TEFAL Cube UT2020 Prasuj i dezynfekuj wszystkie tkaniny z mocą w 100 procentach naturalnej pary

Cube UT2020 Prasuj i dezynfekuj wszystkie tkaniny z mocą w 100 procentach naturalnej pary Pierwsza wysokociśnieniowa stacja parowa do dezynfekcji i odświeżania ubrań z mocą 100% naturalnej pary  

Tefal Cube to wyjątkowe połączenie ultralekkiej głowicy z potężną mocą pary - z jego pomocą zadbasz o domowe tekstylia w maksymalnie skuteczny i jeszcze wygodniejszy sposób! Korzystaj z mocy pary, która idealnie wygładza oraz dezynfekuje - osiągając 155°C w naturalny sposób eliminuje z tkanin do 99,9% wirusów i bakterii**. Ergonomiczny, mobilny design sprawi, że z łatwością użyjesz Tefal Cube w dowolnym pomieszczeniu.

**Wirusy: test zewnętrzny na obecność norowirusów (MNV) przeprowadzony na tekstyliach bawełnianych w normalnym trybie pracy urządzenia, wrzesień 2020; Zarazki i bakterie: test zewnętrzy na obecność S. Aureus, K. Pneumoniae i E. Coli, kwiecień 2019. Eliminacja wirusów, zarazków i bakterii wymaga co najmniej dwukrotnego użycia pary na danym materiale.

Numer referencyjny produktu: UT2020E0

Stacja parowa Tefal Cube
 

Połączenie ultralekkiej głowicy z potężną mocą pary w Tefal Cube to gwarancja wyższego poziomu dbałości o tekstylia - zdrowego, wygodnego i wyjątkowo skutecznego. Dzięki 100% naturalnej mocy pary wyeliminujesz do 99,9% wirusów i bakterii**, jednocześnie pozbywając się z tekstyliów nieprzyjemnych zapachów. Dzięki ergonomicznemu, mobilnemu designowi z łatwością użyjesz stacji w dowolnym pomieszczeniu. Innowacyjna technologia High Pressure gwarantuje parę o ciśnieniu nawet 5,8 bara, stały wyrzut pary o mocy do 90 g/min. oraz potężne uderzenie pary o mocy do 200 g/min. dla perfekcyjnych, łatwo osiągalnych rezultatów. Dodatkowo, kształt ultralekkiej głowicy pozwala na łatwe wyprasowanie trudnych okolic guzików, szwów czy kołnierzyków.  

*marki Tefal
 

**Viruses : external tests, sept. 2020, on Murine Norovirus. In « normal » mode, in contact with cotton. Germs and bacteria: external tests, apr. 2019, on S. Aureus, K. Pneumoniae and E. Coli. The elimination of viruses, germs and bacteria is favored under careful ironing conditions: 2 round trips min.

Podstawowe informacje
 • Prasuj i dezynfekuj wszystkie tkaniny z mocą w 100% naturalnej pary  

  Praca w pionie & mobilność

  Tefal Cube to wyższy poziom dbałości o ubrania i tkaniny. Możliwość użytkowania urządzenia w pionie oraz jego ergonomiczny, mobilny design sprawiają, że w łatwy i wygodny sposób wykorzystasz parę w trosce o tekstylia w całym domu.

 • Odświeżanie i oczyszczanie  

  Działanie antybakteryjne

  Pozbądź się do 99,9% wirusów, bakterii i zarazków** w bezpieczny sposób z pomocą 100% naturalnej pary.

  **Wirusy: test zewnętrzny na obecność norowirusów (MNV) przeprowadzony na tekstyliach bawełnianych w normalnym trybie pracy urządzenia, wrzesień 2020; Zarazki i bakterie: test zewnętrzy na obecność S. Aureus, K. Pneumoniae and E. Coli, kwiecień 2019. Eliminacja wirusów, zarazków i bakterii wymaga co najmniej dwukrotnego użycia pary na danym materiale.

 • Zawsze perfekcyjne rezultaty  

  Technologia High Pressure

  Ta innowacyjna technologia gwarantuje parę o ciśnieniu nawet 5,8 bara, stały wyrzut pary o mocy do 90 g/min oraz potężne uderzenie pary o mocy do 200 g/min. Wszystko to, aby uzyskać perfekcyjne rezultaty prasowania.

 • Proste użytkowanie  

  Lekka głowica prasująca

  Wygodna i lekka głowica ułatwia codzienne prasowanie i poprawki w ostatniej chwili. Waży zaledwie 530 g, czyli dwa razy mniej niż tradycyjne żelazko parowe.

 • Łatwy transport  

  Uchwyt do przenoszenia i zasięg 4,8 m

  Ergonomiczny design z uchwytem i zasięg 4,8 m to możliwość łatwego i wygodnego przenoszenie urządzenia. Teraz bez problemu wyprasujesz i odświeżysz tekstylia w całym domu.

