TEFAL Acces Steam Force 8270 Usuwanie najtrudniejszych zagnieceń

Acces Steam Force 8270 Usuwanie najtrudniejszych zagnieceń Najwyższa moc pary idealna do wszystkich rodzajów tkanin*  

Parownica ręczna Tefal Access Steam Force to rozwiązanie 2 w 1 przeznaczone do wszystkich rodzajów tkanin. To łatwe w użyciu urządzenie pozwala pozbyć się zagnieceń, jednocześnie dezynfekując i usuwając drobinki kurzu z tkaniny, a to wszystko w wygodnym poręcznym formacie. Odkryj pełny pakiet: intensywną moc pary, która sprawia, że twoje ubrania w mgnieniu oka wyglądaja świetnie i szczotkę z mikrofibry, która w czasie prasowania zbiera cząsteczki kurzu i dezynfekuje materiał. Urządzenie świetnie sprawdza się także w całym domu, zadbaj z nim o: płaszcze, materace, pokrycie sofy i inne domowe tekstylia.
 

Numer referencyjny produktu: DT8270E1

Parownica ręczna Tefal Access Steam Force
 

Kolejny krok w dbaniu o odzież i tkaniny: parownica ręczna Tefal Access Steam Force została zaprojektowana tak, by zadbać o wszystkie domowe tkaniny i odzież z wyjątkową łatwością. Urządzenie o mocy 2000 W, ze stałym wyrzutem pary o mocy 30 g/min i funkcją Boost o mocy 90 g/min zostało wyposażone w rozwiązania, dzięki którym bez trudu wygładzisz i zdezynfekujesz swoje tkaniny oraz pozbędziesz się drobinek kurzu. Ekspresowe tempo nagrzewania sprawia, że parownica jest gotowa do pracy w zaledwie 25 sekund od włączenia. Nowa technologia podrzewanej płyty zapewnia eliminację wilgoci, dzięki czemu ubrania można założyć natychmiast po wyprasowaniu. Szczotka z mikrofibry to rewolucyjne rozwiązanie, które pozwoli Ci odświeżyć tkaniny i usunąć z nich kurz, idealnie sprawdzi się także w przypadku płaszczy, materacy, pokrycia sofy i innych domowych tekstyliów. Naturalna moc pary dezynfekuje tkaniny bez użycia detergentów i środków chemicznych, pozostawiając twoje ubrania czyste i bezpieczne dla skóry. Access Steam Force to idealne rozwiązanie do wszystkich tkanin w wygodnym poręcznym formacie!   

*marki Tefal
 

Podstawowe informacje
 • Usuwanie najtrudniejszych zagnieceń  

  Ultra wydajna para

  Wyjątkowo wygodna ręczna parownica o mocy 2000 W, ze stałym wyrzutem pary o mocy 30 g/min i Funkcją Boost o mocy 90 g/min umożliwia wygładzenie nawet najtrudniejszych do usunięcia zagnieceń.

 • Do najtrudniejszych tkanin    

  Szczotka do usuwania kurzu

  Dzięki szczotce z mikrofibry wyczyścisz nawet najbardziej wymagające tekstylia, także te, których nie można prać. Teraz bez problemu pozbędziesz się kurzu i brudu, które nagromadziły się w tkaninie.

 • Zawsze gotowa    

  Ekspresowe tempo nagrzewania

  Twoja parownica jest gotowa do użycia w ciągu zaledwie 25 sekund od włączenia - nie marnujesz czasu, a prasowanie odbywa się w błyskawicznie.

 • Odświeżanie i dezynfekcja   

  Duża moc pary

  Wyjątkowe właściwości pary o dużej mocy pozwalają na usunięcie do 99,99% wirusów, bakterii i zarazków*. Tekstylia w Twoim domu będą wolne od niepożądanych zapachów, roztoczy i alergenów.

  *Zewnętrzne testy, przeprowadzone w niezależnym laboratorium, 3-krotne powolne użycie parownicy na bawełnianej tkaninie.

 • Dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich bliskich    

  Naturalna moc pary

  Odświeżaj i dezynfekuj ubrania i tekstylia domowe w 100% naturalnie, bez użycia chemikaliów, dzięki wyjątkowej mocy pary.

 • Twoje ubrania gotowe w mgnieniu oka  

  Zero wilgoci

  Nowa technologia podgrzewanej płyty zapewnia eliminację wilgoci z odświeżanych ubrań, więc nadają się one do natychmiastowego założenia.

 • Idealna do każdego typu ubrań  

  Dostosowana do wszystkich rodzajów tkanin

  Bezpieczne użycie bez względu na rodzaj tkanin - nawet tych najdelikatniejszych czy trudnych do wyczyszczenia. Bez ryzyka przypalenia lub wyświecenia tkaniny.

 • Wygoda stosowania  

  Wyjmowany zbiornik i długi przewód

  Wyjmowalny zbiornik o pojemności 190 ml zapewnia aż do 10 minut niezakłóconej pracy urządzenia, a przewód o długości 2,6 metra, funkcja auto-off i 2 tryby pary gwarantują intuicyjne i łatwe użytkowanie.

Akcesoria
Właściwości
Użytkowanie W pozycji pionowej  
Wskaźnik gotowości pary    
Kontrola pary w uchwycie    
Typ wtyczki EUR  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Twój produkt nie jest podłączony do zasilania lub jest wyłączony ==> Sprawdź, czy produkt został prawidłowo podłączony do gniazda zasilania i czy jest włączony (pozycja „I”).
Poziom wody w zbiorniku jest zbyt niski ==> Odłącz urządzenie i napełnij zbiornik.
Pompa nie jest napełniona ==>Naciśnij i przytrzymaj przez kilka sekund przycisk pary w celu napełnienia pompy.
Wyjmowany zbiornik nie został włożony prawidłowo ==> Sprawdź prawidłowe umiejscowienie zbiornika w produkcie.
Produkt działa w trybie czuwania (Stand-by) ==> Naciśnij przycisk „On-Off” i poczekaj, aż przestanie migać.
Twój produkt nie jest podłączony do zasilania lub jest wyłączony ==> Sprawdź, czy produkt został prawidłowo podłączony do gniazda zasilania i czy jest włączony (pozycja „I”).
Produkt działa w trybie czuwania (Stand-by) ==> Press the "On-Off" button and wait until it stops flashing.
Zbiornik na wodę nie jest włożony prawidłowo lub jego zawór blokujący nie został prawidłowo zamknięty ==> Sprawdź, czy zawór jest zamknięty i czy zbiornik jest prawidłowo umieszczony w produkcie.
W urządzeniu jest kamienny osad, sprawdź rozdział „Odkamienianie” w instrukcji.
Przycisk pary (Steam) działa w trybie ciągłym (Continuous Steam). Odblokuj przycisk, naciskając na niego jeden raz.
Do wody dodano chemikaliów odkamieniających lub dodatków.
Nigdy nie należy dodawać takich produktów do zbiornika wody. Zawierają one odpady organiczne lub minerały, które skraplają się pod wpływem ciepła i powodują zjawisko pryskania wodą, kapanie brązowymi kroplami lub zbyt szybkie zużywanie się urządzenia.
Do wody dodano chemikaliów odkamieniających lub dodatków.
Nigdy nie należy dodawać takich produktów do zbiornika wody. Zawierają one odpady organiczne lub minerały, które skraplają się pod wpływem ciepła i powodują zjawisko pryskania wodą, kapanie brązowymi kroplami lub zbyt szybkie zużywanie się urządzenia.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.