TEFAL Pure Tex DT9530 Jedno urządzenie, wiele możliwości

Pure Tex DT9530 Jedno urządzenie, wiele możliwości Parownica 4w1 do dezynfekcji, prasowania, czyszczenia i perfumowania wszystkich tkanin w domu  

Parownica Pure Tex marki Tefal to wyjątkowe, łatwe w użyciu urządzenie 4w1 do dezynfekcji, prasowania, czyszczenia i perfumowania wszystkich tekstyliów w Twoim domu! Innowacyjny i wyjątkowo intuicyjny system wymiennych nakładek gwarantuje maksymalny komfort obsługi. Z pomocą Pure Tex osiągniesz nie tylko perfekcyjne rezultaty prasowania, ale również pozbędziesz się brudu, włosów i kurzu ze wszystkich tekstyliów. Naturalna moc pary eliminuje do 99,9% wirusów i bakterii. Parownica jest gotowa do użycia w ciągu zaledwie 25 sekund, więc nie tracisz czasu, a prasowanie odbywa się w błyskawicznie!
 

Numer referencyjny produktu: DT9530E1

Parownica ręczna Pure Tex marki Tefal
 

Zaprojektowana z myślą o łatwej i skutecznej pielęgnacji tekstyliów w Twoim domu każdego dnia, parownica Pure Tex 4w1 marki Tefal do dezynfekcji, prasowania, czyszczenia i perfumowania ubrań i innych tekstyliów w domu. Dzięki innowacyjnemu systemowi wymiennych nakładek bez problemu użyjesz tej, której akurat potrzebujesz! Naturalna moc pary odświeża tkaniny, eliminuje do 99,9% wirusów, bakterii i zarazków* oraz likwiduje nieprzyjemne zapachy. Perfekcyjne rezultaty prasowania bez względu na rodzaj materiału stają się łatwo osiągalne dzięki technologii podgrzewanej stopy o uniwersalnej, bezpiecznej dla różnych tkanin temperaturze, mocy 1700 W, stałemu wyrzutowi pary o mocy 30 g/min. oraz funkcji Boost dla wyrzutu pary aż do 90 g/min. Parownica Pure Tex jest wyjątkowo komfortowa w użyciu – odświeżysz i wyprasujesz ubrania bez potrzeby używania deski do prasowania! Dzięki dwustronnej nakładce nie tylko pozbędziesz się z materiałów włosów, kurzu i kłaczków, ale również wyczyścisz tekstylia, których nie można prać. Z kolei nakładka MonParfum umożliwia perfumowanie tekstyliów podczas prasowania lub odświeżania, więc możesz cieszyć się ulubionym zapachem w całym domu! Dodatkowo, parownica jest gotowa do użycia w zaledwie 15 sekund dla doskonałych i błyskawicznych rezultatów.  

*Viruses: external tests, Sept. 20, on BCoV-1 and Murine Norovirus on cotton fabric, Bacteria and germs: External tests on Staphylococcus aureus, Klebsiella pneumonae, Escherichia coli. Under careful condition of use. See www.tefal.com

Podstawowe informacje
 • Jedno urządzenie, wiele możliwości  

  System wymiennych nakładek


  Dzięki zdejmowalnym nakładkom z magnetycznym zaczepem bez problemu użyjesz tej, której akurat potrzebujesz. Pady można prać ręcznie i wygodnie przechowywać w dołączonym pudełku.

 • Odświeżanie i dezynfekcja  

  Duża moc pary

  Wyjątkowe właściwości pary o dużej mocy pozwalają na usunięcie do 99,9% wirusów, bakterii i zarazków*. Tekstylia w Twoim domu będą wolne od niepożądanych zapachów, roztoczy i alergenów.

 • Dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich bliskich  

  Naturalna moc pary

  Odświeżaj i dezynfekuj ubrania i tekstylia domowe w 100% naturalnie, bez użycia chemikaliów, dzięki wyjątkowej mocy pary!

 • Perfekcyjne rezultaty bez względu na rodzaj tkaniny  

  Eliminacja skondensowanej pary i stała temperatura prasowania

  Technologia podgrzewanej stopy eliminuje efekt kondensacji pary z odświeżanych ubrań, więc nadają się one do natychmiastowego założenia. Dodatkowo stała i bezpieczna temperatura, bez konieczności regulacji, gwarantuje bezpieczne prasowanie bez względu na rodzaj tkanin - nawet tych najdelikatniejszych, jak np. jedwab.

 • Usuwanie najtrudniejszych zagnieceń  

  2 poziomy pary i funkcja Boost

  Dla idealnych rezultatów prasowania wybierz jedno z dwóch ustawień: stały wyrzut pary o mocy 30 g/min. lub minimalny poziom pary w przypadku lekkich, łatwych do wyprasowania tkanin. Funkcja Boost umożliwia wyrzut pary aż do 90 g/min., dzięki czemu wygładzisz nawet najtrudniejsze do usunięcia zagniecenia na grubych tkaninach.