 • Szybkie efekty  

  Krótki czas nagrzewania

  Dzięki szybkiemu nagrzewaniu urządzenie jest gotowe do pracy w zaledwie 70 sekund - to idealne rozwiązanie do codziennego prasowania i poprawek na ostatnią chwilę.

 • Jeszcze więcej możliwości  

  Szczotka do grubych tkanin i tapicerki

  Do urządzenia została dołączona poręczna szczotka do pielęgnacji grubych tkanin i tapicerki.

 • W 100% naturalna moc pary  

  Bez użycia środków chemicznych

  Odświeżaj i dezynfekuj tkaniny całym domu w bezpieczny sposób, bez użycia detergentów, dzięki mocy 100% naturalnej pary dla perfekcyjnych i zdrowych rezultatów.

 • Jeszcze zdrowszy dom  

  Moc pary w walce alergenami

  Z pomocą Tefal Cube pozbędziesz się z domowych tekstyliów alergenów. To prosty sposób na bezpieczne i zdrowe otoczenie.

 • Dom wolny od nieprzyjemnych zapachów  

  Moc pary w walce z nieprzyjemnymi zapachami

  Dzięki mocy pary pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów z domowych tekstyliów.

 • Bezpieczeństwo użytkowania  

  Funkcja Auto-off

  Nie martw się, jeśli zapomnisz wyłączyć urządzenie. Dzięki funkcji Auto-off wyłączy się ono samoistnie po kilku minutach spoczynku.

 • Bezpieczne prasowanie wszystkich tkanin  

  Technologia Smart Protect

  Inteligentny system zapewnia optymalne ustawienie pracy żelazka - bezpieczne dla wszystkich rodzajów tkanin. Wszystko to bez konieczności regulacji. 

 • Długa żywotność  

  System płukania

  Urządzenie wyposażono w proste rozwiązanie antywapienne, które przedłuża żywotność żelazka oraz gwarantuje zawsze równie mocną parę. 

Akcesoria
Właściwości
Komfort użytkowania
Pojemność zbiornika na wodę 1,1  L
Zbiornik wody Wyjmowany  
Czujnik wody w zbiorniku    
Automatyczne wyłączanie Tak  
Długość przewodu zasilającego 3  m
Długość przewodu parowego 1.80  m
Autonomia 80  min
Włącznik/wyłącznik Ręczny  
Regulacja pary 3  
Wskaźnik gotowości pary    
Wytrzymałość
Ostrzeżenie o kamieniu    
Dodatkowe cechy
Typ wtyczki EUR  
Kształt wtyczki Kątowa  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Twój produkt nie jest podłączony do zasilania lub jest wyłączony ==> Sprawdź, czy produkt został prawidłowo podłączony do gniazda zasilania i czy jest włączony (pozycja „I”).
Poziom wody w zbiorniku jest zbyt niski ==> Odłącz urządzenie i napełnij zbiornik.
Pompa nie jest napełniona ==>Naciśnij i przytrzymaj przez kilka sekund przycisk pary w celu napełnienia pompy.
Wyjmowany zbiornik nie został włożony prawidłowo ==> Sprawdź prawidłowe umiejscowienie zbiornika w produkcie.
Produkt działa w trybie czuwania (Stand-by) ==> Naciśnij przycisk „On-Off” i poczekaj, aż przestanie migać.
Twój produkt nie jest podłączony do zasilania lub jest wyłączony ==> Sprawdź, czy produkt został prawidłowo podłączony do gniazda zasilania i czy jest włączony (pozycja „I”).
Produkt działa w trybie czuwania (Stand-by) ==> Press the "On-Off" button and wait until it stops flashing.
Zbiornik na wodę nie jest włożony prawidłowo lub jego zawór blokujący nie został prawidłowo zamknięty ==> Sprawdź, czy zawór jest zamknięty i czy zbiornik jest prawidłowo umieszczony w produkcie.
W urządzeniu jest kamienny osad, sprawdź rozdział „Odkamienianie” w instrukcji.
Przycisk pary (Steam) działa w trybie ciągłym (Continuous Steam). Odblokuj przycisk, naciskając na niego jeden raz.
Do wody dodano chemikaliów odkamieniających lub dodatków.
Nigdy nie należy dodawać takich produktów do zbiornika wody. Zawierają one odpady organiczne lub minerały, które skraplają się pod wpływem ciepła i powodują zjawisko pryskania wodą, kapanie brązowymi kroplami lub zbyt szybkie zużywanie się urządzenia.
Do wody dodano chemikaliów odkamieniających lub dodatków.
Nigdy nie należy dodawać takich produktów do zbiornika wody. Zawierają one odpady organiczne lub minerały, które skraplają się pod wpływem ciepła i powodują zjawisko pryskania wodą, kapanie brązowymi kroplami lub zbyt szybkie zużywanie się urządzenia.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.