TEFAL IXEO QT1020

IXEO QT1020 Zadbaj o swój image za sprawą innowacyjnego rozwiązania

Tefal IXEO to innowacyjne rozwiązanie łączące funkcje deski do prasowania pod każdym kątem oraz lekkiego, ergonomicznego żelazka parowego. Dodatkowo, przenośny zbiornik na wodę pozwala na użycie urządzenia, gdziekolwiek jest akurat potrzebne, np., gdy chcesz wyprasować zasłony lub odświeżyć firanki. Od teraz możesz kompleksowo, wygodnie i łatwo zadbać o perfekcyjny wygląd ubrań w mgnieniu oka. Tefal IXEO to rewolucja w codziennym prasowaniu!

logo finalista_2019_rgb.jpg

Tefal IXEO – stacja do prasowania All-in-One

Tefal IXEO to rewolucyjne i wszechstronne rozwiązanie do dbania o nieskazitelną garderobę. Łączy w sobie bardzo skuteczne, lekkie żelazko i deskę Smart Board o trzech ustawieniach, która umożliwia wygodne prasowanie w pionie i pod kątem 30 stopni. Moc 1600 W i technologia Turbo Steam dają silne ciśnienie o wysokości do 5 barów i zapewniają wysoką skuteczność prasowania. Szybkie nagrzewanie w 45 sekund czyni to urządzenie idealnym nie tylko do regularnego prasowania zgromadzonych rzeczy, ale także do poprawek w ostatniej chwili. System Smart Protect dostosowuje odpowiednią temperaturę do każdego rodzaju odzieży bez konieczności manualnej regulacji ustawień. Lekka jak piórko głowica prasująca sprawia, że korzystanie z urządzenia jest proste i komfortowe, jak nigdy. IXEO jest o połowę lżejsze niż tradycyjne żelazko parowe. Z IXEO polubisz prasowanie.

by Tefal

Podstawowe informacje
 • Wygoda i łatwość użytkowania

  Wbudowana deska Smart Board

  Niezwykle wygodna deska o zwiększonej ergonomii umożliwia łatwiejsze i skuteczniejsze prasowanie w trzech położeniach w pionie i pod kątem, co oznacza, że tradycyjna deska do prasowania nie jest już potrzebna.

 • Skuteczne usuwanie zagnieceń

  Połączenie dwóch technologii dla lepszego komfortu stosowania

  Gładka stopa w połączeniu z 5 barami ciśnienia pompy w technologii Turbo Steam daje wysoką skuteczność wygładzania materiału i perfekcyjne rezultaty za każdym razem.

 • Lekkie i proste użytkowanie

  Nowa głowica prasująca

  Nowa, wygodna i lekka głowica ułatwia codzienne prasowanie i poprawki w ostatniej chwili. Waży dwa razy mniej niż tradycyjne żelazko parowe, pozwalając na szybkie i wygodne wyprasowanie wszystkich detali.

 • Szybkie i wygodne osiąganie idealnych rezultatów

  Czas nagrzewania 45 sekund

  To niezwykle wszechstronne urządzenie jest gotowe, gdy go potrzebujesz. Możesz szybko wyjść z domu, wyglądając zawsze fantastycznie!

 • Niezrównana wygoda napełniania

  Poręczny wyjmowany zbiornik na wodę

  Spora objętość wyjmowanego zbiornika (1 l) umożliwia długie sesje prasowania i bardzo łatwe uzupełnianie wody.

 • Bezpieczny nawet dla najdelikatniejszych tkanin

  Bezpieczna technologia pary

  Skorzystaj z możliwości prasowania parowego w sposób bezpieczny dla każdego rodzaju garderoby i wszystkich gatunków tkanin. Nawet tych najbardziej delikatnych, jak jedwab.

 • Elastyczność i komfort

  Wygodna wyjmowana podstawa

  Przenośna i lekka podstawa umożliwia odświeżanie tkanin w dowolnym czasie i miejscu. Można jej używać do zasłon, mebli i wielu innych elementów wyposażenia wnętrz.

 • Higieniczne prasowanie i odświeżanie tkanin

  Nawet do 99,99% mniej bakterii

  Pozbądź się drobnoustrojów we wszystkich nadających się do prasowania tkaninach korzystając z połączenia temperatury i ciśnienia pary.

 • Wszechstronne zastosowanie

  Dodatkowe akcesoria

  W zestawie poręczne akcesoria, takie jak szczotka do tkanin przeznaczona do grubych materiałów oraz spinacze do mocowania odzieży do deski Smart Board.

 • Łatwe przenoszenie

  Ergonomiczny design

  Możesz łatwo przenieść IXEO dzięki kółkom w podstawie urządzenia.

Akcesoria
Właściwości
WYDAJNOŚĆ PARY I MOCY
Głowica pary Stainless Steel soleplate  
Oczyszczanie    
KOMFORT UŻYTKOWANIA
Regulowany drążek Podwójny  
Klipsy    
Kontrola pary w uchwycie    
Hak wieszaka    
Automatyczne wyłączanie Tak  
Włącznik/wyłącznik Ręczny  
Zbiornik wody Wyjmowany  
Wskaźnik gotowości pary    
Schowek na kabel zasilania Hak  
Odłączana podstawa    
Kółka    
TRWAŁOŚĆ
Funkcja oczyszczania z kamienia Wkład  
Ostrzeżenie o kamieniu    
INNE CECHY
Steam on demand    
Heated soleplate    
Usage Vertical & Horizontal  

Wskazówki i instrukcja obsługi