TEFAL Pain & Délices PF240E Nieograniczone możliwości

Pain & Délices PF240E Nieograniczone możliwości Nieskończone możliwości domowych wypieków!

Poszerz wachlarz domowych wypieków dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu Pain & Délices o kompaktowych wymiarach. Teraz z łatwością przygotujesz domowy chleb, pizzę, owsiankę, płatki zbożowe, jogurt i wiele więcej, a to dzięki 20 automatycznym programom! Urządzenie posiada następujące funkcje:
3 programy dla wypieków bezglutenowych: Smakowity chleb bezglutenowy / Chałka bezglutenowa / Ciasto bezglutenowe. 
7 programów do wypieku tradycyjnego chleba: Chleb zwykły / Szybki chleb zwykły / Chleb francuski / Chałka / Chleb razowy / Szybki chleb razowy  / Chleb żytni.
7 innych programów kulinarnych: Ciasto na zakwasie / Makaron /  Ciasto / Tylko gotowanie / Owsianka / Płatki zbożowe / Dżem.
3 programy do produktów mlecznych: Jogurt / Jogurt pitny / Twaróg.

Numer referencyjny produktu: PF240E38

Nieskończone możliwości domowych wypieków!

Pain & Délices to najbardziej wszechstronny wypiekacz do chleba marki Tefal. Ciesz się nie tylko świeżym i smakowitym domowym chlebem, ale także pizzą, świeżym makaronem, dżemem, owsianką, płatkami zbożowymi, a także produktami mlecznymi! Wśród 20 opcji znajdują się programy bezglutenowe pozwalające przygotować różne rodzaje chlebów i ciast. Dzięki 3 specjalnym programom i garnkowi do jogurtu o pojemności 1 l, przygotujesz  również domowe produkty mleczne (jogurt, jogurt pitny i twaróg). W zależności od swoich potrzeb, masz możliwość wypiekania chleba o różnej wielkości, od 500 g do 1 kg. Dzięki metalowemu wykończeniu wypiekacz Pain & Délices wygląda nowocześnie i elegancko - idealnie dopasuje się do Twojej kuchni! Poza tym możesz cieszyć się ciepłym chlebem, kiedy tylko chcesz, dzięki timerowi, który pozwala ustawić czas wypieku na dogodny dla ciebie moment. Bo czy jest coś wspanialszego niż zapach świeżego pieczywa o poranku?
Podstawowe informacje
 • Nieograniczone możliwości

  20 programów automatycznych

  Dzięki szerokiemu wachlarzowi funkcji z łatwością przyrządzisz nie tylko domowy chleb, ale również: ciasta, makaron, pizzę, dżem, owsiankę, płatki zbożowe, jogurt, jogurt pitny i twaróg. Dodatkowo, urządzenie posiada 3 programy dla wypieków bezglutenowych.

 • Prosty przepis na świeży chleb

  Automatyczne  wypiekanie

  Wystarczy umieścić wszystkie składniki w formie i wybrać program, aby urządzenie wykonało za Ciebie całą pracę - od wyrobienia ciasta do pieczenia. Dzięki dużemu wyświetlaczowi wyraźnie pokazującemu parametry pracy i czas, masz pełną kontrolę.

 • Ulubiony chleb

  3 ustawienia wagi i 3 poziomy wypieczenia

  W zależności od swoich potrzeb, możesz przygotować chleb o różnej wielkości, od 500 g do 1 kg. Możesz również wybrać poziom upieczenia - od lekko wypieczonego po mocno chrupiący.

 • Świeże wypieki o każdej porze

  Timer i funkcja utrzymywania ciepła

  Ciesz się smakiem świeżego chleba kiedy tylko chcesz! Możesz opóźnić start pieczenia do 15 godzin, jak również podtrzymać ciepło wypieku do godziny.

 • Domowe produkty mleczne

  Garnek do jogurtu 1 l

  Dzięki automatycznym programom i dodatkowym akcesoriom możesz przygotować domowy jogurt, jogurt pitny i twaróg.

 • Łatwy w użyciu i czyszczeniu

  Możliwość mycia w zmywarce

  Wyjmowana forma jest pokryta powłoką nieprzywierającą, co ułatwia wyjmowanie pieczywa. Dodatkowo, można ją myć w zmywarce, co oszczędza Twój czas!

Akcesoria
Właściwości
Główne cechy
Liczba programów 20  
Wyposażenie do pieczywa Brak  
Dodatkowe cechy
Liczba ostrzy 1  
Pojemnik na jogurt/przetwory mleczne    
Materiał Stal nierdzewna / plastik  
Rozmiary chleba 500g / 750g / 1000g  
Akcesoria standardowe (miarka, kubek, hak)    
Wyświetlacz Interfejs LCD  
Opóźniony start Do 15 godzin  
Utrzymywanie ciepła 1 godzina  
Sygnał informujący o dodawaniu składników    
Powłoka formy na chleb PTFE  
Kształt misy Kwadratowa  
Kolory Czarny + stal nierdzewna  
Programy do wypieków bezglutenowych    
Programy do produktów prozdrowotnych    
Inne przepisy    
Poziomy wypieczenia Lekkie / Średnie / Mocne  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.