TEFAL ACCESS STEAM CARE DT9100

ACCESS STEAM CARE DT9100 Perfekcyjny wygląd tkwi w szczegółach

Parownica ręczna Tefal Access Steam Care idealnie usuwa zagniecenia, dzięki wyrzucie pary o wyjątkowej mocy 30 g/min. Dodatkowo, aluminiowa podgrzewana płyta parownicy zapewnia świetne efekty wygładzenia ubrań, a ultra krótki czas nagrzewania zapewnia błyskawiczne przygotowanie urządzenia do użytkowania. Bezpieczna dla wszystkich tkanin, nawet tych najdelikatniejszych. Dołączony zaczep na drzwi ułatwia stosowanie tego rozwiązania.

Parownica ręczna ACCESS STEAM CARE: perfekcyjne wygładzanie tkanin

Efektywna parownica ręczna Access Steam Care marki Tefal z zaczepem na drzwi zapewnia maksymalną wygodę i najlepsze efekty stosowania. Łatwo i szybko usuwa zagniecenia z ubrań. Połączenie ekspresowego nagrzewania oraz precyzyjnego i stałego wyrzutu pary (30 g/min) gwarantuje idealne rezultaty bez względu na rodzaj prasowanej tkaniny. Aluminiowa podgrzewana płyta oraz wydajna dystrybucja pary sprawiają, że ubrania od razu są gotowe do noszenia, nie ma na nich śladu wilgoci. Urządzenie jest gotowe do pracy po 40 sekundach od włączenia i posiada wiele dodatkowych, przydatnych cech.
Podstawowe informacje
 • Wygoda użytkowania, także w pionie

  Zaczep na drzwi 

  Wygładzanie ubrań za pomocą pary, bez użycia deski do prasowania. Wszystko to dla maksymalnej wygody i najlepszych efektów.

 • Usuwanie najtrudniejszych zagnieceń

  Ultra wydajna para

  Stały wyrzut pary o mocy 30 g/min zapewnia idealne rezultaty, wygładzając nawet najtrudniejsze do usunięcia zagniecenia grubych lub trudnych do wygładzenia tkanin.

 • Twoje ubrania gotowe w mgnieniu oka

  Zero wilgoci

  Nowa technologia podrzewanej płyty zapewnia eliminację wilgoci z odświeżanych ubrań, więc nadają się one do natychmiastowego założenia.

 • Idealna do każdego typu ubrań

  Dostosowana do wszystkich rodzajów tkanin

  Bezpieczne użycie bez względu na rodzaj tkanin - nawet tych najdelikatniejszych, jak np. jedwab. Idealna do poprawek na ostatnią chwilę.

 • Zawsze gotowa

  Ekspresowe tempo nagrzewania

  Twoja parownica jest gotowa do użycia w ciągu 40 sekund od włączenia – nie marnujesz czasu, a prasowanie odbywa się w błyskawicznie.

 • Perfekcja i bezpieczeństwo

  Trzy możliwości ustawień  

  Regulacja mocy pary gwarantuje bezpieczne użycie bez względu na rodzaj ubrań, jak również zapewnia perfekcyjne rezultaty za każdym razem.

 • Łatwość użytkowania

  Dodatkowe funkcje

  Przydatne funkcje i dodatki sprawiają, że codzienne przygotowanie ubrań jest łatwiejsze. Urządzenie wyposażono w długi przewód (3 m), przycisk blokujący, który wyzwala stały dopływ pary, łatwy dostęp do przycisku On/Off z lampką kontrolną oraz wyjmowany zbiornik na wodę.

 • Wszechstronność użycia

  3 dodatkowe akcesoria

  Do urządzenia dołączony jest zestaw trzech poręcznych akcesoriów: szczotka do tkanin przeznaczona do grubszych materiałów, głowica parowa do delikatnych tkanin oraz zaczep na drzwi umożliwiający wygodne wygładzanie tkanin w każdym miejscu.

 • Odświeżanie i oczyszczanie

  Działanie antybakteryjne

  Rozprowadzanie pary we włóknach zabija do 99,9% zarazków i bakterii, odświeża ubrania i usuwa z nich nieprzyjemne zapachy pozwalając cieszyć się ich wyjątkową czystością.

Właściwości
Głowica pary Ceramic Soleplate  
Oczyszczanie    
Kontrola pary w uchwycie    
Wbudowany wspornik pionowy Vertical Board  
Zbiornik wody Wyjmowany  
Wskaźnik gotowości pary    
Schowek na kabel zasilania Rzep  
Funkcja oczyszczania z kamienia System płukania  
Zaczep na drzwi    
Steam on demand    
Heated soleplate    
Usage Vertical