 • Do najtrudniejszych tkanin  

  Nakładka do usuwania włosów, kłaczków, kurzu i drobnych zanieczyszczeń

  Dzięki dwustronnej nakładce wyczyścisz nawet najtrudniejsze tekstylia, także te, których nie można prać. Usuń włosy i kłaczki, odwróć wkładkę na stronę z mikrofibrą i bez problemu pozbądź się cząstek kurzu i brudu, które nagromadziły się w tkaninie!

 • Twój ulubiony zapach w całym domu  

  Nakładka MonParfum

  Akcesorium MonParfum umożliwia perfumowanie tekstyliów podczas prasowania. Wystarczy wyciągnąć MonParfum, dodać kilka kropli ulubionych perfum i ponownie zainstalować.

 • W 100% bezpieczna dla tkanin  

  Nakładka-osłona

  Nakładka ochronna umożliwia bezpieczne wygładzanie nawet najdelikatniejszych tkanin. Idealna również do bezpiecznego dezynfekowania materiałów, których prasowanie nie jest zalecane.

 • Zawsze gotowa  

  Ekspresowe tempo nagrzewania

  Twoja parownica jest gotowa do użycia w ciągu zaledwie 25 sekund od włączenia - nie marnujesz czasu, a prasowanie odbywa się w błyskawicznie.

 • Idealna do wszystkich materiałów  

  Działanie 4 w 1

  Dzięki innowacyjnym naładkom: do dezynfekcji, prasowania, czyszczenia i perfumowania parownica sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju ubrania i tkaniny, począwszy od ubranek dla dzieci, poprzez pościel, skończywszy na płaszczach czy zasłonach.

 • Nowy wymiar komfortu  

  Bez deski do prasowania

  Odkryj możliwość szybkiej i prostej pielęgnacji ubrań. Urządzenie pozwala na odświeżanie parą bez potrzeby używania deski do prasowania.

 • Bezpieczeństwo użytkowania  

  Funkcja Auto-off

  Nie martw się, jeśli zapomnisz wyłączyć parownicę. Dzięki funkcji Auto-off wyłączy się ona samoistnie po kilku minutach spoczynku dla jeszcze większego bezpieczeństwa i bezstresowych sesji prasowania.

Akcesoria
Właściwości
Użytkowanie W pozycji pionowej  
Wskaźnik gotowości pary    
Kontrola pary w uchwycie    
Typ wtyczki EUR  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Twój produkt nie jest podłączony do zasilania lub jest wyłączony ==> Sprawdź, czy produkt został prawidłowo podłączony do gniazda zasilania i czy jest włączony (pozycja „I”).
Poziom wody w zbiorniku jest zbyt niski ==> Odłącz urządzenie i napełnij zbiornik.
Pompa nie jest napełniona ==>Naciśnij i przytrzymaj przez kilka sekund przycisk pary w celu napełnienia pompy.
Wyjmowany zbiornik nie został włożony prawidłowo ==> Sprawdź prawidłowe umiejscowienie zbiornika w produkcie.
Produkt działa w trybie czuwania (Stand-by) ==> Naciśnij przycisk „On-Off” i poczekaj, aż przestanie migać.
Twój produkt nie jest podłączony do zasilania lub jest wyłączony ==> Sprawdź, czy produkt został prawidłowo podłączony do gniazda zasilania i czy jest włączony (pozycja „I”).
Produkt działa w trybie czuwania (Stand-by) ==> Press the "On-Off" button and wait until it stops flashing.
Zbiornik na wodę nie jest włożony prawidłowo lub jego zawór blokujący nie został prawidłowo zamknięty ==> Sprawdź, czy zawór jest zamknięty i czy zbiornik jest prawidłowo umieszczony w produkcie.
W urządzeniu jest kamienny osad, sprawdź rozdział „Odkamienianie” w instrukcji.
Przycisk pary (Steam) działa w trybie ciągłym (Continuous Steam). Odblokuj przycisk, naciskając na niego jeden raz.
Do wody dodano chemikaliów odkamieniających lub dodatków.
Nigdy nie należy dodawać takich produktów do zbiornika wody. Zawierają one odpady organiczne lub minerały, które skraplają się pod wpływem ciepła i powodują zjawisko pryskania wodą, kapanie brązowymi kroplami lub zbyt szybkie zużywanie się urządzenia.
Do wody dodano chemikaliów odkamieniających lub dodatków.
Nigdy nie należy dodawać takich produktów do zbiornika wody. Zawierają one odpady organiczne lub minerały, które skraplają się pod wpływem ciepła i powodują zjawisko pryskania wodą, kapanie brązowymi kroplami lub zbyt szybkie zużywanie się urządzenia.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.