TEFAL Access Steam First DT6130 Maksymalny komfort prasowania

Access Steam First DT6130 Maksymalny komfort prasowania Najszybsze rezultaty i ultralekka konstrukcja

Ultralekka parownica ręczna Access Steam First zapewnia łatwe prasowanie w każdej sytuacji. Jej kompaktowy rozmiar oraz krótki  czas nagrzewania gwarantują szybkie rezultaty. Access Steam First to niezawodne i łatwe w użyciu urządzenie, bezpieczne dla wszelkiego rodzaju tkanin, nawet tych najdelikatniejszych.

Numer referencyjny produktu: DT6130E0

Parownica ręczna Access Steam First marki Tefal

Parownica ręczna Access Steam First to połączenie dużej mocy pary z ultralekką konstrukcją, co gwarantuje łatwe prasowanie zarówno w domu, jak i w podróży. Błyskawiczny czas nagrzewania (zaledwie 15 sekund), duża moc urządzenia (1300 W) i stały wyrzut pary o mocy 20 g/min. sprawią, że Twoje ubrania będą idealnie gładkie w zaledwie kilka minut! Dzięki funkcji para na żądanie korzystanie z parownicy jest w pełni bezpieczne dla tkanin. Możliwość wyjęcia i ponownego napełnienia zbiornika na wodę w trakcie pracy urządzenia, znacznie zwiększa komfort pracy. Access Steam First to perfekcyjne rezultaty prasowania, bez względu na rodzaj tkaniny i bez korzystania z deski!
Podstawowe informacje
 • Maksymalny komfort prasowania

  Ultralekka konstrukcja

  Parownica ma wyjątkowo lekką konstrukcję, co pozwala na wygodne prasowanie każdego dnia zarówno w domu, jak i w podróży.

 • default

  Wyjątkowo szybkie nagrzewanie

  Zawsze gotowa

  Parownica jest gotowa do użycia w zaledwie 15 sekund, dzięki czemu nie marnujesz czasu. Access Steam First to parownica idealna do poprawek na ostatnią chwilę i użytkowania na co dzień.

 • Świetne rezultaty

  Moc 1300 W

  Wysoka moc urządzenia zapewnia szybkie rezultaty prasowania bez względu na rodzaj tkaniny.

 • Perfekcyjne rezultaty

  Siła pary

  Stały wyrzut pary o mocy 20 g/min. to idealny sposób na szybkie poprawki na ostatnią chwilę!

 • Nowy wymiar komfortu

  Bez deski do prasowania

  Odkryj możliwość szybkiej i prostej pielęgnacji ubrań. Urządzenie pozwala na odświeżanie parą bez potrzeby używania deski do prasowania.

 • Idealna dla każdego typu tkanin

  Dostosowana do wszystkich rodzajów ubrań

  Bezpieczne użycie bez względu na rodzaj tkanin - nawet tych najdelikatniejszych, jak np. jedwab. Idealna do poprawek na ostatnią chwilę.

 • Odświeżanie i dezynfekcja

  Duża moc pary

  Wyjątkowe właściwości pary o dużej mocy pozwalają na usunięcie niepożądanych zapachów. Para eliminuje również liczne bakterie, roztocza, pyłki i alergeny.

 • Bezpieczeństwo użytkowania

  Dodatkowe funkcje

  Funkcja para na żądanie oraz zbiornik na wodę o pojemności 70 ml, który można wyjąć i ponownie napełnić w trakcie pracy urządzenia, znacznie zwiększają komfort i bezpieczeństwo prasowania oraz skracają jego czas.

Akcesoria
Właściwości
Kontrola pary w uchwycie    
Typ wtyczki EUR  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Twój produkt nie jest podłączony do zasilania lub jest wyłączony ==> Sprawdź, czy produkt został prawidłowo podłączony do gniazda zasilania i czy jest włączony (pozycja „I”).
Poziom wody w zbiorniku jest zbyt niski ==> Odłącz urządzenie i napełnij zbiornik.
Pompa nie jest napełniona ==>Naciśnij i przytrzymaj przez kilka sekund przycisk pary w celu napełnienia pompy.
Wyjmowany zbiornik nie został włożony prawidłowo ==> Sprawdź prawidłowe umiejscowienie zbiornika w produkcie.
Produkt działa w trybie czuwania (Stand-by) ==> Naciśnij przycisk „On-Off” i poczekaj, aż przestanie migać.
Twój produkt nie jest podłączony do zasilania lub jest wyłączony ==> Sprawdź, czy produkt został prawidłowo podłączony do gniazda zasilania i czy jest włączony (pozycja „I”).
Produkt działa w trybie czuwania (Stand-by) ==> Press the "On-Off" button and wait until it stops flashing.
Zbiornik na wodę nie jest włożony prawidłowo lub jego zawór blokujący nie został prawidłowo zamknięty ==> Sprawdź, czy zawór jest zamknięty i czy zbiornik jest prawidłowo umieszczony w produkcie.
W urządzeniu jest kamienny osad, sprawdź rozdział „Odkamienianie” w instrukcji.
Przycisk pary (Steam) działa w trybie ciągłym (Continuous Steam). Odblokuj przycisk, naciskając na niego jeden raz.
Do wody dodano chemikaliów odkamieniających lub dodatków.
Nigdy nie należy dodawać takich produktów do zbiornika wody. Zawierają one odpady organiczne lub minerały, które skraplają się pod wpływem ciepła i powodują zjawisko pryskania wodą, kapanie brązowymi kroplami lub zbyt szybkie zużywanie się urządzenia.
Do wody dodano chemikaliów odkamieniających lub dodatków.
Nigdy nie należy dodawać takich produktów do zbiornika wody. Zawierają one odpady organiczne lub minerały, które skraplają się pod wpływem ciepła i powodują zjawisko pryskania wodą, kapanie brązowymi kroplami lub zbyt szybkie zużywanie się urządzenia.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.