TEFAL IXEO QT1020

IXEO QT1020 Zadbaj o swój image za sprawą innowacyjnego rozwiązania

Tefal IXEO to innowacyjne rozwiązanie łączące funkcje deski do prasowania pod każdym kątem oraz lekkiego, ergonomicznego żelazka parowego. Dodatkowo, przenośny zbiornik na wodę pozwala na użycie urządzenia, gdziekolwiek jest akurat potrzebne, np., gdy chcesz wyprasować zasłony lub odświeżyć firanki. Od teraz możesz kompleksowo, wygodnie i łatwo zadbać o perfekcyjny wygląd ubrań w mgnieniu oka. Tefal IXEO to rewolucja w codziennym prasowaniu!

Numer referencyjny produktu: QT1020E0

Tefal IXEO – stacja do prasowania All-in-One

Tefal IXEO to rewolucyjne i wszechstronne rozwiązanie do dbania o nieskazitelną garderobę. Łączy w sobie bardzo skuteczne, lekkie żelazko i deskę Smart Board o trzech ustawieniach, która umożliwia wygodne prasowanie w pionie i pod kątem 30 stopni. Moc 1600 W i technologia Turbo Steam dają silne ciśnienie o wysokości do 5 barów i zapewniają wysoką skuteczność prasowania. Szybkie nagrzewanie w 45 sekund czyni to urządzenie idealnym nie tylko do regularnego prasowania zgromadzonych rzeczy, ale także do poprawek w ostatniej chwili. System Smart Protect dostosowuje odpowiednią temperaturę do każdego rodzaju odzieży bez konieczności manualnej regulacji ustawień. Lekka jak piórko głowica prasująca sprawia, że korzystanie z urządzenia jest proste i komfortowe, jak nigdy. IXEO jest o połowę lżejsze niż tradycyjne żelazko parowe. Z IXEO polubisz prasowanie.

by Tefal

Podstawowe informacje
 • Wygoda i łatwość użytkowania

  Wbudowana deska Smart Board

  Niezwykle wygodna deska o zwiększonej ergonomii umożliwia łatwiejsze i skuteczniejsze prasowanie w trzech położeniach w pionie i pod kątem, co oznacza, że tradycyjna deska do prasowania nie jest już potrzebna.

 • Skuteczne usuwanie zagnieceń

  Połączenie dwóch technologii dla lepszego komfortu stosowania

  Gładka stopa w połączeniu z 5 barami ciśnienia pompy w technologii Turbo Steam daje wysoką skuteczność wygładzania materiału i perfekcyjne rezultaty za każdym razem.

 • Lekkie i proste użytkowanie

  Nowa głowica prasująca

  Nowa, wygodna i lekka głowica ułatwia codzienne prasowanie i poprawki w ostatniej chwili. Waży dwa razy mniej niż tradycyjne żelazko parowe, pozwalając na szybkie i wygodne wyprasowanie wszystkich detali.

 • Szybkie i wygodne osiąganie idealnych rezultatów

  Czas nagrzewania 45 sekund

  To niezwykle wszechstronne urządzenie jest gotowe, gdy go potrzebujesz. Możesz szybko wyjść z domu, wyglądając zawsze fantastycznie!

 • Niezrównana wygoda napełniania

  Poręczny wyjmowany zbiornik na wodę

  Spora objętość wyjmowanego zbiornika (1 l) umożliwia długie sesje prasowania i bardzo łatwe uzupełnianie wody.

 • Bezpieczny nawet dla najdelikatniejszych tkanin

  Bezpieczna technologia pary

  Skorzystaj z możliwości prasowania parowego w sposób bezpieczny dla każdego rodzaju garderoby i wszystkich gatunków tkanin. Nawet tych najbardziej delikatnych, jak jedwab.

 • Elastyczność i komfort

  Wygodna wyjmowana podstawa

  Przenośna i lekka podstawa umożliwia odświeżanie tkanin w dowolnym czasie i miejscu. Można jej używać do zasłon, mebli i wielu innych elementów wyposażenia wnętrz.

 • Higieniczne prasowanie i odświeżanie tkanin

  Nawet do 99,99% mniej bakterii

  Pozbądź się drobnoustrojów we wszystkich nadających się do prasowania tkaninach korzystając z połączenia temperatury i ciśnienia pary.

