TEFAL Access Steam Pocket DT3030 Niezrównana wygoda prasowania

Access Steam Pocket DT3030 Niezrównana wygoda prasowania Najszybsze rezultaty prasowania w kompaktowej formie

Parownica ręczna Access Steam Pocket zapewnia łatwe prasowanie tkanin w domu i w podróży. Składana głowica i kompaktowe rozmiary sprawiają, że przechowywanie urządzenia i jego transport są niezwykle proste. Wyjątkowo krótki czas nagrzewania (15 sekund) pozwoli Ci przygotować się do wyjścia w mgnieniu oka. Dodatkowe zalety urządzenia to: wyrzut pary na poziomie 19 g/min, moc 1300 W i bezpieczne korzystanie dzięki stabilnej podstawie i funkcji automatycznego wyłączania. Wszystko po to, aby zagwarantować doskonałe rezultaty prasowania każdego dnia, bez względu na rodzaj tkaniny.

Numer referencyjny produktu: DT3030E0

Parownica ręczna Access Steam Pocket marki Tefal

Wiele praktycznych funkcji i wyjątkowo kompaktowe rozmiary sprawiają, że parownica ręczna Access Steam Pocket Tefal zapewnia wygodne prasowanie każdego dnia i w dowolnym miejscu. Składana głowica sprawia, że przechowywanie urządzenia i jego transport są niezwykle proste. Niewielka waga i wyjątkowo krótki czas nagrzewania (15 sekund) gwarantują bezproblemowe prostowanie zagnieceń zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Duża moc 1300 W i stały wyrzut pary o mocy 19 g/min pomogą Ci uporać się z prasowaniem każdej tkaniny. Dzięki rozwiązaniom takim jak: para na żądanie, stabilna podstawa i funkcja automatycznego wyłączania, parownica jest bezpieczna w użytkowaniu. Access Steam Pocket to perfekcyjne rezultaty prasowania, bez względu na rodzaj tkaniny i bez korzystania z deski!
Podstawowe informacje
 • Niezrównana wygoda prasowania

  Składana głowica

  Składana głowica pozwala na bezproblemowe przechowywanie urządzenia. Dwukrotnie mniejszy rozmiar sprawia, że parownica sprawdza się zarówno w podróży, jak i podczas codziennego korzystania w domu.

 • Prasuj, kiedy potrzebujesz

  Zawsze gotowa

  Parownica jest gotowa do użycia w zaledwie 15 sekund, dzięki czemu nie marnujesz czasu. Access Steam Pocket to parownica idealna do poprawek na ostatnią chwilę i użytkowania na co dzień.

 • Komfort prasowania

  Niezwykle lekka

  Parownica ma wyjątkowo lekką konstrukcję, co pozwala na wygodne prasowanie każdego dnia.

 • Zawsze doskonałe rezultaty

  Moc 1300 W

  Wysoka moc urządzenia zapewnia doskonałe rezultaty prasowania bez względu na rodzaj tkaniny.

 • Perfekcyjne rezultaty

  Siła pary

  Stały wyrzut pary o mocy 19 g/min to idealny sposób na szybkie poprawki na ostatnią chwilę!

 • Nowy wymiar komfortu

  Bez deski do prasowania

  Odkryj możliwość szybkiej i prostej pielęgnacji ubrań. Urządzenie pozwala na odświeżanie parą bez potrzeby używania deski do prasowania.

 • Odświeżanie i dezynfekcja

  Duża moc pary

  Wyjątkowe właściwości pary o dużej mocy pozwalają na usunięcie niepożądanych zapachów. Para pozbywa się również bakterii, roztoczy, pyłku i alergenów.

 • Bezpieczeństwo użytkowania

  Dodatkowe funkcje

  Dzięki rozwiązaniom takim jak: para na żądanie, stabilna podstawa i funkcja automatycznego wyłączania, parownica jest bezpieczna w użytkowaniu.

 • Idealna do każdego typu tkanin

  Dostosowana do wszystkich rodzajów ubrań

  Bezpieczne użycie bez względu na rodzaj tkanin - nawet tych najdelikatniejszych, jak np. jedwab. Idealna do poprawek na ostatnią chwilę.

Akcesoria
Właściwości
Użytkowanie W pozycji pionowej  
Wskaźnik gotowości pary    
Kontrola pary w uchwycie    
Typ wtyczki EUR  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Twój produkt nie jest podłączony do zasilania lub jest wyłączony ==> Sprawdź, czy produkt został prawidłowo podłączony do gniazda zasilania i czy jest włączony (pozycja „I”).
Poziom wody w zbiorniku jest zbyt niski ==> Odłącz urządzenie i napełnij zbiornik.
Pompa nie jest napełniona ==>Naciśnij i przytrzymaj przez kilka sekund przycisk pary w celu napełnienia pompy.
Wyjmowany zbiornik nie został włożony prawidłowo ==> Sprawdź prawidłowe umiejscowienie zbiornika w produkcie.
Produkt działa w trybie czuwania (Stand-by) ==> Naciśnij przycisk „On-Off” i poczekaj, aż przestanie migać.
Twój produkt nie jest podłączony do zasilania lub jest wyłączony ==> Sprawdź, czy produkt został prawidłowo podłączony do gniazda zasilania i czy jest włączony (pozycja „I”).
Produkt działa w trybie czuwania (Stand-by) ==> Press the "On-Off" button and wait until it stops flashing.
Zbiornik na wodę nie jest włożony prawidłowo lub jego zawór blokujący nie został prawidłowo zamknięty ==> Sprawdź, czy zawór jest zamknięty i czy zbiornik jest prawidłowo umieszczony w produkcie.
W urządzeniu jest kamienny osad, sprawdź rozdział „Odkamienianie” w instrukcji.
Przycisk pary (Steam) działa w trybie ciągłym (Continuous Steam). Odblokuj przycisk, naciskając na niego jeden raz.
Do wody dodano chemikaliów odkamieniających lub dodatków.
Nigdy nie należy dodawać takich produktów do zbiornika wody. Zawierają one odpady organiczne lub minerały, które skraplają się pod wpływem ciepła i powodują zjawisko pryskania wodą, kapanie brązowymi kroplami lub zbyt szybkie zużywanie się urządzenia.
Do wody dodano chemikaliów odkamieniających lub dodatków.
Nigdy nie należy dodawać takich produktów do zbiornika wody. Zawierają one odpady organiczne lub minerały, które skraplają się pod wpływem ciepła i powodują zjawisko pryskania wodą, kapanie brązowymi kroplami lub zbyt szybkie zużywanie się urządzenia.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.