TEFAL Wypiekacz do chleba TEFAL BREAD OF THE WORLD PF611838

Wypiekacz do chleba TEFAL BREAD OF THE WORLD PF611838 Świeży chleb, bułeczki i bagietki w zasięgu ręki!

Wypiekacz do chleba Tefal Bread of the World to doskonałe urządzenie, które umożliwia samodzielne przygotowanie doskonałego domowego chleba. Posiada aż 19 programów, które umożliwiają nie tylko pieczenie chleba, a także wyrabianie ciasta na makaron, drożdżowego czy na pizzę, a nawet dżemów. Istnieje również możliwość ustawienia wagi chleba oraz poziomu przybrązowienia. Duża pojemność (max. 1500 gramów) sprawia, że możesz przygotować chleb dla całej rodziny. Intuicyjny panel kontrolny, opóźniony start czy funkcja automatycznego podtrzymywania temperatury ułatwia użycie wypiekacza.

Numer referencyjny produktu: PF611838

Świeży chleb, bułeczki i bagietki w zasięgu ręki!

Wystarczy umieścić wszystkie składniki w formie i wybrać program, aby urządzenie wykonało za Ciebie całą pracę - od wyrobienia ciasta do pieczenia. Dzięki dużemu wyświetlaczowi wyraźnie pokazującemu parametry pracy i czas, masz pełną kontrolę.

Dzięki Tefal Home Bread Baguette upieczesz świeży chleb i chrupiące bagietki dla swoich gości. Duża forma z powłoką nieprzywierającą pozwala na upieczenie bochenka do 1,5 kg. 2 łopatki obracające się w odwrotnych kierunkach idealnie wymieszają i ugniotą ciasto. Dzięki specjalnym formom, akcesoriom i 3 dedykowanym programom upieczesz do 8 francuskich bagietek. Do urządzenia dołączona jest książka z przepisami, w której znajdziesz jeszcze 13 dodatkowych programów, w tym kulinarne, dzięki którym przygotujesz dżem, makaron lub domowe ciasto na pizzę! 19 podstawowych, automatycznych programów urządzenia to: bagietka, ciabatta, grissini, podpłomyk, chleb kanapkowy, mała chałka, mały chleb, zwykły chleb, chleb francuski, chleb razowy, chałka, szybkie wypieki, chleb bezglutenowy, chleb bez soli, chleb na zakwasie, ciasto na pizzę, ciasto, dżem, makaron. Zaskocz swoich gości świeżymi wypiekami przygotowanymi dzięki wypiekaczowi Tefal!

Podstawowe informacje
 • Wszechstronne zastosowanie

  Każdy rodzaj pieczywa

  Skorzystaj ze specjalnych foremek do wypieku różnorodnych chlebów, bagietek i bułeczek.

 • Chrupiące, domowe bagietki

  Dedykowane formy

  Upiecz do 8 minibagietek w 2 rundach dzięki specjalnym formom i dodatkowym akcesoriom piekarskim.

 • Idealne rezultaty

  Ruchome łopatki

  2 łopatki obracające się w odwrotnych kierunkach idealnie mieszają i ugniatają ciasto.

 • Moc inspiracji

  Książka z przepisami

  Odkryj wiele przepisów na wypieki - zarówno tradycyjne, jak i te rzadziej spotykane. Dodatkowo książka zawiera także wskazówki, jak osiągnąć najlepsze rezultaty kulinarne.

 • Ulubiony chleb

  3 ustawienia wagi i 3 poziomy wypieczenia

  W zależności od swoich potrzeb, możesz przygotować chleb o różnej wielkości, od 500 g do 1 kg. Możesz również wybrać poziom upieczenia - od lekko wypieczonego po mocno chrupiący.

 • Chleb i… o wiele więcej

  Dodatkowe programy kulinarne

  Przekonaj się, na ile jeszcze sposobów możesz wykorzystać Tefal Home Bread Baguette i przygotuj zarówno słodkie ciasto, jak i dżem, makaron lub ciasto na pizzę!

 • Łatwe użytkowanie

  19 automatycznych programów

  To bardzo proste! Włóż do formy odpowiednie składniki, wybierz program i usiądź wygodnie. Urządzenie wykona za Ciebie całą pracę - od wymieszania i ugniecenia ciasta po upieczenie.

 • Świeże wypieki o każdej porze

  Timer i funkcja utrzymywania ciepła

  Ciesz się smakiem świeżego chleba, kiedy tylko chcesz! Możesz opóźnić start pieczenia i zjeść świeże pieczywo o poranku lub po powrocie z pracy.

 • Make your bread according to your taste

Akcesoria
Właściwości - Porównanie
Główne cechy
Liczba programów 19  
17  
Wyposażenie do pieczywa Płyty na bagietki  
Brak  
Dodatkowe cechy
Moc 1600  
700  W
Przepisy 35  
28  
Liczba ostrzy 2  
1  
Rodzaj ostrzy Ostrza do ugniatania  
Ostrze do ugniatania  
Materiał Plastik  
Plastik  
Rozmiary chleba 750g / 1000g /1500g  
500g / 750g / 1000g  
Akcesoria standardowe (miarka, kubek, hak)    
   
Wyświetlacz Interfejs LCD  
Interfejs LCD  
Opóźniony start Do 15 godzin  
Do 15 godzin  
Utrzymywanie ciepła 1 godzina  
1 godzina  
Sygnał informujący o dodawaniu składników    
   
Powłoka formy na chleb PTFE  
PTFE  
Kształt misy Kwadratowa  
Kwadratowa  
Okienko kontrolne    
   
Kolory Czarny  
Czarny z purpurowymi elementami  
Programy do wypieków bezglutenowych    
   
Programy do produktów prozdrowotnych    
b/d
Inne przepisy    
   
Poziomy wypieczenia Lekkie / Średnie / Mocne  
Lekkie / Średnie / Mocne  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.