 • Wszechstronne zastosowanie

  Dodatkowe akcesoria

  W zestawie poręczne akcesoria, takie jak szczotka do tkanin przeznaczona do grubych materiałów oraz spinacze do mocowania odzieży do deski Smart Board.

 • Łatwe przenoszenie

  Ergonomiczny design

  Możesz łatwo przenieść IXEO dzięki kółkom w podstawie urządzenia.

Akcesoria
Właściwości
Komfort użytkowania
Pojemność zbiornika na wodę 1  L
Zbiornik wody Wyjmowany  
Automatyczne wyłączanie Tak  
Autonomia 40  min
Regulowany drążek Podwójny  
Włącznik/wyłącznik Ręczny  
Wskaźnik gotowości pary    
Kontrola pary w uchwycie    
Zaczep na wieszak    
Odłączana podstawa    
Kółka    
Wytrzymałość
Ostrzeżenie o kamieniu    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Aby używać deski Smart Board, należy chwycić rękoma za jej boczne krawędzie, unieść ją w pionie i pochylić, dopasowując do swoich preferencji:

Aby złożyć urządzenie IXEO, należy postępować zgodnie z instrukcjami przedstawionymi w tym wideo:

Zbiornik urządzenia IXEO jest wyjmowany, co zapewnia maksymalny komfort użytkowania.
Pojemność zbiornika wynosi 1 litr, co umożliwia krótkie lub długie prasowanie.

Prosta, elegancka konstrukcja sprawia, że stację IXEO można przechowywać w dowolnym miejscu w domu.
Stacja bazowa została wyposażona w małe kółka, dzięki którym można ją bez wysiłku przesuwać.
W celu przygotowania stacji do przechowywania można ją złożyć do wysokości zaledwie 105 cm.
Po złożeniu stacja łatwo zmieści się w garderobie lub szafie.

Twój produkt nie jest podłączony do zasilania lub jest wyłączony ==> Sprawdź, czy produkt został prawidłowo podłączony do gniazda zasilania i czy jest włączony (pozycja „I”).
Poziom wody w zbiorniku jest zbyt niski ==> Odłącz urządzenie i napełnij zbiornik.
Pompa nie jest napełniona ==>Naciśnij i przytrzymaj przez kilka sekund przycisk pary w celu napełnienia pompy.
Wyjmowany zbiornik nie został włożony prawidłowo ==> Sprawdź prawidłowe umiejscowienie zbiornika w produkcie.
Produkt działa w trybie czuwania (Stand-by) ==> Naciśnij przycisk „On-Off” i poczekaj, aż przestanie migać.
Twój produkt nie jest podłączony do zasilania lub jest wyłączony ==> Sprawdź, czy produkt został prawidłowo podłączony do gniazda zasilania i czy jest włączony (pozycja „I”).
Produkt działa w trybie czuwania (Stand-by) ==> Press the "On-Off" button and wait until it stops flashing.
Zbiornik na wodę nie jest włożony prawidłowo lub jego zawór blokujący nie został prawidłowo zamknięty ==> Sprawdź, czy zawór jest zamknięty i czy zbiornik jest prawidłowo umieszczony w produkcie.
W urządzeniu jest kamienny osad, sprawdź rozdział „Odkamienianie” w instrukcji.
Do wody dodano chemikaliów odkamieniających lub dodatków.
Nigdy nie należy dodawać takich produktów do zbiornika wody. Zawierają one odpady organiczne lub minerały, które skraplają się pod wpływem ciepła i powodują zjawisko pryskania wodą, kapanie brązowymi kroplami lub zbyt szybkie zużywanie się urządzenia.
Do wody dodano chemikaliów odkamieniających lub dodatków.
Nigdy nie należy dodawać takich produktów do zbiornika wody. Zawierają one odpady organiczne lub minerały, które skraplają się pod wpływem ciepła i powodują zjawisko pryskania wodą, kapanie brązowymi kroplami lub zbyt szybkie zużywanie się urządzenia.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Należy upewnić się, że metalowe rurki są prawidłowo ustawione:

Po umyciu zbiornika podgrzewającego należy nacisnąć i przytrzymać przez około 3 sekundy przycisk ponownego uruchomienia, aby wyłączyć pulsowanie lampki.
Spust pary został naciśnięty trzykrotnie przez chwilę i po kolei, po czym uruchomiono tryb „Boost”. Para jest automatycznie aktywowana przez kilka sekund.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.