne mąki i mieszanki bezglutenowe. Szeroki wachlarz opcji obejmuje również programy do makaronu, owsianki, płatków zbożowych i dżemu, umożliwiając przygotowanie wielu wyrobów innych niż chleb. Odkryj je w naszej specjalnej książce z przepisami! Poza tym dzięki funkcji opóźnionego startu możesz cieszyć się świeżym chlebem po przebudzeniu każdego dnia! Wybieraj spośród trzech kolorów skórki: jasny, średni lub ciemny, i trzech różnych rozmiarów. Z Pain & Plaisir nie musisz wybierać między smakiem a dobrym samopoczuciem!
Podstawowe informacje
 • Przyjemność i dobre samopoczucie w jednym!

  17 automatycznych programów do wypieku wspaniałego chleba, w tym 3 programy bezglutenowe, ciast, przygotowywanie ciasta do pizzy, dżemów, owsianki i płatków zbożowych.

 • Świeży chleb w tylko kilku krokach!

  Wszystko automatyczne! Umieść składniki w formie do pieczenia chleba, wybierz program, a wypiekacz wykona za Ciebie całą pracę, od wyrobienia ciasta do pieczenia! Zachowaj kontrolę dzięki dużemu wyświetlaczowi wyraźnie pokazującemu parametry i czas!

 • 3 specjalne programy bezglutenowe

  3 programy bezglutenowe umożliwiają wypiek bezglutenowego chleba i ciast przy użyciu szerokiego wachlarza bezglutenowych mieszanek chlebowych i mąk. Świeżo upieczony chleb odpowiadający Twoim gustom i potrzebom – wielka wygoda.

 • 3 ustawienia wagi i 3 poziomy wypieczenia

  Od 500 g do 1 kg chleba na apetyty duże i małe. Wybierz kolor skórki: od chleba lekko wypieczonego po mocno chrupiący.

 • Świeżo upieczony chleb w dowolnej chwili!

  Uruchomienie opóźnione do 15 godzin i funkcja automatycznego utrzymywania ciepła przez 1 godzinę.

 • Książka z przepisami w zestawie

  Książka z przepisami zawiera 27 łatwych przepisów do wykorzystania z wypiekaczem Pain Plaisir: 10 prostych bezglutenowych przepisów na wypiek pysznego świeżego pieczywa, takiego jak chleb muesli, chleb klasyczny, ciasto z serem i szynką czy brioszki; 6 zdrowych przepisów, takich jak chleb bez soli, chleb marchewkowy czy chleb orzechowy; a także przepisy na wyroby inne niż pieczywo, takie jak świeży makaron, pizza, owsianka ryż i dżem.

 • Łatwe czyszczenie

  Wyjmowana nieprzywierająca forma do chleba ułatwia wyjmowanie pieczywa. Możliwość mycia w zmywarce

Właściwości - Porównanie
Materiał Plastik  
b/d
Rozmiary chleba 500g / 750g / 1000g  
b/d
Ilość programów 17  
b/d
Akcesoria standardowe (miarka, kubek, hak)    
b/d
Wyświetlacz Interfejs LCD  
b/d
Poziomy wypieczenia 3  
b/d
Opóźnione uruchomienie Do 15 godzin  
b/d
Utrzymywanie ciepła 1 godzina  
b/d
Sygnał informujący o dodawaniu składników    
b/d
Powłoka formy na chleb PTFE  
b/d
Kształt misy Kwadratowa  
b/d
Kolory Czarny z purpurowymi elementami  
b/d

Wskazówki i instrukcja obsługi